Бавовнятко• 13 сентября 2024

Ищу консультацию опытной мамы погодок

Просто хочу пообщаться с женщиной , у которой дети погодки, услышать ценные советы, если вы в Киеве, можем увидеться погулять. Мне 23, детям 2 года и месяц.
автор Бавовнятко • 13 сентября 2024
Я могу заплатить правда 😅 просто интересно как правильно выгребать в такой ситуации
Баррикадница• 13 сентября 2024
Искать няню и больше отдыхать самой. Прям планировать это.
Мама троих, младших разница 1,9
Баррикадница• 13 сентября 2024
И читать детских психологов. Но то что детям нужна счастливая и отдохнувшая мама, это 100%
Пи Пи Пилюля• 13 сентября 2024
Мої вже великі, Вам мій досвід, мабуть, не допоможе. Різниця в менших 1.7 р. Ще є старша дитина. Але коли мої росли, з нами жила свекруха (7 років), і це мені була велика допомога, вона їсти варила, старшу дитину в садочок, потім в школу водила. Я їй дуже вдячна.
hrystia• 13 сентября 2024
У мене така ж різниця між дітьми) Але моїм вже 16 р. і 14 р.
Дама_из_рекламы• 13 сентября 2024
Для мене найдивніше те, що я майже не пам´ятаю період, коли молодший на 1.8 років син був немовлям. Відривки пам´ятаю, як купала його зі старшим поруч, як пупик обробляла на автоматі, як грала зі старшим, а поруч молодший зовсім маленький лежав. А період взагалі не пам´ятаю.
Кумедна• 13 сентября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Вы этим очень поддержали автора темы. Ей теперь только и останется, что выгребать и ловить свою кукуху
Дама_из_рекламы• 13 сентября 2024
Ответ дляКумедна
У автора теми є вибір: супер організуватися самій, якщо немає помічників. Знайти помічників. Заохочувати чоловіка, щоб більше допомагав з дітьми.

В моїй ситуації в мене був дуже активний старший, відсутність помічників і грошей на них, нервовий зрив у чоловіка, віддалена робота кілька годин на день. Тож не найлегший варіант.

Але це проходить. Моїм вже 16.5 і 18 )

Головне, що я змогла зробити - діти навчилися змалечку домовлятися між собою. Було супірництво (і досі є), але не було жуткої ревності.

Моя кукуха так, таки трохи тоді поїхала. Зараз я би більше скидала спілкування з дітьми на чоловіка ) Але вже як стало )
фафелька• 13 сентября 2024
Автор, если хотите, пишите в личку) моим 2.6 и 5 месяцев. Поделитесь, как у вас, может, я что подскажу)
Денег никаких не надо, понятное дело. Но раз вы их предлагаете, вы, наверно очень устали.
Киев, если что)
автор Татьяна-ebc7 • 14 сентября 2024
Ответ дляфафелька
Киев, если что)
Здравствуйте)) а как здесь написать? Может вы мне напишите ?