Мішечок щастя• 13 сентября 2024

а ви знали, що до вузьких спеціалістів, до яких в ХЕЛСІ нема записів ніколи...

може вас записувати і сам сімейний лікар, який і дає направлення?
Девальвация• 13 сентября 2024
не знала

Бавовнятий Пупс• 13 сентября 2024
Знаємо. Мене до кардіолога записували.
Светка-пипетка• 13 сентября 2024
Мне дали направление на УЗИ молочных желез, и тупо нереально бесплатно к кому то записаться🤦‍♀️ Смысл в этих направлениях
автор Мішечок щастя • 13 сентября 2024
А тепер будете знати.
Я до ендокринолога півроку не могла попасти, і тему тут писала про риболовлю тих записів.
А сьогодні після чергового дзвінка в реєстратуру, я до них завітала і задала кучу незручних для них питань.
На деякі вони відповіли, на деякі не змогли, а деякі відповіді виявилися досить цікавими, як бачите
автор Мішечок щастя • 13 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Є купка пацієнтів, яких лікарі до себе та інших колег записують по колу.
Прийом пустий, тобто фіктивний, кошти за пацієнта за робочий час капають, а ви, я та інші, як лохушки, ловите вікно запису, якого вже нема
Ашотакоя• 13 сентября 2024
Це до яких лікарів нема записів? Зайняті всі місця - то місць не хватило,а записи були.
А взагалі до будь-якого в країні, якщо він має договір
Бавовнятий Пупс• 13 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Не обобщайте. Мне тоже вчера дали направление на УЗИ, записали на 20.

автор Мішечок щастя • 13 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
Узд ЩЗ, ендокринолог
Ашотакоя• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Можете запросити з собою журналістів, день прочергувати під кабінетом і буде шикарна стаття
автор Мішечок щастя • 13 сентября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Хто записав на 20? Місто Київ?
Светка-пипетка• 13 сентября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вам повезло, мне просто выписали направление и все, не могу выловить место
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Еле словила окно к ортопеду травматологу, нет записи, именно занято все. А тут окошко. Приезжаем. А там никого. Ни до нас, ни после. Кабинет на замке, к нашему времени вышел скучающий врач. Я три недели запись ловила!!!! Что это было?
Like-995b• 13 сентября 2024
Купили папе премиум подписку, только так хоть как-то можно выловить запись в неврологу (
Ашотакоя• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Узд ЩЗ, ендокринолог
У вас один ендокринолог у місті? До нього ніхто не хоче йти чи в чому прикол? Скрін зробіть, що місяць забитий.
Светка-пипетка• 13 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я в шоке 😳 Вас хоть приняли?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
А тепер будете знати.
В хелси есть такая штука, что запись только через регистратуру. Обычно указано.
Фляшка на трьох• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я так еле записалась к лору, под кабинетом пусто, приходили люди просто без записи. А потом позже смотрю я лечение фиктивно прохожу- поотменяла все записи.
автор Мішечок щастя • 13 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
Не буде.
Бо лікар, до якого я все ж таки попала в пустий кабінет і коридор, оскільки вночі хтось з живих пацієнтів скасував прийом і я побачила вікно, знаєте, що мені сказав, ’’так пацієнти записуються, а самі ж не приходять’’
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Я в шоке 😳 Вас хоть приняли?
Да, конечно. По записи ведь) но я так и не поняла как так получается, что все места заняты...

Бавовнятий Пупс• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Хто записав на 20? Місто Київ?
А, ну да. Это ж киевский форум.
Записала девушка в регистратуре.
Ясамаякрасивая)• 13 сентября 2024
я так і роблю завжди, через медсестру
Like-995b• 13 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
Невролог. Каждый месяц нужен рецепт на бесплатное лекарство , с боем выбиваем. Одна невролог на влк, ко второй попасть на прием практически нереально , а лекарства жизненно необходимые каждый месяц
автор Мішечок щастя • 13 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
І в мене так вийшло з ендокринологом.
Запис у мене був на 12.15.
Я під кабінетом з 10 години була.
Заходили і виходили інші співробітники і два пацієнта, яким ’я только спросить’.
Я до лікаря після цього сидіння пішла в 11годин
автор Мішечок щастя • 13 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А це ще новина для мене.
Запис в ХЕЛСІ жовтий через Реєстратуру, номер телефону такий...044...
А реєстратура не записує на цей час, бо вона його не бачить
Дуже дуже вумна• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
А це ще новина для мене.
Я до таких лікарів із ’запис через реєстратуру по вт і чт’ все одно батька через хелсі записувала. При чому ці вікна прийому з’являлися якось рандомно. Тобто от вони зараз є. Через 3 години нема. Заходиш на наступний день - знову з’являються вільні вікна, які вчора показувало як вже зайняті. Треба весь час оновлювати.
Робот Вертер• 13 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я такое постоянно вижу у эндокринолога. Может они лимит для платной записи держат, но никто не записывается?
Мадам Тю-лю-лю• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Паразиты, бабло рубят, а услуг по факту нет.
Вимагаю спілкування• 13 сентября 2024
Ох, автор, я все это почитала и загрустила. Если многие врачи просекли эту фишку и будут практиковать липовые записи все, то будет как с Укрзализницей, то есть срака. Блин.
Мамина корзиночка• 13 сентября 2024
Учора сиджу на роботі, а мені приходить сповіщення, що в мене закінчився прийом у лікаря, прізвище якого я бачу вперше.
Виявляється в цей час в мене відбувся ’прийом’ в отоларинголога через ’скарги на проблеми зі слухом’.
Виходить хтось мене записав і провів прийом. А в цей час люди, яким реально потрібна допомога лікаря не можуть записатись на прийом. І лікарі потім розкахзують, що пацієнти самі записуються і не приходять.

А ще цікаво, які хвороби лікарі понаписують в медичну картку після таких фіктивних прийомів.
Королева краси• 13 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Так є таке. В нас педіатр так записує людей, яких вона проконсультувала у вайбері