Забрала і не сказала• 13 сентября 2024

Жалкую, що так сильно намагалась догодити клієнтам, ніхто це не цінує

Почала працювати у новому місті 2 роки тому, у березні 2022 року у юридичній сфері. Будучи новим фахівцем намагалась догодити клієнтам, була на постійному з ними зв´язку, день і ніч консультувала безкоштовно. Ціни поставила мінімальні. Документи завжди видавала без помилок, грамотні, намагаюсь щоб людина отримала такий результат, який хотіла. При цьому, клієнти завжди облесливо нахвалюють яка я добра, грамотна, людина. Кажуть, тепер лише до вас, ми вас знайшли, ви наша знахідка. Любов навіки. Але тепер розумію, що це лише слова. Не цінують люди моєї особистої участі і внеску у їх справу. Із 2000 клієнтів, з якими я мала справу, постійними стали лише 10-15. Вірних мені і таких, що завжди мене чекають.Всі інші клієнти легко, навіть не знаю з яких міркувань, йдуть наступний раз до моїх колег. Так, це їх право. Але чому я думала, що сумлінною працею і ставленням до їх проблем я здобуду постійних вірних клієнтів. Чому це не працює.? От реально всі виходять задоволені, дякують. Однак, бачу по реєстру, що ті, хто так сильно мене хвалив і дякував, пішли і зробили наступну дію у іншого. Мені образливо, я буду ставитись сухо і без емпатії. Тепер лише гроші і все, нічого особистого.
Я шалунья• 13 сентября 2024
Авторе, всі хочуть працювати із професіоналами,а не з людьми,які не цінують свій час,вміння та загалом себе зневажають

Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 сентября 2024
опыт- сын шибок трудных
Love_Love_Love_• 13 сентября 2024
Ніколи в житті не потрібно ставити мінімальні ціни тим більше на якісні послуги
Love_Love_Love_• 13 сентября 2024
Бо так виглядає що ви не спеціаліст, а студент помічник в офісі
Виннипуховна• 13 сентября 2024
Можуть відлякувати низькі ціни. Ви приємна, ціни низьки і люди починають шукати в чому підвох. А може ви непрофесійна і тому так мало берете?
Ставте вищий цінник. І скорочуйте безкоштовні консультації
автор Забрала і не сказала • 13 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Я ще жодного разу не перероблювала документ, ніхто не оскаржував в суді, з чого ви ось взяли, що я такий собі фахівець, яке у вас підґрунтя?
Ответ дляLove_Love_Love_
Кому виглядає, ви особисто були в моєму офісі?
Я-ваш шанс• 13 сентября 2024
высокая цена не всегда признак качественной услуги. Но низкая - это всегда признак как минимум того, что специалист не ценит себя, а значит за его услуги вы ’доплатите’ чем-то другим. Например, своим чувством вины и обязательствами. Потому и сбегают к вашим коллегам, где все просто и понятно.
Мамаша в бигудях• 13 сентября 2024
Ну буде ще менше клієнтів)
Бо те,що ви описали - то так і має бути, а не Ваша ’доброта’,тю

Спілий баклажан• 13 сентября 2024
С прозрением!)
Ответ дляСпілий баклажан
С прозрением!)
Мамаша в бигудях• 13 сентября 2024
Ви МАЄТЕ видавати документи без помилок, авторе. Теж мені заслуга. Не хотіла б я з вами працювати
МашМааш• 13 сентября 2024
Нужно посмотреть правде в глаза. Если услуга качественная и взаимодействовать с вами комфортно, люди обратятся ещё. Если это не произошло - что-то не так делаете. Обратите внимание не на жертвенность, а на реальные факты
Ответ дляМамаша в бигудях
Це я написала не як перевагу перед іншими, а як спробу знайти причини мінливості людей. Ось, наприклад, я хожу до перукаря, вона завжди робить якісно, без прогалин та помилок. І в мене немає приводів її змінювати, я і надалі до неї хожу. Тому я написала, що я теж працюю рівно і якісно, розмовляю ввічливо. Тому не розумію людей.
Спілий баклажан• 13 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Вот именно. Не надо заискивать или пытаться манипулировать людьми на почве ’я ж для вас все, а вы, уки неблагодарные...’
Автор, просто будьте профессионалом и народ подтянется. Ценить вас никто не обязан. Они вам деньги, вы им услугу, на этом разошлись. Это называется работа.
Ответ дляМамаша в бигудях
Що означає працювати зі мною Мені такі помічники чи секретар не потрібні точно.
viter33• 13 сентября 2024
Нотаріус ?
Ответ дляviter33
Нотаріус ?
Так
Я-ваш шанс• 13 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
а тепер уявіть, що ваш перукар, якій ви платили за зачіску, каже вам, що готова приїхати вас підстригти і вночі, якщо у вас вранці важливо зустріч, і доплачувати не треба.
А окрім зачіски, ще вам подарує маску для обличчя, а наступного разу ще і манікюр зробить.
Ви запитує, що я вам повинна, а вона вам: ні-ні нічого, це безкоштовно)
Як швидко ви б шукали нового майстра?

sim_sims• 13 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дивно вже те, що ви вирішили обговорювати це тут) чи пораду тут хочете?
Ответ дляsim_sims
Тобто, я ж під анонімом, крім того, це найкраща форма зворотного зв´язку. Може хтось напише чи тримається він нотаріуса чи адвоката, чи щоразу ходить до іншого.
viter33• 13 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так
Тримайте ціни ’не вище середніх’ і не переймайтеся тим, що підуть до інших.
Рано чи пізно, постійна клієнтура сформується
Люди завжди помирають (спадщина), завжди хтось щось продає, дає довіреності,... - кусок хліба завжди буде
І не треба ’усіх клієнтів’ - краще не заробити 5 тис. на сумнівному д-рі, ніж потім мати суд на 5+ років чи позбавлення ліцензії ( в найгіршому випадку)
П.С. і правильно сказали - якісно робити - це ваш обов’язок ( і ваша безпека), а до усіх ’з душею’ - душі не вистачить, достатньо поставити клієнтам вазочку з цукерками ))
П.П.С. намагаюся ходити до одного нотаріуса
Я шалунья• 13 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви самі так вирішили і транслюєте це всім своїм клієнтам. Професіонал цінує свій час, а ви- ні
Ответ дляviter33
Не вистачає душі на всіх, це точно. От коли благають, ну зробіть, бо дуже треба, то завжди вмикається у мене Рятівник. Усіх маю врятувати. Ось учора, телефонує мама загиблого воїна. Плаче, терміново треба спадщину відкрити, рядків кінчається, син загинув. Я зупиняю реєстрацію у 19 вечора, кажу приходьте зараз. Прийшла, плаче, я її заспокоюю. Як з´ясувалося, то син прописань у Попасна, а з нащадка у нього трохи грошей на картці та борги, можливо! Навіщо мені це треба?
Ответ дляЯ-ваш шанс
Як швидко ви б шукали нового майстра?
Я такого не пропоную, не придумуйте
viter33• 13 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
’Людський фактор’
робота у вас така, що спілкуєтеся близько з людьми, багато хто ’виливає душу’, зараз у всіх багато різних проблем, неприємностей.
Якщо цінні ваші нерви - навчіться говорити ’ні’, не навчитеся - вгробите нервову систему((.
І простіше відносіться до життя та чужих проблем!!
На кусок хліба вам завжди вистачить, конкуренція у вас завжди буде, тому нормально, що не усі потенційні клієнти йдуть лише до вас.
Ответ дляviter33
’Людський фактор’
Проблема, що дуже співчуваю, не можу вимкнути цей фактор.
viter33• 13 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вина спеціальності/роботи в тому - 20%, ваш характер - 80%
Допомагайте в міру можливостей , ви - нотаріус, а не Мати Тереза і не рятувальниця.
Брати все до серця - лише вгробите нервову систему (і клієнтам не допоможете і собі)
Що змогли - зробили, без фанатизму
Щодо коштів/клієнтів/заробітку - вже писав
Зілля до весілля• 13 сентября 2024
Що таке’ рядків кінчається’? Це ви через гугл перекладач вводите? Це ’ срок заканчивается’?
Ответ дляviter33
Що змогли - зробили, без фанатизму
Ви такий врівноважений чоловік, дуже допомогли мені, дуже дякую. Заради таких мудрих порад і звертаюсь сюди інколи. Ви глибока людина.