ПампушОК• 14 сентября 2024
Ви б продовжили зустрічатися із чоловіком?
Який подарував вам срібний браслет вартістю близько 3 тисяч гривень?
ТаЕщеОптимистка• 14 сентября 2024
Ну может он ему просто понравился. И смотря по какому поводу подарок, на ДР мало, просто так норм. Знаю щедрых мужчин, которые вперемешку дарили шикарные и простые подарки. Так что смотрите на общую картину.
Последний вагон• 14 сентября 2024
Мій подарував мені 6 пар шерстяних шкарпеток, бо я дуже хворіла на роботі 😂
Продовжуємо зустрічатися
Настасья Пицун• 14 сентября 2024
Автор вам точно не надо встречаться с таким мужчиной.Вы не умеете ценить ,а любить и подавно
Он встретит свою любовь,не вас конечно
Криниця щастя• 14 сентября 2024
Я так розумію, що про ставлення, про турботу і любов не йдеться. Оцінюється вартість подарунків.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
Нет
Потому что он не уточнил любимый металл
платина, конечно?
сЛАдКОежКА• 14 сентября 2024
Мне мой парень с которым встречалась 9 месяцев подарил браслет с Али за 80 грн- жлоб. Честно для меня это был плевок, а потом искренне удивился почему я не хочу с ним быть)
Этожзвяздаяегообожаю• 14 сентября 2024
автор, во сколько гривен вы себя оцениваете? и уточните, что именно в вас столько стоит. какая часть туловища, или, допустим, дворянство, доказанное , или, как вар ант, писька по диагонали ( поперек никого не удивишь).
Силиконочка• 14 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А сколько ему лет?
Викупана• 14 сентября 2024
Ответ дляСвекруня
Браслет гарний?
Прив´язав як корову щоб не втекла. Мабуть, мамка купила браслет🤣🤣🤣
Викупана• 14 сентября 2024
У мене так знайомий срібну цепочку одній купив. Так вона до тепер як корова бігає. Це не грубість, а просто аналогічна історія із срібною прикрасою. Мамка його купила колезі в подарунок.)))))
Не беріть ювелірку в подарунок ніколи. Жалко буде викинути, і хто знає від якого серця вона подарована.
Цигарний шланг• 14 сентября 2024
Мій майбутній чоловік був курсантом, як ми зустрічались і подарунки були на ДН флакон духів, на новий рік солодощі, на 8тберезня квіти . Грошів одна стіпендія, на яку ми ходили в кіно, і дуже рідко в кафе поїсти морозиво. Мені в голову не приходило очікувати подарунків, або розлучатися, бо не дарує їх.
Ми давно одружені, він все життя починаючі з першої своєї зп купує
все для мене. По суті я розпоряджаюсь і своєю зп і його, бо в мене краще це виходить. Ісцемйого рішення.
Автор , з таким підходом , як у вас близької душі, яку будете кохати і вас будуть кохати ви не знайдете.
Викупана• 14 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
👍👍👍
Последний вагон• 14 сентября 2024
До речі, в мене багато білого золота, то я своєму сказала, що то золото, бо почне теж срібло дарувати. Дуже здивувався, думав якась біжутерія.
Хоча в мене є гарний срібний браслет, але він твердий 25 грм
Та_шо_ж_таке• 14 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
А чому?
Бо ж чоловіком має бути комфортно, приємно. Це неприємно, значить він мене не знає зовсім(((
Этожзвяздаяегообожаю• 14 сентября 2024
Ответ дляВикупана
ви з села? асоциативний ряд у вас якийсь....дивний. щось особисте?
Цигарний шланг• 14 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
І як вдало вийшли заміж , за достойного, який вас зрозумів і вивчив, з грошима?
Этожзвяздаяегообожаю• 14 сентября 2024
Ответ дляHench
Так а що не так зі сріблом, поясніть.
не золото. не бриллиант. не автомобмль.
но, по молчанию автора я поняла, что и она не Наоми Кемпбел.