ПультОт_БМВ• 14 сентября 2024
Як ви користуєтеся тим ШІ?
Мені він завжди дає тупі відповіді. То мультиварку рос, то якийсь магазин Альфред, що навіть гугл не знає, що це за магазин, не те, що я
Бегущаяпо• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Покажіть мені приклад правильного запиту. Порівняємо відповіді
А ви не ленитесь и поищите информацию сами, сейчас все есть. Пройдите бесплатный тренинг про чат gpt. Их масса
неДодекаэдр• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Стало знову не зрозуміло
Я не хочу брать на себя ответственность за ваше решение потратить денег на платную версию. Разбирайтесь сами. В кои-то веки я не хочу дать совет.
Триндю-бриндю• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Як мінімум, я не знаю всіх брендів-виробників, які виготовляють мультиварки, а може з´явилися нові, про які я не чула. Тому я не вказувала бренди, а вказала саме країну.
Купити можна старі неходові моделі, саме ту, яку радив ІІ немає.
Про магазин Альфред будуть коментарі? Там теж моя помилка?
У мене до сих пір редмонд чудово працює) ші шарить 👌
ПультОт_БМВ
• 14 сентября 2024
Ответ дляШаманю второпях
ну если бы Вы читали не попой, что я пишу, то заметили бы, что я посоветовала использовать фильтры, то есть уточнять запрос. не хотите рос производителей - напишите об этом, хотите актуальную на сентябрь 2024 информацию - тоже напишите об этом. и посмотрите, что ИИ ответит. и про Альфреда могли бы спросить там, а не тут, это же он сгенерировал.
Написала без рос брендів. І... то хто читає дупою? Я, ви, чи ШІ?
Ви виявляється теж не вмієте складати запити?
Шаманю второпях• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
в первоначальном посте были другие условия, и я комментировала тот запрос, а не этот
Бегущаяпо• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
А є конкретний список, що можна в нього питати, а що ні? Вище писала і вибрала і замовила. Просто цікаво було, що він мені напише?
Зрозумійте одне. Він напише вам те, що відповідає вашому запиту, він думки не читає, щоб отримати те що ви хочете, треба максимально уточнити запит, як це робити є спец тренінги або Гугл
Бегущаяпо• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Дякую, тепер більш меньш зрозуміло. Щоб користуватися ШІ треба купити платну версію. Безкоштовна, то для дітей погратися.
🤦♀️
неДодекаэдр• 14 сентября 2024
Производитель...Попробуйте сделать запрос ’без российских торговых марок’. Производитель ведь Китай чаще всего...
Может ИИ и читает жопой, но мы этой жопой думаем, наверное.
ПультОт_БМВ
• 14 сентября 2024
Ответ дляШаманю второпях
Але ви взяли на себе сміливість написати, що я не вмію складати запити.
Я переписала, як ви порадили.
Відповідь всерівно тупа в ШІ, про що я і написала в старпості.
Це просто приклад, тема про те, що він постійно неправильно відповідає
Я переписала, як ви порадили.
ПультОт_БМВ
• 14 сентября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
На фото вище, він пише, що знову помилився. І так на всі запити.
неДодекаэдр• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
У вас написано ’бренд’. Попробуйте.
Только вежливо. Он иногда обижается и пихает ненужную пиханину если ему грубить.
Сито для думок• 14 сентября 2024
Мені таке відповів
Ось рейтинг мультиварок-скороварок без російських брендів, які можна придбати в Україні з бюджетом до 8000 грн станом на вересень 2024 року:
Moulinex CE501132
Характеристики: Об´єм 5 л, 21 програма приготування, функція відкладеного старту, автоматичне підтримання тепла.
Ціна: Близько 5000 грн.
Переваги: Зручне управління, надійність, якісні матеріали.
Philips HD3037/70
Характеристики: Об´єм 5 л, 12 програм приготування, 3D-нагрів, зйомна внутрішня чаша з антипригарним покриттям.
Ціна: Приблизно 4500 грн.
Переваги: Рівномірне приготування, простота в експлуатації, легке очищення.
Tefal CY621D32
Характеристики: Об´єм 4.8 л, 32 програми, технологія швидкого приготування, функція скороварки.
Ціна: Близько 6000 грн.
Переваги: Багатофункціональність, енергоефективність, безпечність у використанні.
Panasonic SR-TMH18LTW
Характеристики: Об´єм 4.5 л, 6 програм приготування, функція відкладеного старту, підтримання тепла.
Ціна: Приблизно 3800 грн.
Переваги: Надійність бренду, економічність, простий інтерфейс.
Cuckoo CMC-HE1055F
Характеристики: Об´єм 5 л, 19 програм, індукційний нагрів, голосовий гід.
Ціна: До 8000 грн.
Переваги: Інноваційні технології, швидке приготування, високоякісні матеріали.
Рекомендація: Перед покупкою перевірте актуальні ціни та наявність у магазинах, оскільки вони можуть змінюватися. Також зверніть увагу на відгуки користувачів та гарантійні умови від виробника.
Moulinex CE501132
Ціна: Близько 5000 грн.
Philips HD3037/70
Ціна: Приблизно 4500 грн.
Tefal CY621D32
Ціна: Близько 6000 грн.
Panasonic SR-TMH18LTW
Ціна: Приблизно 3800 грн.
Cuckoo CMC-HE1055F
Ціна: До 8000 грн.
ПультОт_БМВ
• 14 сентября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Все рівно, мені редмонт радить і пише, що помилився
неДодекаэдр• 14 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Мені таке відповів
Moulinex CE501132
Ціна: Близько 5000 грн.
Philips HD3037/70
Ціна: Приблизно 4500 грн.
Tefal CY621D32
Ціна: Близько 6000 грн.
Panasonic SR-TMH18LTW
Ціна: Приблизно 3800 грн.
Cuckoo CMC-HE1055F
Ціна: До 8000 грн.
Moulinex CE501132
Ціна: Близько 5000 грн.
Philips HD3037/70
Ціна: Приблизно 4500 грн.
Tefal CY621D32
Ціна: Близько 6000 грн.
Panasonic SR-TMH18LTW
Ціна: Приблизно 3800 грн.
Cuckoo CMC-HE1055F
Ціна: До 8000 грн.
Южняя Корея))) Мне только на русских сайтах выдает эту штуку)
ПультОт_БМВ
• 14 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Мені таке відповів
Moulinex CE501132
Ціна: Близько 5000 грн.
Philips HD3037/70
Ціна: Приблизно 4500 грн.
Tefal CY621D32
Ціна: Близько 6000 грн.
Panasonic SR-TMH18LTW
Ціна: Приблизно 3800 грн.
Cuckoo CMC-HE1055F
Ціна: До 8000 грн.
Moulinex CE501132
Ціна: Близько 5000 грн.
Philips HD3037/70
Ціна: Приблизно 4500 грн.
Tefal CY621D32
Ціна: Близько 6000 грн.
Panasonic SR-TMH18LTW
Ціна: Приблизно 3800 грн.
Cuckoo CMC-HE1055F
Ціна: До 8000 грн.
У вас найкраще відповів. Тільки Cuckoo на розетці від 20 тис. Який у вас стоїть? Скачаю ваш
ПультОт_БМВ
• 14 сентября 2024
Далі він мені почав рекомендувати мікрохвильовку, а ще далі кухонний комбайн.
Де всі ті, хто казав, що я не вмію формувати запити?
Меряю линейкой• 14 сентября 2024
Я как-то у ии спросила, как тебя называть, он сказал Алекс. А потом через время уточнила, он написал, что это вы так придумали, поэтому и называете
Сито для думок• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
той, що від openai
Секретница• 14 сентября 2024
Автор, через вас після повстання машин всім непереливки буде. Не грубіяньте, подумайте про майбутнє.
ПультОт_БМВ
• 14 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Секретница• 15 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
фото
Це вони зараз так кажуть))) офіціант і без будь ласка каву принесе, та може туди плюнути)