Акуна_Матата• 14 сентября 2024

Чи робив хтось мрт голови з імплантом у зубі?

Чи робив хтось мрт голови з імплантом у зубі? неврологи обидва в яких була кажуть ніби можна але питати там де роблять, і там ніби кажуть що можна але хочеться ще почути тих хто робив
ФрекенБок• 14 сентября 2024
Да, конечно, никаких проблем не было,но заранее конечно об этом уведомила

Свідок Перемоги• 14 сентября 2024
Всі сучасні МРТ це роблять,всі сучасні імпланти не фонять на мрт. У Вас є документ з якого матеріала імплант. От при записі попросять відправити їм копію чи фото.
АдеКВАтная• 14 сентября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
ого, у мене є імплант але немає документа ) думаю якщо спитати в стоматології, то вони нададуть.
Але от цікаво, у всіх документи на імплант є?
автор Акуна_Матата • 14 сентября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Власне не маю такого документа, хоча і робила імплант не в якійсь дешевій клініці, але це було ще 5 років тому
Тётушка Лошадь• 14 сентября 2024
Какой возможен риск или вред для организма при проведении МРТ исследования головы у человека с зубным имплантом?
АдеКВАтная• 14 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
мабуть ’засвічені’ результати можуть бути
Щось не спиться• 14 сентября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Так. В мене є маленька ніби книжечка, на якій написано паспорт імпланта. Лікар сказав зберігати. Бо якщо втратити і не дай Боже щось трапиться з імплантом, важко потім буде з ним щось зробити.

Кумедний ґудзик• 14 сентября 2024
титан можно на мрт - а вот бедолаги с осколками в теле - которые нельзя удалять- только кт теперь
Доктор Хаос• 14 сентября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Да, это ж отчасти и есть гарантия
Свідок Перемоги• 14 сентября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Дадуть. Хоча це може бути зайвевони можуть перевірити перед обстеженням і все. Мамі так руку перевіряли, в мед.виписці не було назви пластіни для суглоба.
Свідок Перемоги• 14 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ризиків немає, лиш неякісний результат. В описі буде цей момент описаний, навіть, те, що штіфти в зубах
Свідок Перемоги• 14 сентября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Так
Рятівник Малібу• 14 сентября 2024
У меня так было. Все ок, не парьтесь.
Сижу_и_плачу• 14 сентября 2024
На результати ніяк не вплине, деякі сплави можуть нагріватися під час роботи апарату, але вірогідність дуже мала, наскільки я знаю , в стоматології такі не використовуються.Треба попередити перед обстеженням і в разі чогось суттєвого просто призупинять апарат
Реанимация• 14 сентября 2024
В мене ретейнер тільки, на мрт це не вплинуло.