bani• 14 сентября 2024

Блокатори 5 альфа редуктази

Добрий день. Маю діагноз Андрогенетична алопеція більше 2- х років. Останні пів року волосся лізе постійно І дуже плачевний вигляд. Порадьте у Києві клніку, яка робить ін´єкції 5 Альфа редуктази. І можливо хтось поділиться своїм досвідом
автор bani • 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Так финастерид можно только мужчинам.
Что у Вас за трихолог такой, бегите((
В можму місті трихологи закінчилися (

автор bani • 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Так женщинам нельзя это вещество, чем Ваш врач аргументирует? Я просто такой рекомендации ещё не встречала.
Вам не помогает совсем обычное лечение?((
У меня лечение назначено очень давно, больше 10 лет назад, своего доктора не посоветую, он умер, к сожалению(((
Сейчас кроме него хожу только периодически (раз в пол года) на мезо, выбираю где хорошая цена и косметолог с мед образованием.
Це була рекомендація лікаря он Лайн. У мене були Міноксиділ (з зими не користуються) , Амінексил, Спіронолактон, ПРП терапія. Я готова зі свого міста 400км. в одну сторону їхати, якби тямущий лікар знайшовся. Зараз мені треба блокатори бо волосся з квітня постійно лізе, а останні 2 тижні повні жмені волосся. У мене лишилися 1/3 тієї кількості, що була