bani• 14 сентября 2024

Блокатори 5 альфа редуктази

Добрий день. Маю діагноз Андрогенетична алопеція більше 2- х років. Останні пів року волосся лізе постійно І дуже плачевний вигляд. Порадьте у Києві клніку, яка робить ін´єкції 5 Альфа редуктази. І можливо хтось поділиться своїм досвідом
Швабристка• 14 сентября 2024
У меня АГА много лет, никогда не слышала про такие инъекции. А как называется?

Весёлая морковка• 14 сентября 2024
Флутафарм пили?
Гореотума• 14 сентября 2024
Пити антиандрогени або КОК з антиантдоренним ефектом ви не хочете?
Агент Пинкертона• 14 сентября 2024
А какая побочка у этих уколов?
Г@Л@В@ломка• 14 сентября 2024
Так у Києві ж КоБздей - найкращий міноксідільщик країни .
АГА за два роки не розвивається , волосся сильно не випадає, а тільки в андрогенозалежних зонах , по типу чоловічого облисіння + у жінок збільшується проділ ( схожий на ялинку). Телогенове у вас , скоріш за все. Шукайте що могло стати тригером випадіння.
автор bani • 14 сентября 2024
Ответ дляГореотума
Кок не хочу, я свого часу декілька пила по призначенн то пцц був, а пила Спіронолактон тільки циклу народився і за 4 міс. без рещультату
автор bani • 14 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Так і називається Блокатори 5 Альфа редуктази

автор bani • 14 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Флутафарм пили?
Тільки Спіронолактон
автор bani • 14 сентября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
А какая побочка у этих уколов?
Та і самій цікаво. Але це безвихідь уже
автор bani • 14 сентября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У мами та сама історія з волоссям, тільки випадати почало після 50, а у мене до 40. ,через 3 міс. з початку війни. Не знаю, всі аналізи зроблені, 3 трихоскопії.
Швабристка• 14 сентября 2024
Ответ дляbani
А действующее вещество какое? Это наверное новинка какая-то. Я много лет на миноксидиле, максимум из уколов это плазма, есть мезо типа генезиса или дермахила, но они не блокаторы.
Весёлая морковка• 14 сентября 2024
Ответ дляbani
Тільки Спіронолактон
Флутафарм теж блокатори, на ньому гарне волосся росте, але тільки поки його пєш
Агент Пинкертона• 14 сентября 2024
Ответ дляbani
Та і самій цікаво. Але це безвихідь уже
Нет безвыходных ситуаций. Можно и парик одеть, они такие красивые и натуральные сейчас. Лучше любых своих волос смотрятся.
Агент Пинкертона• 14 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
И помог?
Швабристка• 14 сентября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
И помог?
Конечно
автор bani • 14 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Міноксидил на постійній основі?
автор bani • 14 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ото ж( при АГА поки робиш, поки й результат
Швабристка• 14 сентября 2024
Ответ дляbani
Міноксидил на постійній основі?
Утром и вечером
Гореотума• 14 сентября 2024
Ответ дляbani
Звісно без результату. В нього дуже слабка антиандрогенна дія. А в чому саме виражався ппц на КОКах і які саме ви приймали, як довго?

Гореотума• 14 сентября 2024
Ответ дляbani
Тільки Спіронолактон
Та ви що! Це геть різні препарати з різних фармгруп і вони по дії навіть поруч не стояли
автор bani • 15 сентября 2024
Ответ дляГореотума
Не сперечаються ні з чим. Робила те, що призначали. В моєму місті 2 трихологи, тому, з найгіршого обирала найкраще+була он-лайн консільтація
автор bani • 15 сентября 2024
Ответ дляГореотума
Добрий день. Не пам´ятаю, що приймала так як було це давно. Призначачи гінекологи при ендометріозі. Боліли груди, був забитий цикл та болі під час м. І я не впевнена, що хотіла б приймати КОК, якщо є альтернатива локальних блокаторів
автор bani • 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Ось
Швабристка• 15 сентября 2024
Ответ дляbani
Ось
Так финастерид можно только мужчинам.
Что у Вас за трихолог такой, бегите((
автор bani • 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Так финастерид можно только мужчинам.
Что у Вас за трихолог такой, бегите((
Порекомендуйте свого
Це їн´єкції в шкіру голови
Швабристка• 15 сентября 2024
Ответ дляbani
Порекомендуйте свого
Це їн´єкції в шкіру голови
Так женщинам нельзя это вещество, чем Ваш врач аргументирует? Я просто такой рекомендации ещё не встречала.
Вам не помогает совсем обычное лечение?((
У меня лечение назначено очень давно, больше 10 лет назад, своего доктора не посоветую, он умер, к сожалению(((
Сейчас кроме него хожу только периодически (раз в пол года) на мезо, выбираю где хорошая цена и косметолог с мед образованием.
Агент Пинкертона• 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Конечно
Насколько сильно? А бросили все это пить, колоть и все продолжилось?
Швабристка• 15 сентября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я ничего не пью кроме витаминов. АГА хроническая болезнь, Миноксидил не прерываю.
Агент Пинкертона• 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Я тоже его пробовала много лет назад, но он просто дал небольшой пушок и этот пушок ни во что более серьезное (волосы) не превращался.
Швабристка• 15 сентября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
На это надо время, года два точно.