Блондинка в Законе• 14 сентября 2024

Національний кешбек Сільпо

Комусь вже прийшов кешбек за покупки в Сільпо?
Розвідка Маші• 14 сентября 2024
А сільпо приймає участь в програмі кешбек? Бо не бачила їх у списку. Поки що тільки нову і атб. Взагалі комусь приходив вже цей кешбек по цій програмі?
Ms. Android• 14 сентября 2024
Я ще не підключала, щось мені не дуже подобається ідея доступу до всіх покупок (ні, ясно, що при бажанні і так все можна знайти, але ж тут сам даєш згоду). Потім скажуть що у нас, виявляється, люди не тільки на хлібі та воді живуть, і взагалі, сума покупок перевищує суму зп. І введуть додатковий податок на третю банку пива чи шоколадку)))))
Смажена полуничка• 14 сентября 2024
Ну, сильно не разгоняйтесь, кешбэк до конца года только, на 2025 в бюджет не заложен
НЛОша• 14 сентября 2024
Ответ дляMs. Android
тоже была загорелась так...
потом почитав многое, послушав - решила пока отложить
лишние 100-300 грн на кешбеке меня не обагатят, а вот проблем принести могут
Ms. Android• 14 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
тоже была загорелась так...
Та отож. Ще невідомо як потім буде ця інфа використана. і як вони говорять, що це підтримка вітчизняного виробника, то дивно, краще і ефективніше цього виробника напряму підтримати, вигідними кредитами, пільгами по податках і т.п.
Ясамаякрасивая)• 14 сентября 2024
за все покупки с 3-го чила мне начислили только одну за атб и почему то за 8 е.
ни за 3, 5, ни 6, 7, ничего нет
Колдунья-вещунья• 14 сентября 2024
Странная эта программа, я не пользуюсь учитывая что даеться информация про банковскую карту и отслеживание денег.
Джага-джага• 17 сентября 2024
Начислили за 8 число Сильпо
Викасикрет• 17 сентября 2024
А в мене за 7 число нарахували, з атб і сільпо..і все, хоча покупки щодня є