Русланка з гілки• 14 сентября 2024

Початок історії кохання. Частина 2

Дівчатка
Це перша тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3603206-1#a...

Маю новини, тримаю вас в курсі:
він попросив мене написати йому з основного акаунту, не з запасного. Я написала з основного, на якому фотки, шо я товста, не видно.
Продовжуємо спілкування і він натякає, що колись можемо зустрітися.
🥰
автор Русланка з гілки • 14 сентября 2024
Я третій день на дефіциті калорій, думаю, пару місяців і буду красотка.
Ще: дівчатка, хто ставить рукаліцо, я вас не змушую читати мої теми, не забувайте про це 🙂
Стетоскопуло• 14 сентября 2024
Реанимация• 14 сентября 2024
А что еще интересного в вашей жизни происходит кроме «любимого» и еды?)
Пугачиха• 14 сентября 2024
А в первой он признался в любви?
Просто болталка• 14 сентября 2024
А він знає що ви старша за нього?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 сентября 2024
Как по мне, так все средства хороши, чтобы привести себя в порядок. Только с мужем не разводитесь, ок? Пожалуйста
yer• 14 сентября 2024
ахахаха, оце вас штире, піська хоче нового пісюна! бідний муж
Ластовиння• 14 сентября 2024
Просто общайтесь, наблюдайте, узнавайте... Если уже сейчас с первых дней переписки вы считаете это историей любви, то у меня для вас плохая новость: вы прилипните к мужику раньше, чем что-либо произойдёт. И потом будет больно отдираться
Успокойся_Успокойся• 14 сентября 2024
Боже, їй незрозуміло хто пише, а в неї вже історія кохання. Якого кохання, хто вас кохає?
Успокойся_Успокойся• 14 сентября 2024
Робочий троль, новий сюжет дешевого серіалу накрапав. Раніше читали янипанимаю , зараз видумане кохання. Крапайте, все рівно тут нудно, може хто повірить.
Мотористка• 14 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Я на 1000 жила 3 месяца плюс спортзал ни на грамм не похудела
Без образів• 14 сентября 2024
Вже хоче зустрітися? Він же навіть фото не бачив) одруження наосліп? Кіт в мішку? Він в обморок не впаде коли побачить?
Без образів• 14 сентября 2024
У вас так все швидко розвивається) До ранку скільки частин ще буде? Частина 3 - напишіть йому, що ви вже вагітна від нього!
Ответ дляРеанимация
Багато чого 🙂
Цей хлопець - один з елементів мого цікавого життя.
Ответ дляПросто болталка
А він знає що ви старша за нього?
Так, звичайно. Я правду написала.
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ок 🙂
Ответ дляyer
З чого ви взяли, що він бідний? 🤭
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я десь писала, що він мене кохає? Це тільки початок історії.
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я не троль, але мені все одно, можете думати, що і троль 🤭
yer• 14 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
З чого ви взяли, що він бідний? 🤭
бо ви його дурите
Ответ дляБез образів
Я ж в старпості написала, що фото мої побачив на справжньому акаунті у телеграмі.
Без образів• 14 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
І нашо ви йому потрібна? Заміжня, старша, ще й зайвою вагою? А чоловік, до речі, що каже? Не проти?
ТигрЛьвович• 14 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
За декілька місяців у нього вже хтось інший буде🤷‍♀️
yer• 14 сентября 2024
Ответ дляМотористка
щитовидку провіряли?? я на 10 тис грн, чи більше аналізів поздавала у ендокринолога, щоб причину знайшов, зараз кожен день уходить по 0,300 грамм чи трохи більше, я рахую калорії, їсти мені сказав врач 900 кал. А то я теж ходила в спорт зал і не скидувала вагу, а тілтки мені було фізично все гірше і гірше, отеки, я розуміла що зі мною щось коїться не те, гормони перевірте щитоподібної залози. В мене було не саме гірше, але я почувалася жахливо
Мотористка• 14 сентября 2024
Ответ дляyer
В мене ще страховки нема (( Дякую
yer• 14 сентября 2024
Ответ дляМотористка
В мене ще страховки нема (( Дякую
і це я без спорт залу скидую. Ось коли буде 59 кг то побачу чи буде далі так легко уходить, зараз 61 кг . Я приїхала з села, там я відпочивала літо, 1,5 місяця, їла все, торти, шуба, підчеревина жарена, картопля смажена, я приїхала додому з 64 кг, ось сиджу дома в Києві 10 днів на 900 калл, скинула вже 3 кг
Мотористка• 14 сентября 2024
Ответ дляyer
В мене 62, рік вже скинути не можу. В Україні в мене майже 30 років була однакова вага 58.
yer• 14 сентября 2024
Ответ дляМотористка
в мене зріст 156, я хочу хоча б 52 кг добитися
Ответ дляБез образів
Заміжня - це таке, сьогодні заміжня, завтра ні
Старша - на 5 років всього, некритично
Зайва вага - то вже залежить від мене, можу схуднути і я на шляху до цього