Пульт от линолеума• 15 сентября 2024

Скінорен не допоманає

Призначила лікар. Дочка 13 років користується вже 3 тижні. Стало тільки гірше. Це треба як при ретінолах перетерпіти і стане потім краще чи взагалі відмінити цей препарат?
До лікарки цієї в найближчий час потрапити не зможу.
Ще проблема в тому, що дитина постійно ковиряє лице пальцями. Вже наковиряла там великі ямки і продовжує їх довбати. Хочеться прибити просто.
Міс Всесвіт• 15 сентября 2024
Автор, я користуаалася цим кремом (не гелем) в 15 років, лице стало чисте за 4 місяці повністю. АЛЕ я не чіпали його взагалі!!!! Не можна давити в цей період! Будуть шрами на все життя і плями які потім довго зводити... хай руки прибере. Нічого не допоможе, якщо вона давить далі.
Морская свинка• 15 сентября 2024
Пускай дальше пользуется. Если пересушивает кожу, то можно через 20 мин после нанесения Скинорена нанести увлажняющий крем в малом количестве. И обязательно СПФ днем. На ранки которые расковыряла Скинорен не наносить пока не заживут.
Сундучок с каникулами• 15 сентября 2024
А звʼязатися з лікаркою теж не можна? Найкраще -це щоб саме лікар сказала, чи варто продовжувати. Ну або шукати іншого лікаря
Xвостокрутелка• 15 сентября 2024
Не можна видавлювати - гірше стало через видавлювання а не через скінорен
З понеділка на дієті• 15 сентября 2024
Я за скінорен не скажу,доньці призначили дифферин.Поки 3 тижні,результат можливо трошки краще,ну,не гірше.Але там схема на півроку,плюс ще багато всього на ранок і на вечір.Сказали,тільки гіршає,показатися,бо в нас йде по наростаючій.Якщо нема змоги,то повертатися на попередні тиждень по схемі і бути до того часу поки не вийде прийти на огляд.
З понеділка на дієті• 15 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Спф обовʼязково в нас теж в схемі зранку за 30 хв до виходу
автор Пульт от линолеума • 15 сентября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А дифферин зараз можна купити без рецепта?