Млинець Мій• 15 сентября 2024
Чи маю право на виплати ВПО?
З прифронтового міста виїхали на ЗУ. Чи маю право на виплати я та діти (6 та 11 років?). Там де я оформлювала довідку ВПО сказали, що на виплати не маю права, бо не працюю. Треба стати в центр зайнятості, перевірять дохід чоловіка і тоді можливо призначать. На початку війни вже виїжджали з свого міста і в нас було ВПО, тоді виплати давали без цих умов.
Наполеон Бонапарт• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Да, критерии поменяли. По сути вы должны работать официально на минималку... Если доход больше 9440, ничего не положено.
Не обязательно на минималку. 9440 это на каждого члена семьи, а дети же не работают, т.е. доходы двух членов семьи, мама и папа, делятся на четверых и вот тут не должно превышать сумму на человека.