Ніка Найз• 16 сентября 2024

У Швеції хочуть платити мігрантам 34 тисячі доларів за добровільне повернення до

Влада Швеції має намір значно збільшити розмір фінансової підтримки для стимулювання мігрантів до повернення на батьківщину.

Про це повідомляє сайт шведського уряду.

Кабінет міністрів Швеції в рамках реформи міграційної політики країни запропонував підвищити допомогу для осіб, які не інтегрувалися до шведського суспільства.

Згідно з інформацією на порталі міграційної служби Швеції, наразі розмір виплати становить 10 тисяч шведських крон (967 доларів) на дорослого, а також 5 тисяч крон на дитину (483 долари) та до 40 тисяч крон (близько 3,9 тисяч доларів) на всю родину.. Розмір допомоги після підвищення становитиме до 2026 року 350 тисяч крон на особу (майже 34 тисячі доларів).

За словами представника парламенту з питань міграційної політики Лудвіга Асплінга, стимулювання добровільної зворотної міграції є пріоритетом. У цьому пропозиція різко підвищити розміри існуючого гранту пов’язані з тим, що він мало використовувався.

https://expert.in.ua/world/15092024-u-shvetsiyi-ho...
ksusha1155• 16 сентября 2024
Українців це не стосується.

автор Ніка Найз • 16 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
Українців це не стосується.
Я не нашла такого на сайте правительства Швеции.
автор Ніка Найз • 16 сентября 2024
Дословно ’ стимулювання добровільної зворотної міграції є пріоритетом. У цьому пропозиція різко підвищити розміри існуючого гранту пов’язані з тим, що він мало використовувався’
Irina-5d24• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Украинцы не мигранты. Угомонитесь уже.
ksusha1155• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Погано шукали, зп не получите((( це з сайту міграційної служби Швеції.
Ирэн1983• 16 сентября 2024
Можно сейчас выехать и претендовать на обратный билет стоимостью 34 т?
автор Ніка Найз • 16 сентября 2024
Ответ дляIrina-5d24
Украинцы не мигранты. Угомонитесь уже.
Про беженцев там тоже ни слова, если шо
КокоСина• 16 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
Ехххх
Для ніки найз як серпом по яйцях
мимозка• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
В Швецію наїхало дуууже багато мігрантів, в них був період коли країна заохочувала приїзд мігрантів на роботу. От їх і наїхало туди на гарні умови, але працювати вони не схотіли. Тепер країна думає як їх позбутись. І так, це не стосується українських біженців під тимчасовим прихистком, бо вони і так там тимчасово.

PANTERA_KET• 16 сентября 2024
Швеция еще принимает верно? И пособие 967 дол на чел + ребенок?
Irina-5d24• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Про беженцев там тоже ни слова, если шо
Ну правильно, они не мигранты)
ksusha1155• 16 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Приймає, пособіє 8000 грн/міс якщо перевести зі шведської крони. На них не реально вижити в єс. Але це лише для українців на директиві такі дєньжищі, чорні тут на інших умовах, тому їх і хочуть позбутися(((
PANTERA_KET• 16 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
Спасибо огромное!!! А то меня сильно подбивают ехать в швецию.... тк франция платит 307евро на двоих и с этого месяца будут брать 20% из этих денег на оплату отеля.
МамаАня• 16 сентября 2024
Звичайно це стосується мігрантів біженців, така політика вже давно існує в деяких країнах і суми вищі, але гроші готівкою не дають , а оплачують наприклад навчання, побутові речі чи житло.
мимозка• 16 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
Так, чорні спочатку приїздили на роботу, одразу отримували внж та гарне житло. Після чого вони могли воз´єднуватись з своїми сім´ями. І почали усіх своїх родичів звозити у Швецію.
ksusha1155• 16 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Швеція як і Італія розраховує на наших людей, щоб вони доглядали їхніх пенсіонерів, як обслугу..
PANTERA_KET• 16 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
Франция не исключение.... но тут можно оф работать на смик (1360евро/35 ч в нед)
PANTERA_KET• 16 сентября 2024
Ну как работать....пахать как конь...
Shocolad• 16 сентября 2024
Это всего лишь 3500 евро. Пусть себе их оставят

Irina-5d24• 16 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Они уже год так делают. И не 307 на двоих, а 426 где-то.
Irina-5d24• 16 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
Не только. Чтобы закрывали те работы куда ни арабы, ни вфриканки, ни француженки не идут и потому уже нет денег на организацию курсов украинцам. Ту травай
Irina-5d24• 16 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Ну как работать....пахать как конь...
Во-во и на самых грязных работах. Я просто в поиске и у меня дергается глаз от их предложений
PinkMa• 16 сентября 2024
Они просто идиоты в ЕС; сначала набралт - а теперь яйца чешут что делать. Но уже ПОЗДНО
никто не собирается никуда возвращаться. ВОн недавно была новость в Германии. какой-то сириец совершил 113 преступлений, у него семья - жена и 13 детей; 13 ДЕТЕЙ!
прикиньте там пособие: около 5000 тыс евро

нафиг ему вперлось работать, а тем более на родину. Уже в каждой европейской стране нет местных, это арабстаны
PinkMa• 16 сентября 2024
Ответ длямимозка
да никак они не позбудутся. странные максимально. Те уж там паспорта получили и детей нарожали
ksusha1155• 16 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Смик это что?
ingaruta• 16 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
странно,вы 2 с половиной года выезжаете и все никак выехать не можете.
ingaruta• 16 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
ну зачем вы так бота обломали...
ingaruta• 16 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Zvezdochkina• 16 сентября 2024
Ответ дляShocolad
Вы невнимательно читаете.
35 тысяч
Zvezdochkina• 16 сентября 2024
Ответ дляIrina-5d24
В Швеции родитель + достаточно взрослый ребенок (подросток) будет 292 евро
Но цены шведские в магазинах
Если ребенок младше, то и сумма меньше немного.

Жилье бесплатно, но выбрать нельзя. Куда поселят - там и живи