Намазюкана нішою• 16 сентября 2024
Підняття податків
Дівчата, читаю в новинах, що будуть піднімати військовий збір до 5%. Це тепер якщо я офіційно працюю я отримаю на 3,5% менше зп, вірно?
Замурмишка• 16 сентября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
А що роблять з владою коли вона проти народу? Почитайте історію
Ну, смотря кто, в нашем случае молчат покорно.
Щастя-здоровля• 16 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
Мяо мой мяо• 16 сентября 2024
1% на всіх форм ФОП 3-ї групи - а це як зрозуміти? плюс один відсоток до ставки єдиного податку, чи як?
Чарочка діда• 16 сентября 2024
Ответ дляНа границе
Люди работают, но не могут позволить себе элементарное с такими налогами, поборами итд.
як прийдене дай Бог Росія то ви не зможете жити в принципі.
Последний вагон• 16 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
На него в бюджете 2025 года денег не заложили, поэтому не будет его.
pfnj vfhfajy - ajhtdf
crjnb
Чарочка діда• 16 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Удалено администрацией...
в 2017 наш розумний нарід обрав. Не хочу писати банальщину ’хуже не буде’, сподіваюся, 75 раді новим змінам
Последний вагон• 16 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
ну на сигареты и алкоголь деньги есть всегда. Никто не возмущаестя
у всіх - так?
ви впевненні?
а в моєму оточенні багато хто курити киули...
ви впевненні?
Последний вагон• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Колбасы, консервы , мясо тоже гребут будь здоров
чим пропонуєте харчуватися?
листочком з дерева? а взимку ’і так сойдЬот’?
Люблю джаз• 16 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
ні, як раз з 23%.
А шо вам так недосяжна думка що збільшилася кількість військових, збільшилися їхні ЗП, в той самий час коли економічний спад. І десь треба брати гроші на це все, ведення війни. .. Вам знайомі якісь елементарні поняття математики, економіки??
Нема грошей, то хай закінчують війну, а то це зроблять люди. Виїдуть кілька мільйонів платників податків, згоругть ледь живий бізнес і правильно зроблять, і все закінчиться само собою.
Последний вагон• 16 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Проживемо, просто звикли витрачати гроші бездумно, в країні війна, затягуємо пояси, а то звикли, манікюри, покраски за тисячі, креми, парфуми по 5 флаконів, кава по 60 грн, дітям немає відмови ні в чому, іграшки мішками стоять, люди безтолково сруть гроші, особливо жінки, шмот, Аврора і т.п.
так...
а якщо не стригуся ы не фарбуюсь
маныкюра нема ы не було ныколи
косметикою не користуюсь. Выдповыдно уходовы крема/тоныки - також в топку
Парфуми - то тдезык з АТБ
Каву не купую, в нашому селы нема такого
.... то що там далы по вашый оптимыстичный методичцы?))
а якщо не стригуся ы не фарбуюсь
маныкюра нема ы не було ныколи
Парфуми - то тдезык з АТБ
Замурмишка• 16 сентября 2024
Ответ дляПоследний вагон
у всіх - так?
ви впевненні?
А если и не бросили, то отказывают себе в другом. Мне важнее покурить чем поесть, вот сегодня у меня с утра только кофе и 2 сигареты.
Последний вагон• 16 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
ну у 2 СВ працювали за шмат хліба.
Ави як хотіли?? Не платити ЗП віськовим? Чи не розробляти власні ракети?
так і нема військовим грошей
бо можновладцям треба більше
Невгамовна• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Каштаны можно варить и есть
Это другие каштаны, конские, кормовые, из них только мазь делают. И тут пролет.
МатьЧасть• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Элементарно! Ближайший тЦК гостеприимно распахнет перед Вами двери и предложит вакансии на любой вкус и цвет с зарплатами 20-100 тыс грн.
Удалено администрацией...
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я звісно розумію, що ми всі лохи для них. Але чомусь думаю, що це приведе до спротиву. Хочуть нибити пики ще більше, нехай с..и дивляться, щоб не луснути. Такий момент може настати. Коли простому мужику відкрито говорять, що твоя участь померти і все, а от інші можуть вже відкрито просто відкупитись - це черговий поділ. Але певно вони цього і добиваються. Ця падаль розвалює країну на рівні з кацапами.
да, люди можуть озлобиться до психічного стану і стати опасними для всіх, хто краще живе з зависті, зла буде ще більше якщо це все не скінчиться
Протру пилюку• 16 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
Да правильно, но пока вроде не приняли
с 1 октября поднимут задним числом
Виниловая пластинка• 16 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
ну, нема шоб хліб водою запивати, і в секонд раз на півроку на шопінг, а то розійшлися, жити нормально захотіли.
Последний вагон• 16 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Девочки,нас загоняют в экономическую резервацию.
а мені здається - все далі в срАк...у
Самоучка• 16 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Люди тратят свои заработанные как им вздумается......
Последний вагон• 16 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
+100
ничевока• 16 сентября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
А дітей куди? Я одна з ними якби… дуже дивний коментар
Я її взагалі заблочила і не читаю коментарів
Замурмишка• 16 сентября 2024
Ответ дляyer
щитовидка вам цього не простить. шкодите курінням
Уже много лет прощает, я по утрам почти 30 лет не ем, разве только 🤰 запихивалась по настоянию врачей.
Весела пiсенька• 16 сентября 2024
Ответ дляТролю як можу
Чтоб вы не сомневались. И это не последнее повышение, слава Украине
Жаль только, что я в этой же калоше сижу.
Хто вам заважає поїхати на росію?
Морковку дай• 16 сентября 2024
Хорошо что я не донатила, не доначу и донатить не собираюсь!
Бандитка Сью• 16 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
ні, як раз з 23%.
Можливо, декому просто потрібно хоча б менше красти або в ідеалі не красти взагалі?
А щодо економіки, то якраз за таких умов та рівня податків вона швидко увійде у повний штопор. А недостатня платоспроможність населення, яка постійно та неухильно знижується, тільки посприяє цьому.
Василина Семеніч• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Сейчас лучше цемент с кирпичами продавать!
Мимо, у нас контрагент - кирпичный завод, с начала полномаштабной ’стоит’, не может распродать со складов то что до войны было произведено.
Радість моя• 16 сентября 2024
Ответ дляПоследний вагон
у всіх - так?
ви впевненні?
А я в очереди стою в атб и вижу что покупают
Чарочка діда• 16 сентября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А напоркуа вы такая ’счастливая’ работающая лошадь считаете чужие деньги?
Пс я во втором декрете, но работаю с малым на руках из дому, лично для себя, чтоб менять картинку, не ради денег точно, но мне дела нет до соседей или других мам, как они коротают время, а тут подсчёт 11 работают
справа не у рахуванны чужих доходів, а у тому якщо дружина сидить дома то х фінансими все ок (і це добре!) тому скиглення не в тему.