Госпожа_тамагочи• Изменено 16 сентября 2024

Де купити хороші саджанці полуниці ремантантної

Перевірені господарства. Дякую!!!
младокошкина• 16 сентября 2024
Я в фейсбук купувала в групах по садівництву.

ЖивунаБагамах• 16 сентября 2024
Я несколько раз покупала в Агролендинге. Все по сорту. Покупала Альбион и Мурано.
автор Госпожа_тамагочи • 16 сентября 2024
Ответ длямладокошкина
Хотілося б перевірені господарства. Бо мала негативний досвід.
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую!
ЖивунаБагамах• 16 сентября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую!
Еще покупала в интернет- магазине ’Посадка’. Там была немного слабее корневая система. Но тоже все прижились. Немного саженцев первую зиму не пережили, но всякое бывает. Для этого они присылают 11- 12 саженцев вместо 10.
Жінка з перцем• 16 сентября 2024
Всі рази, які купувала на олх - всі саджанці були відповідного сорту (малина, хризантеми, полуниця Дивна і Альбіон, молодила, смородина, кімнатні рослини і тд) Просто треба дивитися на досвід, фото, опис, рейтинг, інші оголошення автора і все буде ок. А через інтернет магазин набагато дорожче, тому обираю фб або олх, негативного досвіду не було
Ответ дляЖінка з перцем
Дякую!!!
младокошкина• 16 сентября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Там завжди порадять перевірених продавців. У тих що я купувала розсада була свіжокопана під замовлення, тому всі саджанці прийнялися.