Угги_в_горошек• 16 сентября 2024
Тирамису со сливками и маскарпоне, без яиц
Кто готовил? Дайте пожалуйста рецепт. А именно пропорцию сливок и маскарпоне.
Спасибо
Кундалина• 16 сентября 2024
Там не лише пропорції, там ще якісь хитрощі збивання є, бо це дурацьке маскарпоне часто може стати рідким, якщо не знаєш, як з ним обходитись, в мене таке було раз. Може, хтось порадить лайфхак
Ёшки_Матрёшки• 16 сентября 2024
330 мл вершків 30% збиваю з кількома ложками цукру , тоді додаю маскарпоне і збиваю десь 1 хв, щоб не перебити.
Ответ дляКундалина
Вершки і сир мають бути з холодильника. Я ще насадку для збивання на пару хв. кладу в морозилку.
Кундалина• 16 сентября 2024
Ответ дляhrystia
І в мене були холодні. А швидкість чи потужність грає роль?
Вимагаю спілкування• 16 сентября 2024
Ответ дляКундалина
Ніяких хитрощів, завжди все виходило без заморочок, можливо якість самих продуктів грає роль.
Викупана• 16 сентября 2024
Я замість маскарпоне використовую сметану 20% яку на марлі і друшляку відстоюю ніч під гнітом.
Пропорція: 500 г вершків 33% + 500 г сметани (до відстоювання) + 200г цукрової пудри. Шикарний повітряний крем виходить. Спочатку пудру з вершками збиваю 2 хв, потім додаю сметану. Вона за ніч в холодильнику виходить тверденька, консистенція маскарпоне.
Викупана• 16 сентября 2024
Ще момент — якщо братимете савоярді в Сільпо чи Форі, ТМ Премія, то вмокайте в каву лише половинку по довжині. Бо дуже розмокають і водянисті виходять. Брала савоярді в магазині товарів з Європи, то такого не було, хоч і повністю вмокала в каву.