Мій не такий• 17 сентября 2024
Що ваша дитина вміє робити такого, що ви не могли в її віці?
Люблю пиво• 17 сентября 2024
11 лет сын. В бытовом плане печальная печаль. В остальном 2 разряд по шахматам, я не умею играть. Иностранные англ и польский очень хорошо, у меня С1, но я филфак окончила)). Делает уроки и дает списывать одноклассникам за деньги, в месяц до 2тыс доходит, а я лошарик бесплатно делилась)). Подвешен язык, ни капли стеснения, знает себе цену, красавчик и лидер. Я в его возрасте была закомплексованным подростком с лишним весом и заниженной самооценкой. Ну и с гаджетами на ТЫ, мы и мечтать о таком не могли
Королева Сарказма• 17 сентября 2024
Мої діти дуже сильно перегнали мене в інтелектуальному розвитку, при тому що я була олімпиадницей. Мови, науки, спорт, творчість. Вони зовсім інші. Я теоретик. Вони практики.
Щепотка_совести• 17 сентября 2024
На зараз моя дитина вміє краще, ніж я в її віці:
1. Все, що стосується спорту. Вона стала МС в 14, я не була ніколи. Вона стала чемпіонкою України, я - не була ніколи.
2. Знає 5 мов, 3 з них - на рівні носія (укр, рос, англ) та франц і іспанську десь В1-2. Мій максимум - укр, рос, англ А-2.
3. Заробляє разів в 10-20 більше, ніж я в її віці.
4. Вона має кращу освіту, кращі навички комунікації, більше знань, кращий смак, кращу фігуру, більше життєвого досвіду та самостійності.
5. Вона краща за мене майже в усьому, дуже нею пишаюся.
Королева Сарказма• 17 сентября 2024
Ответ дляMacOS-ница
На китайском и японском?
Я знаю дитину що в 2,5 роки розмовляє укр, англ, японська. Бо мама дає українську бабуся англійську тато японську
Налогообложу• 17 сентября 2024
Только плавать. Я только в свои 45 лет тоже записалась на плаванье.
Налогообложу• 17 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Може в місті знайти назнайому адресу по гуглкартам, навіть в близькому передмісті.
А я в детстве могла найти что угодно где угодно безо всяких гугл карт. А мои дети в своем районе с телефоном с картами заблудятся.
Козачка• 17 сентября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Комп´ютерна грамотність) в мене не було комп´ютера в віці нашої дитини) Плавати ще вміє так, як я і зараз не вмію)))
Тоже так
Фиона Шрековна• 17 сентября 2024
Я так понимаю, что вам не стоит рассказывать, что мой сын вчера сварил себе впервые макароны под моим руководством в видеорежиме? 19 моему малютке 🤣
Угадайс• 17 сентября 2024
Ответ для100pudov
На жаль, дитина не вміє навіть половини того, що вміла я. Такі зараз реалії, і такі діти.
Ви їх так виховали
ЖующаЯКонфету• 17 сентября 2024
Має власні кордони, власну думку, власний стиль, вільна в своїх бажаннях
Фрикаделька• 17 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Казав один відомий професор-лінгвіст, що ідеально мову не знає ніхто, навіть рідну.
Багато хто дурниці говорить
Фрикаделька• 17 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Це ви про ідеальне знання мов? То правда, бо навіть якщо ваш син не в Україні, то він її ідеально не знає.
Про вислови, які не мають жодного сенсу. Син повністю двомовний зараз