Директор Пляжу• 17 сентября 2024

Wizz Air автоматична реєстрація. Зручніше?

Добрий день) Підкажіть, будь ласка, перший раз купую квітки для батьків-пенсіонерів, то переймаюсь. Wizz Air Будапешт-Хургада.
Вже пройшла першу реєстрацію, при завантаженні посадкових талонів видало наче квітки "це не посадковий талон" й що потрібно підійти до стійки реєстрації для перевірки документів. Наче зрозуміло. Але ще пропонують платну послугу "автоматична реєстрація за 50 годин до відправлення". Що вона дає? З нею зручніше пройти саму реєстрацію?
Й друге питання про місця. При купівлі квітків були заброньовані місця, а читаю, що потрібно буде вибарити місця саме при реестрації перед рейсом. А якщо з платною "автоматичною реєстрацією", як тоді з місцями?
Підкажіть, будь ласочка)))) Дякую))))
ПлюшкамиБалуюсь• 17 сентября 2024
Послушаю

А шо сталося?• 17 сентября 2024
У думаю, що на стійку потрібно перейти для перевірки документів. І якщо ви візьмете автоматичну платну реєстрацію, то все одно треба буде підійти до стійки.
Моль Моллівна• 17 сентября 2024
ви мабуть тільки купили їх, а не реестрація була.
При рєестрації будете вибирати або якщо автоматично, то вам їх пришлють.
До стійки обовязково підходити для перевірки документів.
Королева Сарказма• 17 сентября 2024
Дивно.
Мені автоматичну реєстрацію давало зробити зразу , як купляла білети .
І відразу дало посадковий талон.
Звезда в шоке• 17 сентября 2024
Если они летят с багажом, в любом случае к стойке нужно подходить, чтобы его сдать.
Автоматическая регистрация, если вы сами не в состоянии за 24 часа сделать он лайн чек ин. Не вижу смысла платить за эту опцию.

По выбору мест - Виззейры тут обманывают. Я как-то- покупала места рядом, в итоге почему-то деньги сняли, а места дали вразброс....так что это тупо деньги на ветер
автор Директор Пляжу • 17 сентября 2024
Дякую дуже всім за відповіді! Зрозуміла, що на стійку обовязково їм треба буде підходити.
Забронювала десь місяць тому квітки, вчора відкрили реестрацію, то вже додала паспорти. Видало посадкові талони, на яких написано, що ’ це не посадковий талон’.
З місцями зрозуміла, що то лотерея, ок. Дякую. То не принципово, не діти.
Про ’автоматичну реестрацію’, то ще подумаю, час є. Орієнтовно до 400 грн. за двох вона коштує.
Королева Сарказма• 17 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
В мене теж таке було колись .
Підійшла на стійку реєстрації, де здавали багаж, подивились на доки і самі видрукували boarding pass.
Місця завжди мала такі, які вибирала при чекінгу.
автор Директор Пляжу • 17 сентября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
В мене теж таке було колись .
Дякую дуже! Тоді не переймаюсь.
Пи Пи Пилюля• 17 сентября 2024
Я летіла Візами з північноєвропейської країни - там взагалі стійок реєстрації не було. Сама підходиш до лєнт багажу ( той, що від 10 кг), підносиш смартфон - зчитується інфо про рейс, вибираєш мову, зазначаєш, що забороненого не везеш. На табло (там де дівчатка сиділи) висвічується вага ( я перед цим зважила- було 20, 6 кг - перекидала в рюкзак) , потім вилазила липкий ярлик з інфо про рейс і штрихкодом- сама клеїла - і моя валіза їхала. А на весь аеропорт з 20-30 стійок працювала одна - там за гроші реєстрували пасажирів. Це було місяць тому. Чоловік зажав автореєстрацію, тому я сама рівно за добу реєструвалась (у ваших батьків буде вай-фай??). Квитки автоматично рядом дало, бо я була з дитиною в середині літака, не біля вікна.

автор Директор Пляжу • 17 сентября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую Вам! Ще місяць попереду, то скоріше за все, ближче до дати краще візьму ту ’автореєстрацію’, нехай їм буде трохи комфортніше)
Помаранчова душа• 17 сентября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
В Будпешті теж така самореєстрація багажу є, але далеко не на всі рейси. Летіла в Брюсель на початку вересня, то наш рейс був. В біля цих стійок є працівники, що допомагають то все зробити (я мову не знаю, то вони допомогли). Але що дивно, що й черга до тьоті у віконце все одно була чимала.
Пи Пи Пилюля• 17 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
в мене взагалі нікого - пусті стійки. Спочатку шок- де всі? Як зробити? Я просто вперше за довгий час такий багаж брала. Завжди в літак.
Автору- а чи не комфортніше вашим батькам - 2 валізи по 10 кг. Я так втомилася валізу 20 кг носити по сходах. Завжди чоловік її ніс. Я не думала що така важка.