Лиса Патрикевна• 17 сентября 2024
Яблучне пюре без цукру почало псуватись
Робила по рецепту, в інтернеті їх багато, просто тушити яблука з невеликою кількістю води, перебити блендером, додати корицю і розлити по стерилізованим банкам. Я не мала банок з кришкою на різьбу, тому ще провалила банки з варенням , закаточні кришки обробила окропом, закатала ключем,і ось через два тижні бачу плісняву... Не хочу додавати цукор, мені не можна його. Хто робив по такому рецепту, що могло піти не так? Можливо треба було додати трохи лимонної кислоти, але таких рекомендацій не було і я боюсь щоб варення не стало кислим
Natalia505• 17 сентября 2024
Я вперше чую про варення без цукру. Закрила з цукром, все добре. Може вам краще ягоди морозити? Яблука насушити.
Чебураха з перцем• 17 сентября 2024
Лимонна кислота. Дивлячись які кришки. Є жовті є білі. Так одні підходять інші ні. Не пам´ятаю які для чого, гугліть. Без цукру солі кислоти довго стояти і не буде
Я варила дітям пюре, додавала лимонну кислоту.
Настасья Пицун• 17 сентября 2024
Автор , не всему модно верить. Я тоже готовила кетчуп ( из интернета видео). Такое соленое было, что есть невозможно. В другой раз кинула соли в 3 р меньше чем по рецепту и всеравно соленое.....
Ms. Любмая жена• 17 сентября 2024
Або лимонну кислоту треба додавати або цукор. Якийсь консервант має бути.
Лиса Патрикевна
• 17 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А скільки лимонної кислоти Ви додавали і на яку кількість готового пюре?
Лиса Патрикевна
• 17 сентября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Консервант нужен какой-то )
Мені не можна цукор через здоров´я
ВсеЧетко• 17 сентября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мені не можна цукор через здоров´я
Стевия, эритрит, сукралоза. Это просто заменит сахар как вкусовой момент, но консервант должен быть. Я не в курсе подходят ли заменители )
Мрію про пончик• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
По любому.
интернетом же консервировала
всегдаДаДа• 17 сентября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мені не можна цукор через здоров´я
То, что вам нельзя сахар, не означает, что консервы будут храниться без него.
Коленная ложечка• 17 сентября 2024
Обдатм окропом замало, я без рецептів з інтернету давно так закривала просто тому, що в мене так дитина їсть. Навіть без води тушу. Але без кориці, бо так любить. Часом і груші трохи додавала в яблука. Але кришки кілька хвилин проварюю в окропі. Закривала і під різьбу, і під ключ, усе стояло.
Коленная ложечка• 17 сентября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
У яблуках є природна кислота, стоїть і так
Столічна штучка• 17 сентября 2024
Тому що яблука без консерванта будуть псуватися. Ви все робили так.
Король дивана• 17 сентября 2024
Крышки кипятить нужно было 5 минут.И это у вас пюре,а не варенье.Если нельзя сахара,то нужен заменитель
Столічна штучка• 17 сентября 2024
Автор, ще має значення, де зберігається консервація. Якщо у автора рецепту в селі у підвалі, то вам в квартирі він не підійде. Це стовується всіх рецептів.
Коленная ложечка• 17 сентября 2024
Окрім проварити кришки і банки стерилізувати або в духовці, або на парі, ще від сорту залежить, скільки варити. Білий налив швидко - притушили до м´якості, в комбайн і до кипіння. А от нормальні сорти твердіші, їм після комбайну я таки давала покипіти декілька хвилин до того,як у банки. Усе без цукру ок, але, як теж угорі хтось зазначив, важлива стерильність
Коленная ложечка• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Простіше, пюре заморозити без цукру. Моя колега так полуницю морозить.
Полуницю і морожу, але яблука не той смак. Тут правда як яблучне пюре з дитячого харчування виходить. З білого наливу навіть біле
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Я,видимо,нашла Ваш рецепт.Банки хранится должны в холодильнике
В холодильнику зберігати, навіть варити не треба. Я так роблю смородину і малину але з цукром.
Коленная ложечка• 17 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Відразу під Вашим коментарем фото - дістала з шафки в коридорі. Не вперше так роблю
Король дивана• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
В холодильнике я не храню,если без сахара или так совсем чуть-чуть,то морозилка.
Король дивана• 17 сентября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
О,и у меня такое есть)
Король дивана• 17 сентября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Вижу,я впервые делала в этом году,добавила немного сахара.Пока стоят
Не гавкаю- но охраняю• 17 сентября 2024
Я ще стерелізувала. От ті стерелізовані стоять, а на не стерелізованих теж з´явилась пліснява.