Лиса Патрикевна• 17 сентября 2024
Яблучне пюре без цукру почало псуватись
Робила по рецепту, в інтернеті їх багато, просто тушити яблука з невеликою кількістю води, перебити блендером, додати корицю і розлити по стерилізованим банкам. Я не мала банок з кришкою на різьбу, тому ще провалила банки з варенням , закаточні кришки обробила окропом, закатала ключем,і ось через два тижні бачу плісняву... Не хочу додавати цукор, мені не можна його. Хто робив по такому рецепту, що могло піти не так? Можливо треба було додати трохи лимонної кислоти, але таких рекомендацій не було і я боюсь щоб варення не стало кислим
Чебураха з перцем• 17 сентября 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
А скільки лимонної кислоти Ви додавали і на яку кількість готового пюре?
Я не пам´ятаю, давно то було.