ПолБатона• 17 сентября 2024
Гипотиреоз, лечение
Кому-нибудь удавалось его вылечить?
Клевотница• 17 сентября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Не слушайте ее . Йод надо аккуратно при гипертериозе
Звісно, краще слухати людину, яка навіть не може слово гіпертиреоз без 2 помилок написати
Миловидна леді• 17 сентября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Тут про гипотериоз
Мне врач (хирург ,который удалял опухоль мне ) назначил на осенне-зимний период йодомарин
Ромашка -3390• 17 сентября 2024
Мне назначили тиреофарм про на 3 месяца и витамин Д
И продукты моря есть
Мамин тріль• 17 сентября 2024
Ответ дляSo_so
У дочки с 5 с чем-то упало до 2 с чем-то на йосене.
цікаво, селен зазвичай при аутоумінному приймають, він антитіла знижує. але в йосені його малувато.
я приймаю окремо 200 мкг йоду і 200 мкг селену кожен день, л-тироксин і тиромель, + ще кучу інших вітамінів і мікроелементів, але у мене аутоімунний, тобто щитовидка у мене жертва а не причина.
Natali8668• 17 сентября 2024
Попробуйте сменить питание по Вашим показателям. Хорошего натрициолога найдите, который подскажет что и как Вам делать
Мамин тріль• 17 сентября 2024
Ответ дляNatali8668
нутриціолог не потрібен, достатньо виключити молочку (крім гхі), рослинні олії, глютен, яйця, пасльонові і цукор. і алкоголь з цигарками.
але бляха це важко, я знаю що мені така дієта потрібна, починаю і тримаюсь місяць, потім зриваюсь. слабкохарактерна якась
Иванка Бур• 17 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
А що ж тоді їсти? М´ясо з гречкою та овочі?
Natali8668• 17 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Звісно можна і без нутріціолога, головна сила волі і розуміння для чого це все. Я також зриваюся періодично. 😎 а що робить , краще ніж зовсім ніяк
Зараз на дієті• 18 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
молочку не вживаю з дитинства. Рідко масло чи сметану. Глютен цукор, алкоголь не вживаю. пасльонові децл, а ттг 6. Цікаво, що ендокринолог нічого не назначала.
Мамин тріль• 18 сентября 2024
Ответ дляИванка Бур
м´ясо і овочі, без гречки
м´ясо готувати самостійно, щоб не було у ньому штучних консервантів :)
очки_ннадо• 18 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Тут про гипотериоз
Я знаю, то острячка умничает зачем то
очки_ннадо• 18 сентября 2024
Ответ дляyer
йод может быть лишним и дать отравление, если вы принимаете гормон 0,25 то йод или селен лишний, может в области сердца начать болеть, упадок сил и головоокружение- это называется передозировка
Где написано про гормон?
очки_ннадо• 18 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Скажите, как выяснили что щитовидка жертва ?
очки_ннадо• 18 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Где почитать про это?
На знала про исключение продуктов. Ни один эндо не сказал
Мамин тріль• 18 сентября 2024
Ответ дляочки_ннадо
при аутоімунному гіпотиреозі організм виробляє антитіла, які атакують щитовидну залозу і знищують її клітини.
якщо аналіз АТПО показує що вони вище норми (у мене було 1000+ при максимальному значенні 9) то це аутоімунка
Мамин тріль• 18 сентября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Где почитать про это?
рідко які говорять бо мало хто знає, та і мало з них визнають що ендокринні порушення через алергію на продукти.
почитайте про аутоімунний протокол (АІП). не дивіться що він називається аутоімунний, він підходить усім людям з ендокринними і аутоімунними захворюваннями
очки_ннадо• 18 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Ясно
Жинси на дитину• 19 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
У меня АТПО были 1500 много лет, и что то они не уничтожили щитовидку, а наоборот выросла 90 см3,очень была большая. Пришлось удалять, дальше ей уже расти было некуда.
Мамин тріль• 20 сентября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
це наслідок, організму не вистачає гормонів і коли збільшення ТТГ не дає результату він починає нарощувати щитовидку.
печінка при цирозі наприклад теж часто збільшується, але при цьому її клітини гинуть
Жинси на дитину• 20 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
У меня был гипертиреоз, тиреотоксикоз и АТТПО 1500. Ттг много лет был ноль, вообще не определяли лаборатории
Почему то у некоторых начинается гипотиреоз, а у меня наоборот
У меня выросла огромная щитовидка, но точно не от высокого ттг
Хотя Вы все пишете логично, но не в моем случае