Радуга-дуга• 17 сентября 2024
Дайте, будь ласка, ідею підробіток для жінки
Підкажіть, дайте пораду, де знайти 2 роботу. Основна з 7:30 до 16:30.
Якихось особливих навичок не маю, але легко навчаюсь і готова працювати. Київ
Радуга-дуга
• 17 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Ручной или умственный труд?
Без різниці. На основній роботі - розумова праця, економіст
ОбережнаЯ• 17 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Ручной или умственный труд?
Хоть вопрос не мне- но для меня почему то лучше ручной труд. Мне нравится что то делать руками. Хотя я работаю в университете методистом, работа за компьютером.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 сентября 2024
может экономисту как-то повышать свою квалификацию, чтобы больше зарабатывать?
Радуга-дуга
• 17 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Працюю в держ.установі. Переселенка. Приймаю антидепресанти. Не маю сил і натхнення ні на що взагалі. Але маю ростити дитину. Ось і питаю, бо від безгрошів´я опускаються руки
Радуга-дуга
• 17 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
смотря что умеете. если ничего, то как писали выше, клининг.
Випічка, співи, консервація) я була звичайною жінкою, господинею в минулому житті. Дім-робота-друзі, гарна зарплата і безтурботне життя
Попихтю та й годі• 17 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
может тогда печь на заказ? у меня коллега делает крутые торты после работы, цены заоблачные и заказов выше крыши. если что, мы работаем до 18 и офис в жопе мира, так что дома она явно не раньше 19, но успевает.
Радуга-дуга
• 17 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У мене 2 кота вдома, не можу собі дозволити пекти, бо може попасти шерсть у вироби
Девальвация• 17 сентября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Уборки,выгул детей и домашних любимцев,готовка, вязание, шитье, игрушки и пр и пр
Девальвация• 17 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Кстати,консервацию тоже не плохо покупают
ПАЦАНКА О• 17 сентября 2024
Не хочеться пошлити, але з вхідних даних ви вказали лише те, що жінка. І що можете працювати ввечері-вночі
парИла я парИла• 19 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Можу запропонувати підробіток, мені сумно ,шукаю жінку яка буде спілкуватись зі мною в месенджері , все пристойно , тільки спілкування!!,якщо цікаво напишіть як з вами звязатись ?? Оплату обговоримо! Россійська мова у мене вільна також..
парИла я парИла• 20 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Надіюсь що ви щось напишете .., ви не часто сюди заходети?