ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 сентября в 23:05
Скандал з чоловіком в перший тиждень після пологів. Я неправа?
Родила дитинку, після виписки приїхала додому (живемо зі свекрухою), через 2 дні кров´янисті виділення трохи збільшились і я розповіла про це чоловіку. Каже щоб дзвонила лікарці. Подзвонила, та сказала що скоріше за все це ок, треба спостерігати.
Чоловік каже - ні, треба їхати терміново в лікарню, лікарі помиляються і т.д. Я відповіла, що хочу почекати, нічого не болить. Він знову переконує їхати. Я сказала, що мені треба подумати та я б почекала (вже пожаліла, що йому розказала). Тим більше сил немає і бажання їхати в лікарню.
Почав казати, що мене не розуміє, що я не турбуюсь про здоровя, і пішов з кімнати. Чую як на кухні він радиться з свекрухою і там разом мене обговорюють, що я не права і т.д. Вирішують за мене що робити. Прийша свекруха і теж почала за лікарню казати.
Короче почався скандал, я вся заплакана сказала що їду до батьків, бо не хочу втратити молоко. Заспокоїлась в них, мама допомагає, вже тиждень тут.
Чоловік приходить до дитини, на мене навіть не дивиться, і говорити не хоче, ображений.
Я неправа? В чому я маю відчувати провину?
Миллениалка• 18 сентября в 00:56
Ответ дляМиззери
А какую вы реакцию хотели ? Он сказал бы вам на ок , и все
Был бы мудаком
Была бы тема другого содержания «Мужу на меня наплевать!» или похуже «Муж ждет когда я умру»
Ну да, спочатку вона він хвилюється і хоче завезти дружину в лікарню, а вона верне носа.
А через рік вона буде оьражатися, що йому наплювати на іі погане самопочуття.
Автор, схоже у вас гормони. Ну хвилюється він, сіли в автомобіль і поіхали до лікаря. Він же не пішки вас змушує йти.
Більшості чоловікам наплювати на ваші виділення, головне щоб жрачка була і дитина не кричала вночі.
Цінуйте його відношення.
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це проста сварка, ясно що розлучатись через таке ніхто не буде
А чому ви тоді зіхали від чоловіка?
Ви такою поведінкою даєте зрозуміти, що ви ненадійна партнерка. А з часом він сам почне кудись тікати після сварок, спочатку це можуть бути друзі а з часом і подруга.
Поки ви викидуєте фіртелі , десь сидить жінка, яка мріє про такого турботливого чоловіка як ваш і кожна ваша витівка це крок у сторону іншоі жінки.
І взагалі, якщо хочете посваритися чи поіхати до батьків-відкладіть це на ранок. Побачите, зранку ви будете зовсім інакше думати і психувати не захочете.
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
От мене то і знервувало, що за мене з мамою своєю пішов вирішувати як поступити
Нічия - Вас знервувало, що він радиться зі своєю, а його, що Ви одразу до тещі.
Була б ваша мати розумна, то дочку, яку гормони колотять, заспокоїла та за руку до чоловіка відвела.