ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 сентября 2024
Скандал з чоловіком в перший тиждень після пологів. Я неправа?
Родила дитинку, після виписки приїхала додому (живемо зі свекрухою), через 2 дні кров´янисті виділення трохи збільшились і я розповіла про це чоловіку. Каже щоб дзвонила лікарці. Подзвонила, та сказала що скоріше за все це ок, треба спостерігати.
Чоловік каже - ні, треба їхати терміново в лікарню, лікарі помиляються і т.д. Я відповіла, що хочу почекати, нічого не болить. Він знову переконує їхати. Я сказала, що мені треба подумати та я б почекала (вже пожаліла, що йому розказала). Тим більше сил немає і бажання їхати в лікарню.
Почав казати, що мене не розуміє, що я не турбуюсь про здоровя, і пішов з кімнати. Чую як на кухні він радиться з свекрухою і там разом мене обговорюють, що я не права і т.д. Вирішують за мене що робити. Прийша свекруха і теж почала за лікарню казати.
Короче почався скандал, я вся заплакана сказала що їду до батьків, бо не хочу втратити молоко. Заспокоїлась в них, мама допомагає, вже тиждень тут.
Чоловік приходить до дитини, на мене навіть не дивиться, і говорити не хоче, ображений.
Я неправа? В чому я маю відчувати провину?
66сезон666серия• 17 сентября 2024
Бляха, ну ви і дурні.
Чоловік за вас переживає
Їдьте додому до чоловіка
Чоловік за вас переживає
Їдьте додому до чоловіка
Швабристка• 17 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Бляха, ну ви і дурні.
Чоловік за вас переживає
Їдьте додому до чоловіка
Чоловік за вас переживає
Їдьте додому до чоловіка
Він може і переживає, але зі свекрухою обговорювати такі речі поквапився. Та і їй не треба було з порадами лізти
Сон і дрімота• 17 сентября 2024
Вам пора вирости в з´їхати від свекрухи, а до лікаря терміново
ПАЦАНКА О• 17 сентября 2024
Взрослые люди,которые не решив квартирный вопрос, рожают ребенка. О,Кайдашеву семью посмотрите, или почитайте,Ваши приключения только начинаются.
Швабристка• 17 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Так они вместе живут, они этого ребенка со свекровью за стеной и сделали.
Ну не в одному ж з нею ліжку. Не треба їй лізти з порадами, якщо не питали
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 17 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
От мене то і знервувало, що за мене з мамою своєю пішов вирішувати як поступити
Я только за!• 17 сентября 2024
Хреново : живёте со свекровью.
Хорошо : муж настаивает очень сильно на больнице, то что к мамке побежал - то от переживаний. Плохо, если бы сказал, что само пройдёт и что ты ноешь, все рожали.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 17 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Я то не питаю, чоловік чуть шо - біжить до неї радитись
Вбигудях• 17 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Бляха, ну ви і дурні.
Чоловік за вас переживає
Їдьте додому до чоловіка
Чоловік за вас переживає
Їдьте додому до чоловіка
Это не переживание, ее муж просто хочет ее контролировать и прогибает ее границы
Швабристка• 17 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Напевно ви перебільшуєте, він не вирішував за вас, а лише радився. Заспокойтеся, та вертайтеся додому.
Злива інформації• 17 сентября 2024
Вы всегда такая эмоционально нестабильная? Или это после родов гормоны?
Интересно, как вы реагировали, если бы после любой ссоры ваш муж уходил из дома и не возвращался неделями. Взрослые люди, имея семью так не поступают. Не терпела бы ни дня эти «убегалки» на месте мужа
Я только за!• 17 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Переезжайте от мамки и будет вам счастье. Муж за вас реально переживает.
Не худа ні разу• 17 сентября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Зачем срочно к врачу? Выделения могут быть до месяца.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 17 сентября 2024
Ответ дляВбигудях
От і я це відчуваю. Моє тіло, моє здоровя, не дає мені часу самостійно рішення прийняти, ніби краще знає як я себе почуваю....
Вирішує за мене
Леплю из пластилина• 17 сентября 2024
Не хотите к врачу, а хотите мира? Оставили на 2 часа ребенка и пошли в торговый центр. Вернулись и сообщили, что врач сказал, что все ок. Все счастливы, вы еще и отдохнули.
короткопамятна• 17 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
а коли ви зі своєю мамою вирішуєте, то норм? Чи ви приїхали до мами і ніц з нею не обговорили чоловіка і свекруху?
Швабристка• 17 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це не добре. Йому вже час вилазити з-під маминої спідниці та приймати рішення самостійно, мати власну думку. Але для цього треба жити окремо
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 17 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
А то нормально, до мами бігати радитись?
Вбигудях• 17 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вирішує за мене
Ну наверняка это не первый случай, потому у вас такая острая реакция
Фрекен бок• 17 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
ми ж не знаємо яка була вагітність і які пологи, може там всі на автора бояться лишній раз дихнуть, і ці виділення вважають чимось дійсно страшним і тим, що потребує лікарської допомоги.
А в автора однозначно ще невляглися гормони, тому і робить істерику на ровному місці. Нехай би жила зі своїми батьками і там за неї хвилювались.
Ну що ви, мамо!• 17 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Да, Вы куку, эпизод ли это или вообще, не знаю.
Муж молодец и свекровь хорошая, неравнодушные, любят Вас и переживают.
Швидше за все не хоче сам виховувати дитину, як жінка помре.
Звичайний розрахунок.
І його поведінка зараз говорить сама за себе.
Звичайний розрахунок.