Банан-барабан• 18 сентября 2024
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ну ви б хотіли бути в такій ситуації як ота свекруха? Дбали ,будували,а будинок і не твій виявляється.
Офіс і квартира її. Модна обміняти. Ао д вони не хочуть. Хочуть все собі
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Тому що чоловік автора мало заробляв, як власне і автор. Він більше по фізичній праці ( рукатий), облаштуванню будинку і тд. Не всі можуть заробити на житло, так буває.
Ви знущаєтесь? Рукастий... Знаєте ціни на роботи ’рукастих’? Чверть будинку лише робота. І щось я сумніваюсь, що їм цеглу мама купувала
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Це робота. Але право власності на нерухомість це не дає,хоч супер ремонт там своїми руками зроби
Так вам по закону чи по совісті? Бо і так і інакше у автора має бути частка. Якщо по закону - але ж будинок. Якщо по совісті - офіс чи квартира мають бути їй. Що вам не так?
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Та, бачу(((
Тобто дружина повинна якісно виростити маленьку дитину (щоб була здорова та розвивалась по віку) і обовʼязково працювати.
Сюр, люди добрі.
І не забути працювати з родзалу, і на пенсію заробити, і файно виглядати, і розвиватись, і навчатись, і що там ще має бути та жінка. А , не бути меркантильною, ото, все коханому
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А быт и дети это не работа?
Пусть мужики тогда детей воспитывают, борщи варят, хаты драют,а женщина будет только на работу ходить.
Мне, например, на работе легче, чем дома, поэтому вышла я на работу и быт ведем с мужем пополам.
Ага. І не дуже він радий, але куди ж дінешся, раз із пристойною домогосподаркою не пощастило. Я б сама одружилась, нехай йому, що його та робота
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
А поставте себе на місце сестри чоловіка. Чому з її спадщини їй нічого не дістанеться, через ’ліву тітку’
Вплані? На самі ще квартирах і офіс. Вони куди пропали?
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Дом был просто переписан. Это не наследство и не дарственная, будет делится между супругами. По крайней мере знакомая была в подобной ситуации, дом поделили между супругами.
Переписаний це як? Немає такого правочину. Лариса там була, звичайний договір дарування.
Инстагра_мерша• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
А свекри так, мимо проходили, і їх зачепило трохи?
Якби в цій історії фігурували лише автор і її чоловік і їхні власне майно ( хоч шлюбне , хоч дошлюбне) - це одне. Але ситуація інша
Меньше хитроопыми им нужно быть.
Подтяжка• 18 сентября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Что вы несете что значит переписал квартиру?)) переписал это и есть дарственная или договор купли-продажи.
Ну тому чоловік на неї і ’переписав’)))
Подтяжка• 19 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
муж строил дом, сам... да... руцями
где вы прочитали про финансовый вклад мужа и автора, на все это?
Прям в пості написано. І будував, і ремонти робив
Ответ дляБанан-барабан
Все на свекрусі було. Він казав, я заробив, а ти виховала гарних дітей - то твій здобуток. Але ж діти спільні...
Може він і більше фізично працював, але й мені було нелегко
ти диви який мудачелло, як гарно здобутки розд1лив ! тоб1 д1ти, а мен1 все остальне. обрибиться ! хай чеше за руським корабльом .
Кондуктор автобуса• 19 сентября 2024
Ответ дляПодтяжка
Ми робили капремонт квартири - от демонтаж до бетону, нові труби, проводка і далі. Матеріали купувала я, чоловік робив. Знайомий прораб рахував, то от вийшло, що вклалися порівну в ремонт десь
реально робота коштує до...і трішки. Але в мене ще і частково замовні меблі, де збирав також чоловік сам. Ну, і прибирання після ремонту теж на ’майстрі’ було
Подтяжка• 19 сентября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ток отож, щоб ремонтував чужим, а не мамі - вже б два будинки собі купив. А тут пишуть фігню про ’нічого не вклали, все мамине’. Я така добра бо рукастим таки платила і суми там дай боже кожному так заробляти. Всі хлопці на гарних машинах і зовсім не бідують ’всього лиш роблячи руками’
ЧукИГеки• 19 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Так, совість скме страшне, вона прсто може розʼїсти зсередини.
Ви можете забрати будинок свекрухи?
От більшість відписалось забирати, ви реально можете просто так забрати абсолютно чужий будинок?
Ви можете забрати будинок свекрухи?
а если смотреть юридически,то дом свекруха отписала на мужа. а муж при мобилизации на жену. вот юридически он полностью на жене.
а по совести,муж должен был переписать квартиру или офис на жену,а остальное на маму,раз так боится тцк.ну как поделил, так и будет.
Кондуктор автобуса• 19 сентября 2024
Ответ дляПодтяжка
І пам´ятати, що його мама - перша жінка у Всесвіті, а чоловіка треба надихати, мотивувати і оце все, бо якщо він неуспішний - теж вона винна
Банан-барабан
• 19 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Автор лише читає, коментарі не пише. Може троль?
Не троль)
Почула думки, дуже всім дякую.
Не знаю що ще писати
Почула думки, дуже всім дякую.
Не знаю що ще писати
мимАпроходила• 19 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Не троль)
Почула думки, дуже всім дякую.
Не знаю що ще писати
Почула думки, дуже всім дякую.
Не знаю що ще писати
Поступайте як совість підказує.
Відчуваєте, що будинок ваш- забирайте.
Але, щось заважає…?
Відчуваєте, що будинок ваш- забирайте.
Але, щось заважає…?
Мошей ницца• 19 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Не троль)
Почула думки, дуже всім дякую.
Не знаю що ще писати
Почула думки, дуже всім дякую.
Не знаю що ще писати
Ну так хоч напишіть, що робити плануєте… ви прочитали тут багато думок, аргументів, але рішення тільки вам приймати.
Кондуктор автобуса• 19 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Поступайте як совість підказує.
Відчуваєте, що будинок ваш- забирайте.
Але, щось заважає…?
Відчуваєте, що будинок ваш- забирайте.
Але, щось заважає…?
Отакі порадниці, як ви.
Мастер Класс• 19 сентября 2024
К юристу лучше обратится согласно цку- срок исковой давности расторжения договора- один год.
Банан-барабан
• 19 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Перепишу будинок назад після того як нам з дітьми квартиру купить.
Голі-босі не залишимось.
Цікаво ще те, що все на свекруху оформлено і якщо з чоловіком щось станеться (війна, мобілізація чи нещасний випадок) - вона скоріше за все дочці все подарує і її внукам (все таки донька).
Ось так тато подбав про своїх дітей.
А ще я думаю чоловіка так виховувала мати - з дитинства говорила: всі жінки корисливі, хочуть керувати, обкрутити, обдурити тебе... Тільки мама ніколи не зрадить і не обдурить... І можливо звідти у нього така недовіра до мене завжди була. Хоч поводу не було жодного.
Сиджу і плачу. Так важко відпустити і прийняти, так багато зусиль вклала в цю сімю.
P.s. Вирішила в своєї мами порадитись - каже, віддай назад їм, бо то не твоє. Каже, що треба по совісті поступати. Ось така `добра` в мене мама. Чужим людям все віддати, а самій з дітьми бомжувати
Голі-босі не залишимось.
Ось так тато подбав про своїх дітей.
Мошей ницца• 19 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Голі-босі не залишимось.
Ось так тато подбав про своїх дітей.
Голі-босі не залишимось.
Ось так тато подбав про своїх дітей.
На мій погляд - вірне рішення. Тільки зробіться саме в такому порядку, як ви написали.А чому Ви повертатися хочете? З ними вже життя не буде. Краще залишайтеся там, де ви зараз.
мимАпроходила• 20 сентября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Отакі порадниці, як ви.
Одна справа - забирати своє, інша- претендувати на чужу хату,
Я юристка, можете мені про правову сторону нічого не розказувати. Після того, що в житті бачила, в силу прокльонів вірю.
Советчица Года• 20 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
В коханки скоро буде дитина, і то вже третій
Мобілізації він вже не боїться
Все, що зможете, домовляйтесь зі свекрухою на обмін її будинку на офіс. Бо як виживете її з її будинку, щастя вам не буде ніде
Не вертайтесь. Ваше життя вже не там
Мобілізації він вже не боїться
Не вертайтесь. Ваше життя вже не там
напишіть про мене в 2 словах. бо я теж не розумію що відбувається в житті і в якому напрямку рухатись
Кондуктор автобуса• 20 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Ну, дипломів юристів в Україні і правда навидавали, навіть тим, хто пару речень нормально скласти не може докупи