Банан-барабан• 18 сентября в 00:58
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Natal_ka91• 18 сентября в 01:04
Послала б. Вважала б компенсацією за витрачені роки і кошти. Думайте про себе і дітей.
Звезда в шоке• 18 сентября в 01:04
Сам виноват. Надо было все на маму. Назад ничего не возвращайте
как тебе такое илон маск• 18 сентября в 01:04
Хз, я б не возвращалась. У вас давно нет семьи.
Svitlana_Sk• 18 сентября в 01:05
Я б не відписувала будинок, вам з дітьми краще буде житись коли будинок буде ваш по закону, ніхто не зможе вигнати, а життя невідомо як поверне. Не варто відписувати заради дітей в першу чергу
любименькая• 18 сентября в 01:05
Жалко, что мудак лишится только дома. Очень жаль.
Отдавать не вздумайте, он по праву ваш.
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:07
Ответ дляSvitlana_Sk
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Казати, що хай собі живуть, а з часом дітям то буде?
Совість якось гризе, той дім навіть не його, він тільки частково приклався, а його батьків
Love_Love_Love_• 18 сентября в 01:09
Тут навіть нема що думати- ніхто нікому нічого не переписує і на тому крапка
Natal_ka91• 18 сентября в 01:09
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Вам що дістанеться після розлучення? Якщо не рахувати будинок
Липка-прилипка• 18 сентября в 01:09
Ответ дляNatal_ka91
Ничего
Love_Love_Love_• 18 сентября в 01:10
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Автор, ви така мила
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:10
А ще він роками казав мені, що весь світ помішаний на грошах і всі люди меркантильні сво... І тут я виявляється така ж. На їх думку - вкрала
Natal_ka91• 18 сентября в 01:10
Ответ дляЛипка-прилипка
Ничего
Ну тоді на місці автора я так і сказала б чоловікові, що з голою ж*пою я не буду, не подобається - в суд.
Svitlana_Sk• 18 сентября в 01:11
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Шановна автор, по закону все що нажите в шлюбі має ділитись пополам.
А по факту ваш чоловік м´яко кажучи - хитро перестрахувався, записавши на маму офіс, квартиру.
Ви ж розумієте чому і для чого це було зроблено, щоб при розлученні ви не відсудили 50%.
Тому це супер що будинок на вас юридично, це хоч якась справедливість.
Хоче будинок назад - на вас має записати 50% офісу і 50% квартири.
У вас є діти, подумайте про їх майбутнє.
А кому де жити, тут вам вирішувати але я б з такою сімейкою була обережна і радилась би з гарними юристами перед важливими рішеннями)))
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:11
Ответ дляNatal_ka91
Все на свекрусі було. Він казав, я заробив, а ти виховала гарних дітей - то твій здобуток. Але ж діти спільні...
Може він і більше фізично працював, але й мені було нелегко
Липка-прилипка• 18 сентября в 01:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, ви така мила
😂 тем более автор далеко
Липка-прилипка• 18 сентября в 01:13
Ответ дляБанан-барабан
😮а тут карма настигала и его
Natal_ka91• 18 сентября в 01:13
Ответ дляБанан-барабан
Хитрож*пий який. Хай тепер викупляє будинок.
Love_Love_Love_• 18 сентября в 01:14
Ответ дляБанан-барабан
Зає б…..ь який розклад
Розводимось - ти лишаєшся з гарними дітьми і думаєш як їх поставити на ноги а я з нерухомістю ахаха
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
После развода попросить их на выселение с вашей недвижимости). Не захотят сами, выселить через суд. Дом продать и купить в другом месте недвижимость )).
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:15
А ще болить, що зараз прийде якась жіночка, подружиться зі свекрухою, мені не вдалося і все їй перейде. А я з дітьми жили як раз в роки встановлення і суцільної економії
Svitlana_Sk• 18 сентября в 01:15
Ответ дляБанан-барабан
Вибачте, як це він працював і заробляв то все на свекрусі??? Він одружений і має свою сім´ю і діток забезпечувати а не мамочку до скону літ.
Я вважаю це хитрожопістю та підлістю, це не чесно (моя думка).
Діти общі і спадок має бути на них а не на свекрусі
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:15
Ответ дляMary-7b23
Ой, я б не змогла так поступити
Natal_ka91• 18 сентября в 01:17
Ответ дляБанан-барабан
От де гарантія що після такої жіночки ваші діти зможуть з´являтися в домі? Зведіть контакти до мінімуму з тією сімейкою, бо мені здається, що вас можуть дотиснути
Svitlana_Sk• 18 сентября в 01:17
Ответ дляMary-7b23
Одна з кращих порад!) Підтримую)))
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:17
Ответ дляSvitlana_Sk
Казав, що то немає значення на кому стоїть, що це все робить для майбутнього дітей та нашого. А коли зараз йому це згадую - каже що мав на увазі для нашого спільного майбутнього, а так як хоче розвестись...