Банан-барабан• 18 сентября в 00:58
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Невгамовна Бу• 18 сентября в 14:49
Ну здравствуйте. Пусть разводится и делится имущество так как сейчас есть, ничего не переписывать никому, что на вас, значит на вас.
буреЛОМКА• 18 сентября в 15:00
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Казати, що хай собі живуть, а з часом дітям то буде?
Совість якось гризе, той дім навіть не його, він тільки частково приклався, а його батьків
А його совість не гризе?
Ви йому дітей народили, побут налагодили.
Він хотів лишити Вас голу, босі і з дітьми.
Повірте, совість його не гризла би.
Не із думайте нічого на нього відписати.
Повірте, совість його не гризла би.
Ответ дляТа легко!
Через какой суд? Фактически после развода у автора будет только пол дома. Как она будет выгонять всех со своей половины тоже под вопросом, это не так просто
Вот , что автор пишет « Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя».
Я подумала, что дом разделен в натуре , один дом, но два лицевых счета, два отдельных проекта . Если разделен в натуре по документам - то она может их выселить и въехать , если по документам они являются совладельцами просто и без разделения в натуре - тот тогда да , не сможет
А я з косою• 18 сентября в 15:04
Я бы бежала ещё тогда , когда он офис и всё имущество на маму записал. Но раз вы решили с ним жить , конечно ничего обратно на него не переписывать. Дети не только ваши , но и его , поэтому дом точно должен остаться у вас и детей.
Ответ дляТа легко!
Хотя дарственная автор пишет , на весь дом, но дом разделен просто на две части без выделения долей, тогда автор может их выселить со своего имущества
А я з косою• 18 сентября в 15:07
Ответ длябуреЛОМКА
А його совість не гризе?
Повірте, совість його не гризла би.
Да не грызёт никакая совесть таких как муж автора ) Если бы он думал о детях и семье , то он бы не записывал всё имущество на маму , а оформлял хотия бы на себя.
Борисфенка• 18 сентября в 15:10
Ответ дляТа легко!
Навіщо їй розлучення???
Нічого не робити. Взагалі. Ростити дітей. Ще й власним коштом, татусь гроші навряд чи дає.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:11
Ответ дляMary-7b23
Ааааа, я думала дарственная на весь дом, а если только 50% то тогда да
Будинок весь. Читайте стартпост. Спочатку чоловік оформив свою частину на мамо. А потім мамо подарувала синачці будинок
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:14
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну то скажіть йому, чи влаштує його ситуація, коли він буде старий та немічний, а діти не захочуть його знати? Бо діти не його здобуток, а ваш?
Це демагогія. Такі, як чоловік автора цього ніколи в житті не зрозуміють.
Якби про дітей думав, то на мамо не оформляв житло, де живуть його діти.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:15
Ответ дляСкользкая
На меня муж переписал свои рабочие авто - пойти продать что ли
На помадку будет
П С ( переписал во время войны - не равно подарил жене, никто ничего ей не дарил), в нормальных семьях так делают многие ( за последние два года), и делается это во благо... а не как тут
На помадку будет
Це ви яким законодавчим актом керувались, коли цю хню написали? Якісь нові норми на договора дарування під час війни з’явились?
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:17
Ответ дляШаманю второпях
я запитала про факти, а не фантазії... як на мене треба вимагати свою частку від офісу і на ці гроші купувати собі житло
Офіс ніколи не був спільним майном. Нашо писати відверту дурню? Ніякі суди не винесуть рішення на користь автора. Скікі б грошей вона туди не витратила
Кондуктор автобуса• 18 сентября в 15:17
Ответ дляБанан-барабан
Прописана
Після розлучення вона не член сімʼї власника, тому па-па. а якщо продасте. то взагалі її просто автоматом випише новий власник, як таку. що втратила право користування
Сегодня сержусь• 18 сентября в 15:18
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
А його совість не гризе, що він все на себе та маму оформляв? Коли ви у шлюбі були. Може спробуйте домовитися на обмін на квартиру. Бо в будинку ви все одно не зможете жити чи хай відкупні дасть. Що б ви хочь щось купили собі і дітям.
Язикувата Хвеська• 18 сентября в 15:19
Гівно він, а не чоловік. Якщо такий розумний, то хай суд вирішує, що його, а що ваше. Або домовляйтеся, щоб відписав вам з дітьми квартиру, тільки тоді ви повернете будинок. Якщо ні, попередьте, що виселите їх та продасте своє майно одразу після розлучення.
Не бійтеся показати зубки, ви для них вже й так погана, гірше не буде.
Кондуктор автобуса• 18 сентября в 15:19
Ответ дляБорисфенка
Навіщо їй розлучення???
та хай буде розлучення, раз чоловік так хоче, ще й на аліменти треба б подати, от і почне давати )))
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:20
Ответ дляСмячиком
скажіть йому прямо, що вважаєте вклад свій у сім´ю рівноцінним до його вкладу - виростити дітей, заробляти на одяг та ін., лікування теж велика справа, хоча цих грошей начеб-то не видно! готувала, прибирала - це все також робота. Чоловік цих речей ПРОСТО НЕ РОЗУМІЄ, треба це озвучити і дім залишити вам з дітьми. Крапка.
Чого ви вважаєте чоловіків ідіотами? Завжди цікавил.
1. Чоловік чітко усвідомлював наслідки своїх дій, поли спільно нажите майно оформив на мамо.
2. Весь рух нерухомості відбувається за договорами дарування. Все шо подарено не є спільною власністю подружжя.
Сегодня сержусь• 18 сентября в 15:20
Ответ дляБанан-барабан
Все на свекрусі було. Він казав, я заробив, а ти виховала гарних дітей - то твій здобуток. Але ж діти спільні...
Може він і більше фізично працював, але й мені було нелегко
Який хитровироблений.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:21
Ответ дляШаманю второпях
ну в офісі не поживеш... да і не свекрухин він по факту....
Якраз по факту він свекрушин
Борисфенка• 18 сентября в 15:21
Ответ дляКондуктор автобуса
Щось я не побачила, що він сильно хоче розлучення. Він хоче однією жопою на всі стільці сісти - і майно на себе, і не мобілізуватися, і авторка хай дітей ростить.
Гуру троллинга• 18 сентября в 15:22
Вы слово факт не понимаете или что?:) факт это то что в реале, то что по закону и бумагам. Факт то что дарственная на жену и дом полностью ее и сейчас и после развода. Это называется факт, все остальное это не факт.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:23
Ответ дляТа легко!
З якого дива пів будинку? Подароване майно не підлягає розподілу і є особистою власністю
Сегодня сержусь• 18 сентября в 15:23
Ответ дляБанан-барабан
А якщо сказати, що оформлю дарчу на дітей?
І нагадати що він казав роками, що це все для дітей буде?
Як вам такий варіант?
Та просто вже пошліть його. Перед ким ви лице тримаєте? Він щось не дуже перед вами намагається хорошим бути. Покажіть вже зуби
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:25
Ответ дляСкользкая
На помадку будет
А якщо вам завтра скажуть, що планують з вами рлзвестись? Побіжите вертати машини назад?
Дуже сумніваюсь, що до кінці процесу розлучення машини будуть вами не продані
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:30
Ответ дляСегодня сержусь
Нашо робити всі ці зайві рухи?
В неї є будинок. Законно і офіційно. Діти житлом забезпечені. Шо там з чоловіком чи мамо то не її турбота. Будуть вести себе нормально- будуть там жити. Но вже питання розлучення підняте. Тому думаємо виключно про дітей і себе. Все інше- тлЄн
Попадалочка• 18 сентября в 15:30
Ответ дляМошей ницца
Скажіть, якби чоловік автора все робив чесно, в інтересах сімʼї, без цих переписувань і тд, що було б зараз спільно нажитим, і чесно б ділилося при розлученні?
Я вам підкажу - лише офіс.
Так в том и вопрос. ’Великий офіс в центрі міста’ и полдома, где еще живет сверковь - две большие разницы. Автору нужно думать о детях, у них должен быть дом. Пусть папашка в счет алиментов обеспечит им жилье, и строит свою новую счастливую семью, а Автор благородно (хотя я бы этого не сделала никогда) подарит назад его полдома.
Гуру троллинга• 18 сентября в 15:31
Ответ дляСкользкая
На помадку будет
Что вы несете что значит переписал квартиру?)) переписал это и есть дарственная или договор купли-продажи.
Сегодня сержусь• 18 сентября в 15:33
Ответ дляМама Никитки-2
Нашо робити всі ці зайві рухи?
Тому що автор з її характером не зможе там жити. Він в неї буде по бумагах, а по факту буде вона без житла
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:34
Ответ дляПопадалочка
Звідки ви взяли пів дому?
Чоловік оформив на мамо свою побудовану половину дому. Тобто у мамо у власності став 1 цілий будинок. А мамо подарувало його синачці, який з переляку подарував його дружині.
Судячи з усього питання мобілізації вже вирішено, почали взад збирати нерухомість.
Якщо автор перестане бути дурою , то в дітей буде нормальне житло.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 15:35
Ответ дляСегодня сержусь
Продати можна і дистанційно. Виписати доручення і отримати гроші. Нашо їй там жити.