Дуже цікаві реальні відгуку бо курс правда не дешевий. 150$(бувають скидки 20-30%)
Я купляла детокс печінки. Першою несподіванкою була кількість бадів, точніше ціна за них, бо автор ніде не вказує цього. В мене було 11-12 бадів на які я витратила десь 230$ (брала зі знижками).+я приймала їх місяць а не 1,5 бо бади закінчились і дорого купити нові. Чесно було важко приймати бо дуже багато напоїв. 3 куплені порошки, алое в воду, вівсяний відвар, просто воду і чаї… я не знала коли його все пить. Всіх тих класних результатів в інста я не дуже помітила але щось точно змінилось. Образу скажу що не притримувалась дієти строго що вплинуло на результати.
-покращився стан шкіри. Мені 24 акне нема але шкіра все одно не ідеальна і після курсу я реально бачу що стала чистіша.
-через тиждень я помітила що дуже сильно потію. Постійно. Навіть якщо ніякої фізичної активності нема (як каже Тіане це добре і ми взагалі мало потіємо) зараз пройшло
-ну рівень енергії збільшився я думаю
-стан ЖКТ. Не було ніякого дискомфорту, здуття чи болю. Стала відчувати себе краще
-можливо зменшились набряки але вони не могли не пропасти бо я робила вправи для лімфи +Тіана рекомендує робити лімфо кришки чи щось таке
-Дуже чекала чи пропаде біль під час періоду - в мене нічого не змінилось.
Чесно, дуже важко описати зміни, можливо їх було більше але однозначно я було проходити цей курс ще раз або кожен рік:) бади мені сподобались і в цілому корисно їх пропити, +правильно харчуватись
зараз думаю купити якийсь інший курс у неї але хотілось би знати більше відгуків. Пишіть який курс проходили, результати і скільки коштувало
Дякую!
-ну рівень енергії збільшився я думаю
Дякую!
Творю чудеса• 18 сентября 2024
Ради этой рекламы не стоило аккаунт создавать))) советчицы на такое не ведутся