осень харашо• 18 сентября 2024
Чи маю я купити нову чашку колезі в цьому випадку?
Чашка стояла на вікні.
Я прихожу на роботі раніше всіх, відкриваю вікно і двері, щоб провітрився коабінет. Був сильний вітер і чашку з вікна скинув протяг. Колега ставить чашку на підвіконня, бо іі стіл стоїть біля вікна.
Коли колега прийшла, то я сказала, що чашка розбилась. на що вона мене звинувалтила, що я мала чашку прибрати з края підвіконня. Чашку я взагалі не торкалась, вона стояла там, де її колега залишила.
Результат:
вже голосів:
328 (57.34%)
Купити
244 (42.66%)
Не купляти
Сладкий лимончик• 18 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
Тобто псувати чуже майно і навіть не запропонувати відшкодувати це якісь інші, високі цінності?
Автор хіба псувала чуже майно?
То ж природна стихія зіпсувала. Власник чашки мав би подумати, куди свої чашки притикати.
Все буде Україна• 18 сентября 2024
Ответ дляНа привозе
Я б теж. Але на місці колеги теж не любила би людям мізки за якусь там чашку)
Аналогично, это просто был бы повод пройтись по магазинам и выбрать себе новую кружку)
Борець за гаманець• 18 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
Чашка это такой копеечный девайс, что для адекватного человека она имеет нулевую ценность.
Муркошечка• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Бо я не бачила, що вона стоїть з самого краю, там ще купа квітів на підвіконні.
Але Ви знали, що вона завжди її туди ставить . І ще питання як купа квітів з підвіконня не впала, а чашку протягом здуло? Ціна питання 50-100 грн , купіть і забудьте
осень харашо
• 18 сентября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ви вже прийняли рішення - не купувати чашку. До чого зараз цей опитувальник, може вас все таки мучить совість?
Ні, я замовила їй нову. Знайшла точно таку ж в інтернеті.
Чашка цікава, нестандартної форми, з нестандартним малюнком.
из_под_тишка• 18 сентября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
А чого нову якщо чашка була б/в?
автор, принесіть їй з дому якусь стрьомну
Жарти-жартами, але сумно, що люди такі дрібʼязкові. Ну не помітила, нічого страшного. Купи нову чашку і наступного разу будь уважніше.
Сладкий лимончик• 18 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
Авторе, а якщо хтось вʼїде в вашу машину, коли вона припаркована стоїть там, де не заборонено, це ваша вина? Чи все ж вам мають відшкодувати збитки?
Тут має бути інша аналогія.
Власник машини поставив її там, де не заборонено, але на машину впало дерево під час бурі.
Шукаю стакан• 18 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Автор хіба псувала чуже майно?
Природна стихія- це якби ураганом вирвало вікно і знесло чашку. І справа навіть не в тій нещасній чашці, а у ставленні «ачотакова?».
Муркошечка• 18 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Якби розбили мою чашку, я б не піднімала скандал, воно того не варте.
Я б скандал не підіймала бо сама її залишила там де не треба , але дуже засмутилася б бо в мене дорога чашка і по грошам і як пам´ять
осень харашо
• 18 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Не стільки совість, скільки жаба. Автор розуміє, що треба купити чашку, але витрачати власні гроші не хоче. От і шукає підтримки, що не треба купувати чашку
Помиляєтесь, ванга. Я чашку вже купила.
Xвостокрутелка• 18 сентября 2024
Терпеть не могу людей, которые из за такой херни устраивают истерику. Прям представляю как коллега это говорит недовольно, про ту чашку, потому как сама знаю лично несколько таких задротов....по сути чашка стояла не в отведённом для чашек месте. У меня б даже если не при таких обстоятельствах коллега разбила, я бы сказала - ну что ж, повод обновить, бой посуды на счастье
Копирайторша• 18 сентября 2024
Заради інтересу зайшла подивилась, чашка коштує 80грн. Це от взагалі не коштує суперечки хто правий, а хто винен
Чучало яблуні• 18 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Тут має бути інша аналогія.
Которое подпилил до этого кто-то, в данном случае равно открытому окну.
Сладкий лимончик• 18 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
Справа тут в тому, що власник чашки ставить свої чашки на потенційно небезпечному місці, а винен чомусь інший.
Кондуктор троллейбуса• 18 сентября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
А если б это была ваша чашка, вы б ее убрали, когда открывали окно?
Я би її не ставила на підвіконня
Замурмишка• 18 сентября 2024
Робити проблему на рівному місці через горнятко за 50 грн, для мене це максимум дивно. З обох сторін. На місці колеги я б сказала нічого страшного буває. На вашому місті я б купила чашку і не парилась.
Чемна панночка• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Дякую всім за відповіді, чашку я відразу замовила точно таку ж в інтернеті. Ціна питання 240 грн + доставка.
Але всім сказала, що вікно вранці більше відкривати не буду.
Зря.
из_под_тишка• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Помиляєтесь, ванга. Я чашку вже купила.
Я бачу. Але ще бачу, що грошей вам шкода
Знаєте як кажуть? Досвід гарний вчитель, але бере дорого. Прийміть цю ситуацію як досвід, просто ви купили досвід, що треба звертати увагу на такі дрібниці. От і все і нічого страшного немає в тому, що у вас 300 грн незаплановані витрат.
Сладкий лимончик• 18 сентября 2024
Ответ дляМуркошечка
Думаю, дорогі та пам´ятні чашки нормальна людина не буде ставити де попало по підвіконнях в офісі.
Чучало яблуні• 18 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я би її не ставила на підвіконня
Может там некуда больше.
ГейСюда• 18 сентября 2024
Чашка не такая дорогая. Я бы может тоже огорчилась но купила бы сама себе новую чашку
Шукаю стакан• 18 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Судячи з контексту, чашка там стоїть завжди. І провітрюють завжди, навіть взимку. Але чашка була ціла весь цей час.
Автор замість сказати «вибач, не подивилася, що там чашка, мені шкода, що вона розбилася» лізе в пляшку. Привід справді копійчаний. Але це про ставлення до інших насправді.
из_под_тишка• 18 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Напевно чашка не проста була. Автор каже, що замовила таку саму за 240 грн.
Замурмишка• 18 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Колега така ж дріб´язкова.
Чемна панночка• 18 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Может там некуда больше.
К себе в стол в ящик
из_под_тишка• 18 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Колега така ж дріб´язкова.
Судячи з вартості чашки не така вже і дрібʼязкова.
Чучало яблуні• 18 сентября 2024
Ответ дляЧемна панночка
К себе в стол в ящик
Мы не знаем что есть в том офисе, это видеть надо.
Заместитель Анонима• 18 сентября 2024
Автор, покажіть яку замовили! Аж цікаво що за чашка нестандартна.
Замурмишка• 18 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Мені б в голову не прийшло сваритись через звичайне розбите горнятко. Тому дріб´язкова.