осень харашо• 18 сентября в 13:03
Чи маю я купити нову чашку колезі в цьому випадку?
Чашка стояла на вікні.
Я прихожу на роботі раніше всіх, відкриваю вікно і двері, щоб провітрився коабінет. Був сильний вітер і чашку з вікна скинув протяг. Колега ставить чашку на підвіконня, бо іі стіл стоїть біля вікна.
Коли колега прийшла, то я сказала, що чашка розбилась. на що вона мене звинувалтила, що я мала чашку прибрати з края підвіконня. Чашку я взагалі не торкалась, вона стояла там, де її колега залишила.
Результат:
вже голосів:
328 (57.34%)
Купити
244 (42.66%)
Не купляти
Витворунка• 19 сентября в 06:33
Ответ дляМісячне Сяйво
А ви б попросили пробачення у своєї дитини за те що випадково розбили при прибиранні її чашку яку вона постійно залишає де завгодно, лише не на кухні?
Купила бы новую чашку, а вы бы что сделали?
Витворунка• 19 сентября в 06:35
Ответ дляосень харашо
Ні, бо я б подумати навіть не могла, що чашку може скинути протяг.
Плюс я банально не помітила, що чашка колеги стоїть на самому краєчку, бо в нас там ще вазони з квітами є і я про це писала.
Ну з відповідей я вже зрозуміла, що тут всім зрозуміло, що важка керамічна чашка від протягу може з підвіконня впасти, крім мене І ще тут всі супер уважні і помічають будь які дрібнички навколо себе.
Ну хорошо хоть вагон не грохнули еще))
Ms. Сама прямота• 19 сентября в 09:32
Ответ дляосень харашо
Як б попросила вибачення, але лише в тому випадку, як би я ії ОСОБИСТО розбила зі своєї необережності.
Скидання протягом я своєю необережність, за яку треба просити пробачення, не вважаю, це прикра випадковість.
І те, що колега залишила її на краєчку підвіконня, знаючи що вранці відкриється вікно і двері, її провина, а ніяк не моя.
І навіть як би я ту чашку помітила, я б і подумати не могла, що її протягом може скинути, бо до цього в нас з вікна ніколи нічого не падало, горщики не перекидались тощо.
Тим більше те відкриття вікон не суто моє особисте бажання. Так у нас у відділі заведено було багато років, хто раніше прийшов, той і відкрив. В цей період часу першою прихожу в офіс я. І не тому, як мені тут одна мадама написала, що мені нема чого робити і хочеться похазяйнувати в кабінеті, а тому що мій автобус ходить за графіком, приїздить досить рано і щоб просто не тинятись надворі пів години я йду до офісу.
Коли мене колега звинуватила в тому, що чашка розбилась, бо я її не переставила, я відразу сказала що куплю нову.
сколько оправданий за свою невнимательность. просто жесть.
Місячне Сяйво• 19 сентября в 11:49
Ответ дляВитворунка
Нічого. В моєму розумінні, якщо кидаєш речі де попало, будь готовий з ними розстатись.