осень харашо• 18 сентября 2024

Чи маю я купити нову чашку колезі в цьому випадку?

Чашка стояла на вікні.
Я прихожу на роботі раніше всіх, відкриваю вікно і двері, щоб провітрився коабінет. Був сильний вітер і чашку з вікна скинув протяг. Колега ставить чашку на підвіконня, бо іі стіл стоїть біля вікна.
Коли колега прийшла, то я сказала, що чашка розбилась. на що вона мене звинувалтила, що я мала чашку прибрати з края підвіконня. Чашку я взагалі не торкалась, вона стояла там, де її колега залишила.
Результат:
вже голосів: 572
328 (57.34%) Купити
244 (42.66%) Не купляти
Бавовнятко• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Якщо чесно, я взаалі не звернула увагу, що чашка стоїть з краю, бо в нас ще квітів повно.
Купите чашку коллеге, добрые отношения в 10 раз дороже всяких чашек

автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляБавовнятко
Дякую, я купила нову чашку
Дуболом• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Я не розводила дебати з цього приводу.
Вона сказала, що я винна, бо не пересунула чашку. Я сказала, добре, я тобі куплю іншу. Але вікна з цього часу вранці не відкриваю.
Я би не дозволила колезі купувати собі чашку, навіть якщо б вона ліктем зі столу її скинула, про підвіконня і протяг взагалі. Бо це дріб´язковість. Не витрачайте себе на виправдовування перед такими.
Пукимончиг• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Дякую всім за відповіді, чашку я відразу замовила точно таку ж в інтернеті. Ціна питання 240 грн + доставка.

Але всім сказала, що вікно вранці більше відкривати не буду.
Вам десять років чи що? Мабуть важко вам живеться, коли спочатку робите і не думаєте, а потім ще й ображаєтесь.
Замурмишка• 18 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ви впевнені, що звичайна чашка? Навіть Бергоф чи Вілмакс дешевші, принаймні ще рік тому були
Через горнятко, тарілку, вазу будь вони хоч хрустальні скандал влаштовувати не буду. Автор не спеціально її розбила, це випадковість. З будь ким може трапитись. Я адекватна людина. І зі сною працюють нормальні люди. На місті автора купила б колезі чашку, що автор і зробила. Але засумнівалась би в адекватності колеги після її скандалу.
Пукимончиг• 18 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Тут має бути інша аналогія.
Власник машини поставив її там, де не заборонено, але на машину впало дерево під час бурі.
Не зовсім так. Власник поставив машину, почалась буря, а автор прийшла і почала підпилювати дерево.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
В нас купа вазонів на підвіконні, ніколи нічого не падало, я навіть подумати не могла, що протяг може скинути ту чашку.

Пукимончиг• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
А що це за вибірковий протяг, який вазони не зачепив, а лише чашку. Думаю не було там ніяких вазонів.
Чучало яблуні• 18 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
О каком скандале речь? Автор отморозилась судя по всему и купила уже тогда когда ей указали на то что, в общем-то она виновата. А так она и не собиралась ничего предлагать.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Ну вазони явно більші і важчі, ніж чашка. В нас не маленькі квіти, різдвяники, сансевієрії, товстянка.
Місячне Сяйво• 18 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
При цьому власник автомобіля знав що те дерево будуть підпилювати і все одно вперто ставив автомобіль під ним.
Просто болталка• 18 сентября 2024
Че накинулись на автора?
Капец.
Я пришла, открываю окно как обычно, насколько я поняла, должна смотреть стоит ли там чашка и предвидеть упадет она или нет?? Серьезно??
С утра только про чужие чашки на окне и думала б.
Я б НЕ покупала, не Х.р ставить туда, где чашкам не место..
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ось люблять всі додумувати.
Я не від чого не відморажувалась.
Коли колега прийшла, то сказалі їй, що чашка розбилась, бо її протяг скинув. Колега сказала, що мені слід було її чашку переставити.
Я відповіла - ок, я тобі нову куплю, але вікна я більше не відчиняю.
Чучало яблуні• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Ось люблять всі додумувати.
Я не від чого не відморажувалась.
Так о каком скандале речь? Додумываю не я, а комментаторы в теме, а вы поддакиваете.
Чучало яблуні• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Ось люблять всі додумувати.
Я не від чого не відморажувалась.
Можно узнать, кем вы работаете, что полтора часа в разгар дня рабочего мусолите ту чашку и коллегу, которая посмела вам сказать, что вы ее не передвинули?
Стріляний птах• 18 сентября 2024
Какая у вас там зарплата, что чашка стала предметом спора? У меня на работе три чашки. Плюс в шкафу у нас стоят чашки на всякий случай (кто-то пришел и нужно угостить чаем-кофе). Если бы мне разбили чашку, я бы даже не заостряла на этом внимание, тем более не специально, а просто по стечению обстоятельств.
Пукимончиг• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Ну так важкі вазони не дозволили б вікну відкритись більше і скинути чашку.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Я ніде не писала, що колега скандал вчинила. Я писала, що вона мене звинуватила в тому, що чашка розбилась, хоча я своєї провини в цій ситуації не бачу. Чашку я їй купила нову.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Я працюю до обіду.

Пукимончиг• 18 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ви мабуть з тих, хто витріпує з балконів килими людям на голови. Бо вони ж мають знати і під балконами не ходити.
Не танцую- но пою• 18 сентября 2024
Я б купила чашку, але проголосувала, що не купила б, бо такого в нашому кабінеті не сталося б, я про звинувачення колеги в драматизму цієї незначної ситуації.
Як би з так сталося, то я перша б запропонувала купити чашку.
А якщо колега прям звинувачує, то це її проблема, що вона ставить чашку на підвіконня, яке є по суті загального користування.
Її чашка має стояти або в шафі або на її столі.
Ирина-bbd0• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Квіти теж всі попадали чи тільки чашка?
Ціна питання ....купити .з дома цікаву нову принести та подарувати
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Не створка вікна скинула чашку. Вікно було відкрите на повну. Чашку скинув протяг. Вазони стоять зі сторони колеги. Я не бачила як то трапилось, бо відкрила двері, вікно і пішла до туалету набрати воду в бутилку, щоб ті вазони полити. Як прийшла, чашка на підлозі розбита.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Квіти теж всі попадали чи тільки чашка?
Купила вже таку саму.
Місячне Сяйво• 18 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Ні, я з тих хто не ставить автомобіль під деревом під час бурі, а телефон не кладу на підлозі серед кімнати. А ви з тих хто стане в дверях при дощовій погоді і буде кричати на людей щоб не терлись своїми мокрими куртками?
Ирина-bbd0• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Купила вже таку саму.
Хай більше таке не псуе настрій
Пукимончиг• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Тоді дивно, що ви побачили що вазони треба полити, а чашку між ними ні. У нас зараз теж вітри сильні кілька днів, але знаючи це не робимо протягів і відкриваємо лише на провітрювання
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Я це все на автоматі роблю вже. Я просто на ту чашку не звернула увагу, на квіти подивилась і пішла за водою.
Судячи з коментів, всі такі уважні, що капець. На двісті кроків все передбачають вперед і соломку встигають стелити товстим шаром.
Я я не можу передбачити, наскільки сильний може бути порив вітру. До цього з підвіконня нічого не падало.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 18 сентября 2024
то покажіть вже ту чашку)
Мадам Тю-лю-лю• 18 сентября 2024
простите, что это за чашка и что за сквозняк, что ее ветром сдуло? Вазоны с цветами не сдувает?