осень харашо• 18 сентября в 13:03
Чи маю я купити нову чашку колезі в цьому випадку?
Чашка стояла на вікні.
Я прихожу на роботі раніше всіх, відкриваю вікно і двері, щоб провітрився коабінет. Був сильний вітер і чашку з вікна скинув протяг. Колега ставить чашку на підвіконня, бо іі стіл стоїть біля вікна.
Коли колега прийшла, то я сказала, що чашка розбилась. на що вона мене звинувалтила, що я мала чашку прибрати з края підвіконня. Чашку я взагалі не торкалась, вона стояла там, де її колега залишила.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Купити
Не купляти
Пушкининиана• 18 сентября в 13:39
Ответ дляосень харашо
Дякую всім за відповіді, чашку я відразу замовила точно таку ж в інтернеті. Ціна питання 240 грн + доставка.
Але всім сказала, що вікно вранці більше відкривати не буду.
Баба з возу.
Пушкининиана• 18 сентября в 13:40
Ответ дляСладкий лимончик
Тут має бути інша аналогія.
Власник машини поставив її там, де не заборонено, але на машину впало дерево під час бурі.
От комунальники й повинні відповісти.
Колдунья-вещунья• 18 сентября в 13:40
Ответ дляосень харашо
Якщо чесно, я взаалі не звернула увагу, що чашка стоїть з краю, бо в нас ще квітів повно.
А зачем вы проветриваете? Это ваша обязанность?
осень харашо
• 18 сентября в 13:41
Ответ дляЗновЗдоров
Боже, неужели нельзя самостоятельно принять решение, нужно создавать тему? Или там чашка из коллекционного фарфора эпохи Минь?
Мені стало цікаво, як багато людей будуть вважати мене винною в цій ситуації.
Чашку нову колезі я купила.
Бентливуман• 18 сентября в 13:43
Ответ дляосень харашо
Напугали всех, да?)) Можно подумать, вы заботились о ком-то, кроме себя, когда окно открывали)
Чемна панночка• 18 сентября в 13:43
Ответ дляПушкининиана
Терпеть не могу этих открывающих окна, которым всегда душно.
По теме: чашку купить.
Вы и есть та коллега.
осень харашо
• 18 сентября в 13:44
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну так в нас так завжди заведено було. Хто перший приходить відчиняє вікна. Раніше інша колега приходила раніше мене, то вона вікно відкривала. Зараз вона переїхала в інше місце і приходить пізніше. А в мене автобус йде за розкладом, то я приїзжджаю раніше всих тепер.
Сладкий лимончик• 18 сентября в 13:45
Ответ дляосень харашо
Ну в нас всі хочуть прийти вранці в провітрений кабінет і ніхто проти вікон не висловлювався ніколи. Чашку купила.
Ну от тепер всі будуть приходити в непровітрений кабінет, а Ви пальчиком показуйте на власницю чашки, хто цьому причина. ))
осень харашо
• 18 сентября в 13:45
Ответ дляБентливуман
Нас в кабінеті шестеро. Всі хочуть сидіти в провітреному кабінеті. Хто раніше приходить - той відкриває. Коли я у відпустці, то закупорені не сидять, відкривають інші люди.
Пусин Кукин• 18 сентября в 13:45
Коллега по работе случайно разбила мою чашку, купила новую . Но я бы не обиделась. PS. Я бы купила , если бы разбила
Колдунья-вещунья• 18 сентября в 13:46
Ответ дляосень харашо
Ну необязательно заходить в офис раньше ) за 5 минут до начала работы приходите )
Ну да, подарите чашку коллеге
осень харашо
• 18 сентября в 13:47
Ответ дляПусин Кукин
Я б теж купила без питань як би я її зачепила, впустила, зіштовхнула.
А тут я не вважаю себе винною. Чашку купила.
Бентливуман• 18 сентября в 13:47
Ответ дляосень харашо
Ну так никто плакать не будет от того, что вы будете сидеть в духоте до того момента, пока кто-то не придёт и не захочет открыть окно ;)
Капец у вас работа скучная. Что вы, что коллега на ровном месте драму разводите.
Дуболом• 18 сентября в 13:47
Ответ дляосень харашо
Дякую за детальну оцінку моєї особистості.
Я мала вангувати що впаде, а що не впаде?
В нас до сьогодні з підвіконня нічого не падало.
Не звертайте уваги, ви нормальна.
Пусин Кукин• 18 сентября в 13:47
Ответ дляосень харашо
Мелочь, но каждый поступает по совести
осень харашо
• 18 сентября в 13:48
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну да, подарите чашку коллеге
Я по іншому не можу, бо мій автобуй йде за розкладом. А тинятись по вулиці цікаво, коли гарна погода.
Колдунья-вещунья• 18 сентября в 13:48
Ответ дляосень харашо
Косвенно есть вина обоих
Вы были невнимательны, коллега поставила чашку не в стол.
Алгонавт• 18 сентября в 13:48
А мені цікаво, що кажуть інші колеги, які сидять з вами в кабінеті, теж вважають вас винною?
Сладкий лимончик• 18 сентября в 13:48
Ответ дляосень харашо
Тепер перед роботою заходьте десь спочатку в кафе попити кави, чи там по парку прогулятися, ну що там поруч є. ))
Куди вже спішити?
Физрукая• 18 сентября в 13:49
1) чашці на підвіконні точно не місце
2) Ви й гадки не мали, що там щось стоїть, що може впасти й розбитися
3) це нормально, забезпечити свіже повітря перед робочим днем в кабінеті
осень харашо
• 18 сентября в 13:50
Ответ дляАлгонавт
Я не розводила дебати з цього приводу.
Вона сказала, що я винна, бо не пересунула чашку. Я сказала, добре, я тобі куплю іншу. Але вікна з цього часу вранці не відкриваю.
Чемна панночка• 18 сентября в 13:50
А вообще, зачем на работу брать дорогие чашки ?
Этого хлама по 50 грн в любом атб, авроре, еве и т.д. полно.
Одна разбилась возьму другую.
Я бы не просила мне покупать новую чашку.
У меня дома их полно ненужных от всяких Нескафе и других подарочных наборов.
Одна разбилась возьму другую.
осень харашо
• 18 сентября в 13:51
Ответ дляФизрукая
1) чашці на підвіконні точно не місце
Дякую
Алгонавт• 18 сентября в 13:51
Ответ дляосень харашо
Я не розводила дебати з цього приводу.
А треба було сказати, я не вважаю себе винною, але чашку тобі куплю. Але наступного разу думай куди ставиш, бо я не повинна слідкувати за твоїми речами.
Кнопкотиць• 18 сентября в 13:52
Я бы посмотрела сколько она стоит и отдала бы деньгами. При всех коллегах, торжественно, чтобы были свидетели, а то мало ли, с таким крохоборством лучше перестраховаться. И да, забудьте про окно, а то она завтра айфон между рамами положит, как чувак из темы про багажник, и?
осень харашо
• 18 сентября в 13:52
Ответ дляНеначасі
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 18 сентября в 13:54
Ответ дляосень харашо
Більше вікна не відкривайте
Пішли вони за чашкою
Морская свинка• 18 сентября в 13:55
Чашка мала б стояти на столі. Не купувала б нічого і справа тут не в ціні/грошах.