Крию матом страшно• 18 сентября 2024

Хто працює довго на одній роботі, як ви підтримуєте інтерес і мотивацію до неї?

Мої мама, тьотя та бабуся більше 30 років працювали по одній спеціальності (бабуся то аж 50 років).
А я щось потухла. Коли обирала дизайн горіла ним так, що забувала поїсти, мало спала, працювала без відпустки, ну просто як наркотик і була дуже щаслива від того. А зараз … того запалу не залишилось і на 10%, працюю 15 років (з них 10 років у одній компанії). Це пройде? Це як після 10 років у шлюбі, все всім приїлось, чи все-таки треба думати та щось міняти?
Всім дякую за спілкування.
Встидаюся запитать• 18 сентября 2024
Мотивирует размер зп..и возможность работать из любой точки мира, где есть интернет..

Задираю носа• 18 сентября 2024
Мене мотивує зарплатня та віддалений режим. Нічого кращого не хочу. Але,якщо б хотіла, то змінила б гнщадумкючись. Дуже багато часу йде на роботу, тому вона має приностьи задоволення,а не страждання
Фенте Фря• 18 сентября 2024
Працюю на одному місці більше 15 років. Немає як такової мотивації - є гарні умови роботи і гарна зарплата. Мені цього достатньо щоб працювати на совість
viter33• 18 сентября 2024
З/п мотивує і стабільність в її отриманні
особливо в наш час
Надежда наш компас• 18 сентября 2024
Ничего не мотивирует, хочу уволиться
tarveldy• 18 сентября 2024
Це називається вигорання, херова штука
Як колега, раджу міняти компанію, ви як спеціаліст зрозумієте що вам доведеться пару місяців вчитися , бо за роки ви стали спеціалістом однієї компанії
Оце фіфа• 18 сентября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Скільки працюєте? Мене щось вже і це не дуже мотивує
автор Крию матом страшно • 18 сентября 2024
Ответ дляtarveldy
Це називається вигорання, херова штука
У нас дуже різнопланові проекти від дизайну сайтів до графічного, тому думаю, що не зовсім однієї
Тётя Хрюша• 18 сентября 2024
мене мотивує місцезнаходження офісу (2 хв. пішки від дому) та графік (з 9:30 до 16:00), та лояльне керівництво яке без проблем відпускало і на всі свята в садочок і на випускні і просто забрати дитину зі школи, відвести додому та нагодувати обідом. А ще з/п без затримок, 13 зарплата, та дружній колектив.

Робот Вертер• 18 сентября 2024
Не пройде, буде лише гірше, треба або велику перерву або щось інше
Слобожаночка• 18 сентября 2024
Мотивує виключно зп й те, на що я можу її витратити
Ответ дляТётя Хрюша
Оо, це круто, я до війни добиралась мінімум годину-півтори, маршрутка+метро, а метро в час пік, то в мегаполісі як шпроти))))
Ответ дляСлобожаночка
А куди ж дівається той запал, коли ладен був працювати за 2000 грн аби ж тільки саме ця спеціальність і набратись досвіду? Ех...
tarveldy• 18 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Це не має значення
Зілля до весілля• 18 сентября 2024
Учусь новому - сама или прохожу курсы, семинары. Предлагаю по работе новое, потом прихожу к менеджеру, показываю достижения и прошу поднять зарплату)

На самом деле порой я просто не хочу работать. Вообще. Тогда иду в отпуск. Но в целом профессию свою я люблю. Учиться всегда есть чему, новое появляется постоянно. Так что не скучно. Последние 8 лет работаю на одном месте. За эти годы зарплата выросла в 4 раза (война затормозила процесс). То, с чего я в этой компании начинала, и рядом не лежало с тем, что делаю сейчас.

На предыдущей работе у меня мотивация пропала, когда стало ясно, что любое новое может разве что мне сэкономить время и силы, но не повысит мою ценность для компании, а стало быть и зарплату.
Слобожаночка• 18 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
З роками приходить мудрість. Я не готова працювати за копійки й досвіду в мене аж забагато.
Автор, а кар´єрного зростання у вас за цей час не було? Я вже давно керівник, а це дещо інша сторона роботи
Ответ дляОце фіфа
А ви скільки працюєте?
Зілля до весілля• 18 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Так у вас же это пройденный этап) Дважды в одну реку не войдёшь, или надо профессию менять на более интересную - и снова за 2 тыс. ради опыта и с горяшими глазами ;)

Шучу) Возможно, у вас работа стала слишком рутинная?
Ответ дляЗілля до весілля

Курси, книги (маю навіть свою проф мінібібліотеку), конференції, нові ідеї, а давайте так і едак...це все було вже. Пройдений етап. Зарплата нормальна, в умовах війни я можу сама себе забезпечити і це добре. Тому і не спішу звільнятись. Може я якась наївна, а так мені хочеться того запалу, як на перших роках.

Ответ дляЗілля до весілля

))))))) за 2000 грн я тепер вже не хочу, вже ж мені і не 20 років, тепер мені стільки і не вистачить
Ответ дляСлобожаночка
По моєму профілю вакансія одна у компанії, тому зростанням можна назвати від примітивних проектів до більш серйозних і різнопланових.
Оце фіфа• 18 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
А ви скільки працюєте?
6 років
Ответ дляОце фіфа
6 років
То щось мало ще, щоб інтерес втратити, мабуть.
Зілля до весілля• 18 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Угу, я так и подумала, что на самом деле вряд ли хотите) Увы, тот юношеский запал идёт в комплекте с двумя тысячами, как правило.

Знала людей почти преклонного возраста, созранявших острый проф. интерес, хотя стаж был не чета нашим с вами. Правда, большинство работали на тот момент с молодёжью - преподаватели или менторы. Подозреваю, что это один из вариантов именно для того, чтобы сохранить более свежий взгляд на профессию. Правда, я себя в этой роли не представляю)

Может, и правда, вы просто засиделись и надо менять работу? Хотя время сейчас, конечно, не очень удачное.
Ответ дляЗілля до весілля

Такі люди, які все життя намагаються працювати в одній сфері та зберігають хоча б частину того запалу викликають у мене велике захоплення.
Я себе в ролі викладача теж не уявляю взагалі.
Продавчиня кіз• 18 сентября 2024
А навіщо себе отак мучити?
Пропав інтерес, перегоріли - то міняйте роботу, а то й професію та сферу діяльності.
Я так за 25 років вже 4-й раз світчнулась. )) Щоправда, споріднені сфери, але все одно.
Ответ дляЗілля до весілля

Недавно натрапила на відео, де художник 94 роки вже в 1000-ний раз малює ті хмари і дерева, і все рівно має мотивацію робити то ще і ще.
Продавчиня кіз• 18 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
От коли поміняєте роботу, тоді й зрозумієте, наскільки Ви зараз помиляєтеся. ))
Ответ дляПродавчиня кіз
А навіщо себе отак мучити?
А які сфери, якщо не секрет?
Продавчиня кіз• 18 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
О, це називається ’подорослішала та помудрішала’. ))