Обстановщица• 18 сентября 2024
Іспанія. Підтвердження походження коштів
Доброго дня , підкажіть будь ласка , які документи потрібно мати для підтвердження походження коштів на іспанському митному контролю ? Треба робити для документів переклад хурадо ?
Якщо наприклад квартири продали і хочемо покласти гроші в банк
Забагаловка• 18 сентября 2024
За Іспанію не скажу, але так собі думаю, що в цьому плані законодавство країн ЄС мало би бути уніфіковане. З того, що знаю особисто: в Італії, Франції, Португалії, Польщі і Болгарії рідні і близькі знайомі при купівлі нерухомості або внесенні таких коштів на депозит надавали для підтверження походження коштів нотаріально завірений переклад або договору купівлі-продажу нерухомості в Україні, або довідки про зняття коштів з рахунків в Україні, або річні декларації. йшлося про суми від 50-70 тис. євро.
Вам краще про це запитати безпосередньо або в їх податковій, або безпосередньо в банку
Ищу-брожу• 18 сентября 2024
Підтвердження коштів потрібне у будь-якому випадку чи тільки, якщо ти на соціальних виплатах чи в соціальному житлі?
Госпожа Белладонна• 18 сентября 2024
я дізнавалась для себе
в двох словах - все дуже і дуже важко, майже неможливо
1. ви по закону повинні всю оплату за кв отримати в грн на рахунок! тому - якщо у вас кеш в у.е. на руках - ви вже як би нормально ті гроші не задекларуєте
2. декларувати спершу треба на нашій митниці, потім на митниці першої країни ЄС. Як мені сказали - їм потрібні чеки про обмін всієї валюти, до копійки (бо ж як пам’ятаємо п.1 - вся оплата за кв лише в грн і лише на рахунок). Теоретично - може пройти просто з чеками про зняття валюти (тут уже ні до чого інформація про те, що зце гроші за кв, тобто переклад договору купівлі-продажу, і тп - ні до чого)
3. і основне! ви в Іспанії вже більше 183 днів? якщо так - то під час спроби покласти гроші на рахунок - вас повідомлять про % який ви повинні з купівлі-продажу заплатити як податковий резидент Іспанії