Головний кошак• 18 сентября 2024
Львів´яни, завтра ведете дітей до школи?
Мене колотить, я піддалася паніці - мої не йдуть.
Накидайте мені, що на таких як я було і розраховано...
Але ж ці нічні підпали і поліція ніфіга не зробила, а це самісінький центр міста, а сьогодні погрози усім дітям...
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
ви не місцева?
дитину поведете в школу?
Ні, мої будуть сидіти вдома.
Наша взяла• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Погрози, що прийду усіх перестріляю готувався до цього довго. Я хочу вмерти і ваші діти разом зі мною хай вмруть...
Типу колумбайн?
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
147 тема....
Ну, вечір вже і може люди вже щось знають усіх спіймали , телеграм канал закрили) всі йдуть до школи 😁.
Наизнанку• 18 сентября 2024
так, уже так розкрутили тему, що завтра якраз нічого не буде. Але от далі...лячно, особливо на фоні затримання злочинців, які мали встановити вибухівку в 3х ТРЦ Львова і закладі харчування в Києві
Губка Боб• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ви там постійно переполохані
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляНаизнанку
А те що у Львові на Топольній знайшли вибухівку... Хто завтра з ночі перевірить класи? Чи ми впевнені, що це не старшокласник?...
Небоброїдка• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
А у якому місті подібне було?
То в не жили усі ці 2,5 роки у Харкові 🤪
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляГубка Боб
Ви там постійно переполохані
Звичайно, коли ти переселенець з Бучанського райну, то психіка вже зовсім не та.
Коли чудом вивезли дітей у перші дні повномаштабки живими, а два тижня тому прилетіло поруч, і загинули знайомі, то якось так - переполохані і починаєш себе картати, що якого хєра не виїхала з України взагалі.
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Доречі згадала, що перед війною у передмісті Києва, теж таку фігню писали. І одного дня мене це все дістало, що сказала, що діти не йдуть до школи , біда лише, що той день 23 лютого 2024 року, і так 24 го діти не пішли до школи.
Губка Боб• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Отож виїхати найкращий варіант
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляКиця-бриця
пояснительную бригаду в студию
Кажуть , що 150 тем є.
Але коротко якесь хворе погрожує покінчити життя і за одно вбити дітей зі шкіл Львова.
Губка Боб• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Кажуть , що 150 тем є.
Переходити на дистанційне навчання єдиний вихід в вас
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Блін, я реально згадала, що погрози були перед війною про четвер і підрив шкіл!!!!! Так, цей знову пише про четвер...
стара методичка???
Наизнанку• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
яку ще вибухівку? кум там живе, друзі -ніхто нічого не чув))
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я не трус, но я бы не отпустила. Но меня напрягает мысль, что это просто отвлечение внимания, скорее всего
Перед війною у нашому міста теж схожі повідомлення приходили, тільки там про вибухівку писали...
Але день писали, що четвер...
Ми свій четвер 24-го запам´ятали усі...
Але день писали, що четвер...
Ми свій четвер 24-го запам´ятали усі...
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляНаизнанку
У військовому госпіталі...
Наизнанку• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
У військовому госпіталі...
на Топольній військовий шпиталь?)
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляНаизнанку
на Топольній військовий шпиталь?)
Вибачте) повторюю за братом)
Так шпиталь.
Наизнанку• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Вибачте) повторюю за братом)
Так шпиталь.
на Топольній немає ні військового шпиталю, ні військового госпіталю. Є Лікарня Святого Пантелеймона, колишня - лікарня швидкої допомоги
Головний кошак
• 18 сентября 2024
Ответ дляНаизнанку
на Топольній військовий шпиталь?)
Ну, вона слава Богу не зірвалася. Я теж не дуже в темі, але сьогодні директор школи розповідала саме про цей випадок. Що там реально були вибухові пристрої. Тому нас на батьківських зборах попередили, що батьків до школи пускати не будуть.
Почекуха• 18 сентября 2024
Печально , что скорее всего оно будет и позже (
Автор я бы на вашем месте не водила бы
Губка Боб• 18 сентября 2024
Ответ дляПочекуха
Автор я бы на вашем месте не водила бы
Так воно може бути в будь якому місті і в будь який день. По всіх школах в Україні
Почекуха• 18 сентября 2024
Ответ дляГубка Боб
Да( и по мимо ракет теперь еще этого бояться, но точно они не местные и точно заехали в страну для терактов .. надеюсь из найдут быстро
Онлайн дома пока лучшее решение
Губка Боб• 18 сентября 2024
Ответ дляПочекуха
Онлайн дома пока лучшее решение
Теракти по всьому світі. Боятися всього не треба.