Добра всем!• 19 сентября 2024
Вот нафига я ходила на родительское собрание…
У нас не работает Единая школа, поэтому реальную картину с оценками за 2 недели я не знаю. Деточка рапортует исключительно об успехах. Бумажных журналов нет, каждый учитель себе в тетрадку пишет оценки, а потом перенесет в электронный журнал. Когда получится, захочется и будет вдохновение… так что ничего я не узнала.
1600 грн сдала на нужды класса.
Прожект об электронной доске за 35000 родители встретила овациями, сейчас там уточнят нюансы и снова сдавать.
Послушала истории конфликтов предметников, пару сплетен. Нафига мне это?
Только отнесла на ЗСУ , еще даже не отвезли, но уже новый сбор, какие-то монеты нужно в банку собрать , монетами срочно обеспечить детей.
Всех одеть в вышивании, на днях фотографирование. Уже бегу, волосы назад, покупать ту вышиванку за пару тысяч.
1600 грн сдала на нужды класса.
Добра всем!
• 19 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Якщо у вас така крута школа, що це за суми на потреби? 1600 грн - це дофігіща! Що там так клас тисяч на 30 потребує? Чи це разом з дошкою?
Школа самая обычная, дворовая и без рейтинга.
Это на потребности класса и школы на первый семестр 🤷♀️ Доску еще не посчитали.
Жерица ночи• 19 сентября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Ніщо мене не добивало так у школі як вишиванка. Не розумію я цього, раз в рік нятягти її щоб згадати традиції … я принципово не купувала її дітям
Школи різні і діти різні. Син не хотів одягати, донька навпаки постійно бере участь в різних заходах. І одягає щомісяця.
Тому має три по
5000 грн кожна.
Тому має три по
5000 грн кожна.
Добра всем!
• 19 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Это совковый тупейший бред.
Вы же так ненавидите совок. Что ж вы живёте-то по образу и подобию Иосифа Виссарионовича?)
’Сегодня он играет джаз, а завтра родину продаст.’
’ Сегодня ты не хочешь носить эту вышитую фигню, стало быть ждёшь освободилей’.
И эти люди считают себя свободным?)
Как точно вы провели параллель 👍
Добра всем!
• 19 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
А поробки поробили?
Это уже не наш головняк, мы это уже отмучили.
LoveYouOrNot• 19 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Цікаво, що ідея мати в гардеробі національний одяг у вас викликає супротив.
Стосовно 1600 на потреби класа я з вами згодна, щось забагато. Ну і дошка за 35 тис перебор
для багатьої це досі рагулізм носити вишиванку
Попельшка• 19 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Какая-то. Сказали надо и все. У детей клиповое мышление, им нужно картинки и таблички показывать.
Правда, боюсь, что интересные им картинки на школьной доске показывать запрещено …
Так вони ж по кабінетам ходять.
В мене старша в 9, в своєму кабінеті вони аж 1 раз на тиждень
Добра всем!
• 19 сентября 2024
Ответ дляПопельшка
Так вони ж по кабінетам ходять.
Мой в своем кабинете аж никогда… классная ведет английский, а он в другой группе 🤷♀️ Так что лично для меня вообще деньги на выброс… Я просто в момент обсуждения забыла, что мой в другой группе. И 50% родителей, похоже, тоже…
Попельшка• 19 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
У нас та ж ситуація, раз в тиждень типа виховна година, тому що класний керівник не веде жодного предмету і другий рік намагається вивчити імена дітей
Карма хамелеона• 19 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Автор та її дитина громадяни України, дитина ходить до української школи і це частина свідомого національного виховання. Мова не про національність на генетичному рівні, мова про національність по духу, особливо зараз. Або ми ідентифікуємо себе як націю і маємо єдність, або кожна сама за себе ненавидить вишиванки-шаровари-паляниці і чекає на асвабадітєлєй.
Вам в Канаду. Тут все щирі українці, в вишиваночках, прапорці в машині, надпис ’мы з України ’ на машині, розмовляють українською, вам сподобається
ХикориДикори• 19 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Кто Вас заставляет покупать? Не покупайте. У моих вышиванок нет, на сборы не хожу, из школьной группы Вайбер удалилась, училка в блоке .)
Она может написать на вас в соцслужбу. Если с ребенком проблемы, а вы не идете на контакт.
Дуняша• 19 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Сказала. Выслушала лекцию про національну свідомість та контакт з дитиною.
НАША ПЕДИОЛОГИЯ НЕИЗМЕННА...
Сонячний зайчик• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Це фіаско.
І-ІІІ ступінь означає 11-річку. Ви заявляєте, що у вас 9-річка, це І-ІІ ступінь.
Не всі школи ще отримали акредитацію і стали гімназіями чи ліцеями
Наша 28 в Полтаві досі загальноосвітня 1-3 ступенів називається. Але скоріше за все стане гімназією.
Сонячний зайчик• 19 сентября 2024
Ответ дляКоржик
Вчора також побувала, не зрозуміла навіть причину цих зборів. ну 1 клас, думаю піду.
Це вже 3 збори з початку навчального року. До цього збирав директор перед початком і онлайн вчителька. А це вона нас в класі зібрала. От взагалі не зрозуміла навіщо цей двіж. Нічого нового, нічого цікаво, що не можна було нам повідомити в повідомленнях чи навіть онлайн.
Я цю фішку просікла ще в молодшій школі.
Максимум що можуть сказати, що треба то і то, але ви це потім обговорите і вирішите чи купляти
Без мене.
А то розказують якусь нудятину, що можна впихнути в одне повідомлення в вайбер і все. Вирішила, що більше не буду ходити. Проблема тільки в тому що там пишуть усякі заяви, анкети заповнюють... Мені малий приносить і я вдома пишу їх.
А так я завжди на зв´язку з вчителькою
Без мене.
А так я завжди на зв´язку з вчителькою
Сонячний зайчик• 19 сентября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
В минулому році одягнув син один раз. Потім ще можна було в травні раз одягти, але вже виріс.
Да ну нафіг ці одноразові вишиванки.
Тим паче вже більшість батьків на них забили і мовчки ігнорять ’одягніть вишиванку’
Да ну нафіг ці одноразові вишиванки.
Сонячний зайчик• 19 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Да, ладно. Це 177 грн в місяць.
В Полтаві у школі з низким рейтингом я по 100грн здаю.
Атятя_тётя• 19 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
На мальчика 190 см? И уговорите его надеть?
Нифига себе «мальчик»! У вас уже мужчина!
Атятя_тётя• 19 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Потому что нам нужно идти в ногу со временем!
Кстати, наша школа до 9 класса, но должны к концу года получить аккредитацию гимназии.
Интересно а куда потом практически новую интерактивную доску? Если он там учиться всего год будет
Атятя_тётя• 19 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
У меня двойняшки мальчики в девятом классе. Отлично учатся, изучают два языка.
Училку заблочила , потому что она больная на всю голову. Пусть радуется, что я , когда вызвала полицию в школу, то по доброте душевной заяву на нее не написала .
Вы мне нравитесь! Автор, учитесь!
Атятя_тётя• 19 сентября 2024
Ответ дляМорская свинка
Чтобы Вы понимали, она сказала детям, что хочет видеть их родителей в Бахмуте. И про остальное, что она вычудила, даже рассказывать не хочу.
Поэтому общаюсь теперь только с завучем и с директором.)
Она больная. Чего вы не погнали дуру из школы? Чему хорошему эта идиотка может детей научить
графиняВишенка• 19 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ніколи не ходила на збори. Син не мав вишиванки і все нормально. Львів
Я думала, що у Львові тільки я одна така
графиняВишенка• 19 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Щось говорю я на мові, а от єдності не бачу. Бачу лише, як усі патріоти вишукують чужих серед своїх. Про інше краще промовчу.
Жерица ночи• 19 сентября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Без зборів чи без вишиванки?
Добра всем!
• 19 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
В смысле куда… останется висеть следующим поколениям. Дар нашей школе 🤷♀️
Атятя_тётя• 19 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Не фиговый подарочек! Я бы подняла вопрос о продаже.
Мы учились с обычной доской и мелом ничего, хорошо выучились без новомодных интерактивных досок
Бараболька• 19 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
охренітельний такий собі подаруночок школі... Син цього року 11-ти класник, теж буде подарунок школі. Я як голова БК сказала адміністріції, що більше ніж на 5-ть тисяч подарунок школі незбиратимем, придумуйте на цю суму що потрібно.
В 9-му класі намагались там трохи продавать (бувша класна керівничка хотіла трохи прогнуться) стосовно подарунку, сказала що більшість класу йде в 10-й, і потім після випуску подаруємо щось. Але в нас в школі без особливих загонів - то жалюзі на вікно в хол, а він манюній на 2 великих вікна, то столик на колесах для пересувної інтрерактивної дошки. Такі подарунки були минулі роки.
На потреби класу взагалі 250 в рік, це на квіти, волонтрество і всяку мілку фігню по типу бейджів, пару пляшок води в бомбосховище чи нового віника.
Дуб береза• 19 сентября 2024
Давно не було тем про згвалтованих мовою і вишиванками. Таке враження, що сепарів як від хреста бісів плющить від цього. Автор, чого вас так плющить? Ви ж кокошник носите і вам норм, не жме, а від слова вишиванка вас плющить так
Дуб береза• 19 сентября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Через кокошник не пролазить вишиванка? Чи у ємель гідроцефалія?
Ангелок з ріжками• 19 сентября 2024
Ответ дляЛюбительница
Зайдіть в магазини, повно вишитих футболок чи трикотажних регланів з парою хрестиків.
Кажу Вам як мама старшокласника 191 см
Мій не хоче таке носити
Дуб береза• 19 сентября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Да ну нафіг ці одноразові вишиванки.
От не то що кокошник, як народився, так і вмреш у ньому
Добра всем!
• 19 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Я примерно так и сказала, что как-то доучились до 9 класса, пусть уже первоклассники картинки смотрят. Меня не поддержали.🤷♀️