Kuzik9• 19 сентября 2024

Як добратись до Хорватії поїздами з України?

Підкажіть будьласка як найшвидше дістатись Хорватії, через який кордон проходити, скільки часу займе дорога?
VIP Mama• 19 сентября 2024
Наш шлях: Київ-Перемишль, Пермишль - Катовіце (потяги), Катовіце-Спліт (літак).Назад так само. За часом без 2 годин. 1,5 діб.

rainbow2018• 19 сентября 2024
Через Краків на літаку. До Кракова потягами з Києва через Перемишль
Автор, як ви плануєте подорожуваи Європою, коли ви не вмієте самостійно шукати інформацію про транспорт?
dogfriend• 19 сентября 2024
Через Будапешт
Владина• 19 сентября 2024
До Чопу або Перемишлю. Звідти до Відню і літак до Хорватії.