БоХатая• 19 сентября 2024

лигатурная брекет система и самолигирующая разница

Подскажите
Стал выбор ставить взрослому
Разница 10 тысяч на двух челюстях, есть ли смысл
Язикувата Хвеська• 19 сентября 2024
Звісно є
Догляд складніший, корекція частіша
Естетично без тих резинок набагато привабливіше виглядає
Вареничніца• 19 сентября 2024
В ютубі розповідають про різницю.

Є сенс в чому? Ставити собі брекети взагалі, чи доплачувати за самолігуючу систему?
автор БоХатая • 19 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
В ютубі розповідають про різницю.

Какую систему выбрать
Вареничніца• 19 сентября 2024
Ответ дляБоХатая
Какую систему выбрать
Я обрала самолігуючу
Всіх підсаджую• 19 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Звісно є
Догляд складніший, корекція частіша
Резиночки і на самолігуючі ставлять, коли дуга активна та йде активний рух зубів) Плюс резиночки зараз є всіх відтінків на світі, на будь-який смак.
Язикувата Хвеська• 19 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Я про гумку на кожному зубі - це погіршує якісь чистки.
Плюс кольорові як і будь-які решиночки - це більше про підлітка до 15 років, хоча моя 14 річка вибрала без резиночок ✅
Не за Будка• 19 сентября 2024
Скажімо так: лігатурні - це минуле століття в ориодонтії. Там страждає гігієна. Та і з урахуванням того, що коригувати їх треба частіше ніж самолігуючі, ви тих 10 тисяч за 1,5-2 роки оглядів точно переплатите ортодонту.
Маурита• 19 сентября 2024
В кожного своя ситуація.
Іноді ортодонти просто свою роботу вважають бізнесом і нічого більше.
Звичайно, їм краще ставити ті, що дорожче. Ви подивіться ціну на брекети(сапфірові десь 4500-5000грн). Моє здивування було в Бучі, за 1челюсть 35тис.грн. , а в Києві 18000грн.
Яскравий приклад ’проф’ роботи наших ортодонтів. Хто працює і вкладає душу, а хтось просто ’рубає капусту’.
Якщо, наприклад, лікар всім ставить тільки самолігуючі, то це дивно. Бо іноді потрібні в роботі з зубами саме резинки.
А гігієна при носінні будь-яких може страждати, бо дуги ще є. Це вже від самої людини залежить як вона стежитиме за зубами.
І якщо чесно, знайти саме лікаря, який скаже правду.. важко. Кожен береться рухати ваші зуби, а про наслідки замовчать. Можливо спочатку потрібні консультації інших спеціалістів, які скажуть чи можна вам такий підхід, чи може одразу їхати в челюстно-лицьовий центр і просто зробити операцію.