Как_б_не_так• 19 сентября 2024
Ентеросорберти - бетаргин, атоксил чи ентеросгель. Що нового покоління?
Що краще діє
Как_б_не_так
• 19 сентября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
То різна дія
В шо з того найкраще виводить.
Божий одуванчик• 19 сентября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
В шо з того найкраще виводить.
Що саме? Ентеросгель з кишківника, атоксіл діє по іншому. Можете ці препарати з розмежуванням в часі
Шопингмонстр• 19 сентября 2024
Ентеросгель и атоксил справляются отлично, ото третье не пробовала.
Ульяша2015• 20 сентября 2024
Атоксил дієвіший при харчових інтоксикаціях і мікробних шлункових інфекціях, а Ентеросгель виявляє високу ефективність при лікарських отруєннях, при деяких порушеннях функцій нирок і печінки, при лікарській та харчовій алергії, а також при кишкових інфекціях.
А бетаргін це дієтична добавка до основного раціону харчування - додаткове джерело аргініну та бетаїну, сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, поліпшенню функції серцево-судинної системи, виведенню токсичних речовин з організму та підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції у печінці, зменшенню гіпоксії печінки, усуненню проявів токсикозу вагітних, покращує репродуктивні функції чоловіків та жінок під час планування вагітності, нормалізує рівень гомоцистеїну; дітям від 3-х років: з метою нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, для попередження наслідків інтоксикації, при ацетонемічному синдромі; для нормалізації обміну ліпідів та прискорення їх виведення з печінки.