Луковая• 16 декабря 2024
Канефрон чи уролесан
Починається цистит…((( краще уролесан чи канефрон?
Луковая
• 16 декабря 2024
Ответ дляЭт вернячОк
яка причина ?
Та останніми роками проявляється періодично. Це вже, напевно, хронічний((
Щас ухожу• 16 декабря 2024
Смотрите по цене, они ± одинаковые. Ещё есть урохолум, тринефрон, нефрофит...
Пацелуйнитуда• 16 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Ну так треба пройти нормальне лікування, ви не усуваєте причину, а заглушаєте. Там може вже АБ пити треба.
Луковая
• 16 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Пила 3 роки тому офлоксацин. Тоді допомогло, так не хочеться зараз з цими аналізами бігати.,,
Луковая
• 16 декабря 2024
Ответ дляПроработник
Я себя не мучаю, сразу пью антибиотик.
Який вам допомагає?
Новорічна пальма• 16 декабря 2024
Води бігом пийте багато, щоб вимивати то все, відвар шиповнику, клюкви, або бахніть вітаміну С накрайняк.
Мадам Тю-лю-лю• 16 декабря 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Зовсім різні по дії ліки. Уролесан в гострому періоді
А Тринефрон?