КротоТо• Изменено 19 сентября 2024
Дівчата так хотіли у Європу )
Є у мене знайома, переїхала за кордон на початку війни. Гарно вивчила мову, знайшла роботу, друзів і вважала себе європейкою на 1000%. Інтегрувалась, як то кажуть. Познайомилась з чоловіком, вони зустрічались, почали обговорювати сумісне проживання (вона на оренді (зі зрозумілих причин) і він також живе у невеликій квартирі, так як відписав житло колишній дружині). Вона натхненна передивлялась оголошення, ходили на перегляди, обрали нарешті велику квартиру. Дійшло до оренди і тут коханий почав розпитувати, як вони будуть платити: запропонував завести окрему картку і туди скидатись 50 на 50, а ще так само туди ж скидати кошти, щоб купити меблі, техніку, обставити квартиру, так як вона здається без нічого.
І тут моя люба знайома-«європейка» згадала, що вона таки жінка перш за все 🤣 і розірвала з ним відносини. Розповідала у розмові: «чому це я маю платити за житло?». Згадувала колишніх «козлів» з України (але мабуть вже не таких козлів, як здавалось раніше), які водили за власний рахунок в кафе/ресторани та орендували житло, а вона своє зароблене складала у скарбничку 😁
Не так вже й захотілось бути європейкою
Анонимушка• 19 сентября 2024
Ну а вы ж никуда не выезжали и решили ’поумничать’сидя на диване в Украине.
КротоТо
• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
Я теж за кордоном, з дітьми і чоловіком. Ми теж шуткуємо, що віднині все 50/50 😁
#Пойду_кгадалке• 19 сентября 2024
Ну передумала. То їй мужик не так вже й подобався, щоб так напрягатися
КротоТо
• 19 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це ж треба левову долю заробітку витрачати на спільні потреби, а не складати на косметику/салони/відпочинок
Морская свинка• 19 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
А у вас там можно подумать есть на косметику/салоны/видпочынок🤡
#Пойду_кгадалке• 19 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Отож. Не нравицца такоэ
Смайликівна• 19 сентября 2024
а вона працює? нічого дивного не бачу в пропозиції чоловіка... Це не те що всі так роблять, просто на наших жінок перш за все саме такі і чіпляються..... а наші навіть головою не думають. Чоловлу зі падком колишня дружина діти в Європі досить складно знайти жінку, яка планує дітей ще.. і будувати новий дім. А взагалі знаю кіпу молодих пар всі платять 50 на 50.. щось Ваша подруга не інтегрована....
Любимка-анонимка• 19 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Муж инвалид или трое дитачек? Расскажите, как выехали. Это интереснее, чем вашу подругу обсыр@ть.
Замріяна• 19 сентября 2024
Теперь вы счастливы? Жизнь ваша наладилась? Хорошо вам теперь? Поделились с обществом кусочком собственного счастья...
Никогда не пойму таких, как вы.
графиняВишенка• 19 сентября 2024
Украинская народная забава всунуть нос в личную жизнь и финансы знакомой, позавидовать, а потом позлорадствовать когда что-то не срослось
Та легко!• 19 сентября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
І на порадниці обговорити. Вигуляти своє біле пальто
Любимка-анонимка• 19 сентября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Звёздный час авторши, реванш, можно сказать.
Гореотума• 19 сентября 2024
Партнерські стосунки
Не всі мріють утримувати дорослу жінку
А подруги такі подруги , хоч і не « європейські «
Не всі мріють утримувати дорослу жінку
Любимка-анонимка• 19 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
И не заметить, что сзади на пальто огромное коричневое и плохо пахнущее пятно.
Русланка з гілки• 19 сентября 2024
Правильно зробила. Краще самій у маленькій квартирі, ніж зі жлобом у великій.
Некомильфо• 19 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Я в шоці… Людина розповідає щиро про своє життя і проблеми, а обсирухи з чоловіками хіхікають і на форум виносять… І ворогів не треба з такими подругами.
Фиона Шрековна• 19 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
а у нас знов накопичення ракет і шахеди вже шурують на північ...
Така бойова Я• 19 сентября 2024
Команда з оп надійшла, що всі чоловіки в Європі погані і сама Європа погана, треба рабів повертати?
Едимнаморе• 19 сентября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Файна цьоця• 19 сентября 2024
А що?
Я заробіьчанка.
Ви нам заздрили, кричали, які ми маємо мільйони -велком в наше життя.
Я заробіьчанка.
Кнопкотиць• 19 сентября 2024
Звична схема у Німеччині. Моя сестра давно тут живе, у них з чоловіком теж спільний рахунок, на який кожен переказує гроші на повсякденні потреби родини.
Квітка Миру• 19 сентября 2024
А що погано в 50 на 50, за умови, що все 50 на 50, побуд, догляд за дітьми, декрет? Як жінки і чоловіки однаково на схожих посадах заробляють,жінці кар´єру легко побудувати, а не як у нас, ти жінка підеш в декрет і подібне. Зате приходиш з роботи і в другу зміну до плити, пралки не стаєш, а все рівномірно поділено, декрет поділений, догляд за дітьми поділений.
Диви яка я пава!• 19 сентября 2024
ой, уявляю з яким задоволенням ви цю тему створювали, гидота ваша тема👎
ХтоЯкщоНеЯ• 19 сентября 2024
А ви свого під спідницею перевезли на виплати всі сіли і радійте, що в неї є голова, а не тільки пизда щоб думати. Ви справжня подруга . Сподіваючись також головою думаєте