Физрукая• 20 сентября 2024

На якому маслі смажити, щоб було не шкідливо? Щоб дитина їла

Наприклад мені треба підсмажити кабачкові млиці
Картоплю
Котлети
На якому маслі? Щоб дитина потім не кривилась

Я знаю є якісь з розпилювачем. Що багато не наливається на пательню

Допоможіть будь ласка. Сільпо метро новус… де купити?
Їжак в панчохах• 20 сентября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Син їсть фрі, піццу, макарони, м´ясо, бургери вдома роблю. Жодних овочів не їсть, з фруктів банан раз на місяць може з´їсти. Рибу, сир, молочні продукти не візьме до рота.
Худий такий що анатомія можна вивчати.
Зайва вага йому не загрожує.
И что? А поджелудочной его хана, плюс недостаток витаминов, который аукнется.

Чучело-Мяучело• 20 сентября 2024
А в мене духовки немає, все смажу
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
То ще треба затопити ялового . Баранячий, ну не знаю, мені такий самий як і смалець
Бараний жир даже по структуре другой, смалец самый мягкий их животных жиров
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
Да, надо топить. Свиной смалец уступает по полезности бараньему и говяжьему жирам
В чем?
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Автор, якщо в дітей на голодний шлунок блювота, це скорше за все ацетон. Почитайте дієту для ацетоніків, там взагалі смажене, жирне не рекомендують. Тому, як багато хто вище написав, все, що можна, краще запекти. Я навіть котлети не формую, запікаю у вигляді запіканки.
Автор их просто ’забыла’ покормить ужином...
Сунуся в чужі справи• 20 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Все масло має запах. Запікайте в духовці або аерогрилі тоді.
Мої теж завжди плювались на оливкове масло. Але трапилось так, що нічого іншого не було і я змушена була повністю перейти на нього. Перший раз і не попробували, бо запах. Під вечір щось трохи полизали. А через тиждень навіть я не відчувала різниці, використовувала його спокійно скрізь і всюди. Сплануйте собі, що ви хочете конкретно і вперед. Але, чесно, я не бачу проблеми в соняшниковому. Що з ним не так? Змініть просто спосіб приготування
Соседушка• 20 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
В чем?
Бараны и коровы на вольном выпасе едят траву, свиньи всеядные и могут есть что попало. Жиры жвачных животных самые полезные.

Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вы не плохая мама. Если за целый день ребенок получит немного обжаренную, а потом протушенную котлетку с овощным пюре, то это будет здоровый обед. Но вот оладьи я не жарила, скорее блины делала, так как они пекутся на сковороде. Готовила больше запеканок творожных, и овощные можно делать запеканки. А мясо немного обжаривала и тушила, в этом нет ничего вредного. Масло обычное рафинированное.
А почему оладьи жарятся, а блины пекутся?!
Сама собі лікар• 20 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
потому что для оладьев используется много масла. а блины можно жарить на сухой сковороде и лишь пару ложек масла добавить в тесто.
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
На вольном выпасе... это где вы таких коров и баранов возьмете в наши ж ни? Если уж сравнивать, то и свиней вольнопасущихся... ’Свинопас’, знаете такая профессия была в старину?
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Какого масла в тесто, рафинированного? Это же яд, вы не в теме! А ’печь’ блины лучше на смальце или просто кусочком сала смазать сковороду - самое то, оладьи так же
Сама собі лікар• 20 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
смалец точно уж не полезен! Из натуральных животных жиров полезное только соленое сало.
Соседушка• 20 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
В наши дни тоже всё есть. Надо знать, где искать
Чучело-Мяучело• 20 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Мой тоже не ест фрукты и овощи, заставить не могу, смирилась. Ест только мандарины, маракую очень редко гранат, овощи только в голубцах и квашеные огурцы
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Поподробнее о вреде смальца, пожалуйста!
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
Ищите! Найдете - свисните, а то попадаются домашние коровки, которых то комбикормом, то зерном кормят...
Меня не звали• 20 сентября 2024
вже 2 роки як все смажу на кокосовом
Кондуктор троллейбуса• 20 сентября 2024
Ответ дляНічого вдягти
У вас інформація з минулого століття. Це в моє дитинство так ацетонемічні кризи лікували. Чим призводили до ще більшого погіршення стану.
Пампушечка• 20 сентября 2024
Тут вже писали. Неможна жареної їжі. То неважливо на чому ви жарите.
Якщо ж ви все таки жарите, то краще на рослинних оліях, а не на жирах тваринного походження. І категорично неможно тверді жири. Це порада від гастроєнтеролога-дієтолога.

Самоучка• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Я зараз намагаюсь перелаштувати харчування
Багато що не правильно робила( багато картоплі в раціоні, пасти, піцци.. лаваші
У батьків діабет 2 тип.. в мене є схильність
В дитини закрепи..
поки не пізно. Хочу все перелаштувати
Допоможіть порадами

У кого є скороварка? Може там можна без масла готувати?
Духовка, гриль, мультипіч
Самоучка• 20 сентября 2024
Ответ дляХвильоватиша
мені звичайне рафіноване соняшникове нічим не пахне. Все на ньому готую. І повірте, з перечисленої вами їжі, саме масло найменш шкідливе у вас.
Найшкідливіше - слово СМАЖИТИ.
Соняшникова взагалі не корисна.
Самоучка• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
А дируни
Кабачкові оладки
А навіщо?)
Самоучка• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Немає зайвої ваги
Навпаки худі діти.. буває таке шо якщо звечора заграються і не поїдять то зранку тошнота рвота
Це не від того, що не поїли
Самоучка• 20 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
По вашему сахар и мучное - это полезно? Особенно если при высоком риске диабета?
Вуглеводи це не тільки цукор і борошно)))
Самоучка• 20 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
Рафінована олія авокадо чи виноградних кісточок нормально для випікання. Смалець на любітєля
Мама фіфті цента• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Немає зайвої ваги
Это странно.
Интимная• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Блін
Я погана мама(((( я завжди думала шо легке смаження то не рахується
Ви не погана мама, ви гіпертривожна мама.
Ніхто від легкої скоринки не помре, не заморочуйтеся так. Все буде добре
МеняАЖтрусит• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Блін
Детский сад какой то…
Нічого вдягти• 20 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А як зараз лікують? Яке погіршення стану призводить харчування без смаженого жиру? Про відмову від жиру я не писала, харчування збалансоване і повноцінне
Нашли в капусте• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Пробувала
Дитина відчуває запах і не хоче їсти
Ребенок умнее всех вас, в семье, не зочет такое есть. Покупайте настольную электродуховку и пароварку, в них еда супер получается.