Физрукая• 20 сентября 2024

На якому маслі смажити, щоб було не шкідливо? Щоб дитина їла

Наприклад мені треба підсмажити кабачкові млиці
Картоплю
Котлети
На якому маслі? Щоб дитина потім не кривилась

Я знаю є якісь з розпилювачем. Що багато не наливається на пательню

Допоможіть будь ласка. Сільпо метро новус… де купити?
Бавовнятко• 20 сентября 2024
На вершковому маслі корисніше ніж на олії

пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Немає зайвої ваги
Навпаки худі діти.. буває таке шо якщо звечора заграються і не поїдять то зранку тошнота рвота
Вы вместе с ними заигрываетесь, что забываете детей накормить?
tarveldy• 20 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
У меня принцип готовки такой : все, что можно вкусно запечь - жарить не стоит. Картошка вкусная запеченная, как и кабачки. Жареную картошку не ела лет 5 точно. Вот мясо иногда жарю для разнообразия (запекаю чаще) и потом обязательно на салфетки, чтобы впитать лишний жир. Подсолнечное масло перестала использовать для жарки, доказано, что там дофига Омега-6 , что вызывает воспалительный процес в организме. Жарю на кокосовом масле и смеси рапсовое + оливковое. Не идеально, но лучше подсолнечного. Полностью на кокосовое не получается перейти, так как при жарке мяса оно иногда дымит.
Смажу лише оладки на сухій сковорідці , іноді сирники на кокосовому
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ребенку 3 года, ни на каком не надо жарить, советуют ещё тут
Кондуктор троллейбуса• 20 сентября 2024
Ответ дляХвильоватиша
котлети вже давно не жарю - у духовці 20-25хв на 200град - і смакота, без ніякого масла.
О, я теж так роблю котлети. Але в мене таке рішення, бо я лінива. Нема ні сил, ні часу то все стояти смажити)
Незламна Україна• 20 сентября 2024
Автор , усе в розумному дозуванні не принесе організму шкоди, якщо нема суворих протипоказань.
Дві столові ложки олії в день допустимо. Можна трохи добавляти води і тушкувати на сковорідці. Деруни , оладки ви ж не будете кожен день давати. Піджарюйте , як завжди робите( сподіваюсь ви жарите деруни на олії , а не наливаете у сковороду, як на жарку у фритюрі).
Оливкове меньш шкідливе соняшникового.
Купіть гарну антипригарну сковорідку, і оліїї чи масла будете лити в рази меньше.
Шалена невинність• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Я теж хочу аерогриль
Але переживаю чи не буде з нею як з мікрохвильовкою, що скажуть яка вона шкідлива
Та вона не шкідлива) Їжа з неї так точно ніякої загрози не несе, а сама по собі вона може нашкодити тільки якщо сидіти впритул до неї на відстані 5 см, цілими днями, поки вона працює.
Це всього-навсього електромагнітне випромінювання надвисокої частоти - близько 2,45 ГГц (довжина хвилі близько 12 см). До речі, майже на тій самій частоті працюють більшість роутерів, особливо стареньких. Мікрохвиля змушує дипольні молекули (з частковим позитивним електричним зарядом на одному кінці та частково негативним зарядом на іншому) швидко обертатися туди-назад, вони зачіпають інші молекули і змушують їх рухатися швидше, продукт нагріваєтся завдяки енергії від їхнього руху. Це зветься дипольне нагрівання. Зазвичай у ньому насамперед приймають участь молекули води - найпоширеніша дипольна молекула у продуктах. Іонізуючої радіації там немає - мікрохвилі очевидно не здатні вибивати електрони з атомів і тим більше не розбивають ядра елементів.
Процеси, що відбуваются у продукті під час оборобки у НВЧ-печі, з точки зору фізики є звичайним наргіванням, ні більше, ні меньше.

Кондуктор троллейбуса• 20 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Абсолютно все, крахмал в картошке в организме превращается в сахар. Плюс жаренное
Я вам відкрию секрет. ВСЕ в організмі перетворюється на глюкозу. Навіть білки і жири.
пАлАвинкА• 20 сентября 2024
Я на кокосовому, оливковому, сирому соняшниковому.
пАлАвинкА• 20 сентября 2024
Ответ дляБавовнятко
І на смальцеві корисніше.
пАлАвинкА• 20 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Оливкове меньш шкідливе соняшникового.
Я взагалі не ллю олії, а змазую пензликом сковорідку. Жили в 22 році а евакуації в будинку ще з двома родинами, то вони вже третю пляшку олії закінчували, а в мене перша - лише половина використаної. Я була в шоці - яеу кількість виливають на сковороду олії. Я порахувала - в мене в рік іде 1,5 л соняшникової максимум.
Парова машина• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
А дируни
Кабачкові оладки
Ми таке взагалі не їмо. Ані смаженої картоплі. Краще замечіть картоплю - зробіть по-селянськи. Буде набагато корисніше. А якщо не чистити картоплю - то буде багате джерело калію.
sky-labs• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Пробувала
Дитина відчуває запах і не хоче їсти
Возраст?Как давно у ребенка запоры по сколько дней, постоянной или периодически? Сколько курсов антибиотиков было от рождения (если были), как восстанавливали кишечный микробиом?
Необходимо сделать: узи обп, копрограмму, анализы крови - панель щитовидной железы.
Copy-Paste• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
А дируни
Кабачкові оладки
Переживёт ребёнок без пережаренной картошки и кабачков. Вы серьёзно думаете что от таких блюд есть какая либо польза ребёнку?
Парова машина• 20 сентября 2024
Котлети роблю в духовці або на грілі.
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляСметчица
Все смажу на кокосовом
Это же так естественно для Украины
Незламна Україна• 20 сентября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Я теж так жарю. Овочі трохи пассерую до розм´якшення, омлети , скрамбли на шматочку масла . Саме більше йде олії на котлети та млинці. Теж пляшки хватає місяців на чотири.
А чоловіка інколи пробиває пожарити грінки у вільному плаванні по сковорідці у олії ( в їх сім´ї це - норма була, привчили).
У мене аж настрій падає, іду з кухні .
КонФФетОшка• 20 сентября 2024
Я готую на кокосовому нерафінованому
А взагалі зараз нутріціологи радять готувати на яловичому жирі, або будь-якому іншому тваринному. Діабетикам то взагалі топ, бо їм потрібні такі жири
Слоник-тоник• 20 сентября 2024
Я жарю на обычном подсолнечном. Если вы вкусно готовите , то ребёнок прекрасно будет это есть )

Дама с заначкой• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
А дируни
Кабачкові оладки
я ’жарю’ на пергаменті на сковорідці, без олії, котлети, курятину індюшатину. запікати у духовці теж на пергаменті, без олій, купіть гриль або аерогриль. на грилю (теж застеляю пергаметром) готую рибу, овочі, котлети пробувала, стейки, кабачкові оладки
Соседушка• 20 сентября 2024
Гхи, говяжий или бараний жиры
Сорока-ворона• 20 сентября 2024
Розпилювач купила на Тему. Дешево і функцію свою виконує. Будь яку олію можна вливати
Забрала і не сказала• 20 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
Гхи, говяжий или бараний жиры
То ще треба затопити ялового . Баранячий, ну не знаю, мені такий самий як і смалець
Соседушка• 20 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Да, надо топить. Свиной смалец уступает по полезности бараньему и говяжьему жирам
Сорока-ворона• 20 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Лишний вес у вас и у ребёнка уже имеется? Если по теме, то лучше жарить на сливочном масле, как бы не логично это не казалось, но организму нужны хорошие жиры, весь вред у углеводов.
Син їсть фрі, піццу, макарони, м´ясо, бургери вдома роблю. Жодних овочів не їсть, з фруктів банан раз на місяць може з´їсти. Рибу, сир, молочні продукти не візьме до рота.
Худий такий що анатомія можна вивчати.
Зайва вага йому не загрожує.
Сорока-ворона• 20 сентября 2024
Ответ дляТвоя космішна
та нормальная вы мама! Не паникуйте. Вам правильно пишут, пересмотрите количество углеводов в меньшую сторону, но полностью не исключайте. Те же котлетки обжарьте слегка, потом протушите в любом соусе. Овощей наварите сезонных, салат сделайте, сейчас еще помидор, зелени полно, тоже салат можно.
Если вы сейчас жарите на масле на бум. салфетку выкладываете, чтобы лишний жир впитало?
Дітям потрібні вуглеводи!
Нічого вдягти• 20 сентября 2024
Автор, якщо в дітей на голодний шлунок блювота, це скорше за все ацетон. Почитайте дієту для ацетоніків, там взагалі смажене, жирне не рекомендують. Тому, як багато хто вище написав, все, що можна, краще запекти. Я навіть котлети не формую, запікаю у вигляді запіканки.
Манкоголік• 20 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Оливкове меньш шкідливе соняшникового.
Очень полезно ребеночку жарить на тефлоне, ага
Гореотума• 20 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Оливкове меньш шкідливе соняшникового.
Авторе, прислухайтесь до цього коментаря, бо більшість того, що вам написали - це демонізація певної їжі і в майбутньому розлад харчової поведінки. У Доказових дуже добре подається інформація стосовно харчування, вам до них.
Сама собі лікар• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Блін
Я погана мама(((( я завжди думала шо легке смаження то не рахується
Вы не плохая мама. Если за целый день ребенок получит немного обжаренную, а потом протушенную котлетку с овощным пюре, то это будет здоровый обед. Но вот оладьи я не жарила, скорее блины делала, так как они пекутся на сковороде. Готовила больше запеканок творожных, и овощные можно делать запеканки. А мясо немного обжаривала и тушила, в этом нет ничего вредного. Масло обычное рафинированное.