Физрукая• 20 сентября в 08:04
На якому маслі смажити, щоб було не шкідливо? Щоб дитина їла
Наприклад мені треба підсмажити кабачкові млиці
Картоплю
Котлети
На якому маслі? Щоб дитина потім не кривилась
Я знаю є якісь з розпилювачем. Що багато не наливається на пательню
Допоможіть будь ласка. Сільпо метро новус… де купити?
Картоплю
Котлети
Физрукая
• 20 сентября в 08:06
Я зараз намагаюсь перелаштувати харчування
Багато що не правильно робила( багато картоплі в раціоні, пасти, піцци.. лаваші
У батьків діабет 2 тип.. в мене є схильність
В дитини закрепи..
поки не пізно. Хочу все перелаштувати
Допоможіть порадами
У кого є скороварка? Може там можна без масла готувати?
В дитини закрепи..
поки не пізно. Хочу все перелаштувати
Допоможіть порадами
Физрукая
• 20 сентября в 08:07
Ответ дляХвилювАллочка
За останнім трендом, смажать на гхі.
Пробувала
Дитина відчуває запах і не хоче їсти
ХвилювАллочка• 20 сентября в 08:08
Ответ дляФизрукая
Пробувала
Дитина відчуває запах і не хоче їсти
Все масло має запах. Запікайте в духовці або аерогрилі тоді.
Їжак в панчохах• 20 сентября в 08:08
А почему вы вообще кормите ребёнка жареным? Вам на пароварке нужно все готовить.
Физрукая
• 20 сентября в 08:10
Ответ дляЇжак в панчохах
Я думала якщо трішки засмажити то воно не буде рахуватись те яке сильно смажене
Я трішки зовсім роблю скоринку а далі під кришкою тушу
Инфотуфелька• 20 сентября в 08:10
Ответ дляЇжак в панчохах
💯
Хвильоватиша• 20 сентября в 08:11
мені звичайне рафіноване соняшникове нічим не пахне. Все на ньому готую. І повірте, з перечисленої вами їжі, саме масло найменш шкідливе у вас.
Найшкідливіше - слово СМАЖИТИ.
Физрукая
• 20 сентября в 08:11
Ответ дляИнфотуфелька
💯
В цей аерогріль - там реально можна без масла все робити?
ХвостПистолетом• 20 сентября в 08:12
Ответ дляФизрукая
Пробувала
Дитина відчуває запах і не хоче їсти
Вам треба зменшити не кількість жирів, а кількість вуглеводів.
І овочів додайте
Почитайте про корисні жири
І овочів додайте
Почитайте про корисні жири
Физрукая
• 20 сентября в 08:12
Ответ дляХвильоватиша
Найшкідливіше - слово СМАЖИТИ.
Блін
Я погана мама(((( я завжди думала шо легке смаження то не рахується
Инфотуфелька• 20 сентября в 08:14
Ответ дляФизрукая
Та можна й без цього . Спробуйте спочатку духовку освоїти, більше води в раціоні та овочів
Хвильоватиша• 20 сентября в 08:13
котлети вже давно не жарю - у духовці 20-25хв на 200град - і смакота, без ніякого масла.
Физрукая
• 20 сентября в 08:13
Ответ дляХвильоватиша
А дируни
Кабачкові оладки
Хвильоватиша• 20 сентября в 08:13
Ответ дляФизрукая
А дируни
Кабачкові оладки
Боже, деруни=як чіпси..нащо таке їсти. Ладно раз на півроку побалувати себе..
Забрала і не сказала• 20 сентября в 08:14
Ответ дляФизрукая
Пробувала
Дитина відчуває запах і не хоче їсти
Картоплю, котлети на смальці. Або на суміші смалець+олія
Хвильоватиша• 20 сентября в 08:14
Ответ дляФизрукая
А дируни
Кабачкові оладки
запіканка кабачкова - все те саме тільки в духовку ставите
Забрала і не сказала• 20 сентября в 08:15
Ответ дляФизрукая
Блін
То тушкування
месяцкие• 20 сентября в 08:15
Ответ дляХвильоватиша
Та прям як чіпси, що ви мелете?
Їжак в панчохах• 20 сентября в 08:15
Ответ дляФизрукая
Блін
Лишний вес у вас и у ребёнка уже имеется? Если по теме, то лучше жарить на сливочном масле, как бы не логично это не казалось, но организму нужны хорошие жиры, весь вред у углеводов.
Физрукая
• 20 сентября в 08:16
Ответ дляЇжак в панчохах
Немає зайвої ваги
Навпаки худі діти.. буває таке шо якщо звечора заграються і не поїдять то зранку тошнота рвота
Шалена невинність• 20 сентября в 08:16
Я просто запікаю у духовці, все що можна запекти замість смаження. Масла використовую трішечки, звичайнісіньку Олейну.
Картопля фрі, котлети, крильця та гомілки у паніровці, навіть деруни - все це виходить хрустким та соковитим, якщо правильно приготувати, а головне з нього не тече отой жир, який мені з дитинства здається неприємним. Не люблю коли його багато. Смак дещо інший, аніж у смаженої їжі - можливо,комусь не сподобалося б, але мені смачно.
Думаю придбати аерогриль, поки ніяк не можу обрати ідеальний
Кому там слова не давали• 20 сентября в 08:16
Яичницу жарю без масла, всякое вроде рыбы жарю завернутое в фольгу, остальное запекаю.
Кросівки оригінал• 20 сентября в 08:16
Ответ дляЇжак в панчохах
Какой это вред у углеводов?😂
Физрукая
• 20 сентября в 08:16
Ответ длямесяцкие
Та прям як чіпси, що ви мелете?
О ви як моя свекруха (не конкретно ви а той хто написав про то)
Каже шо дирун це чіпси
Твоя космішна• 20 сентября в 08:17
Ответ дляФизрукая
поджарьте слегка на минимуме рафинированного масла, а потом протушите с соусом до готовности. Блюдо станет сочным и риск отказаться будет меньшим.
В шоколаде• 20 сентября в 08:17
Коментар #1: зрозуміла що в раціоні багато мучного і картоплі
Коментар #14: як пожарити деруни(читай картопля+борошно) без масла
Все. Завіса🤦♀️
Физрукая
• 20 сентября в 08:18
Ответ дляШалена невинність
Я теж хочу аерогриль
Але переживаю чи не буде з нею як з мікрохвильовкою, що скажуть яка вона шкідлива
месяцкие• 20 сентября в 08:18
Ответ дляФизрукая
Каже шо дирун це чіпси
Ви читали склад тих чіпсів? Що поганого в дерунах? Понти з тими авокадами, чіа- годжі, зараз у Буковелі, жеруть деруни всі, аж за вухами лящить.