Сиджу тихенько• 20 сентября 2024
Я хочу плакати що готую нерізноманітно, і страждають діти
В мене якесь все просте
Каші, мяса риба
Венегрет я не роблю, запіканки теж
Я походу дуже лвнива( бо мені здається шо то все важко готувати
Сьогодні в 4 ранку встала і думала .. що в свої 37 я не можу скласти нормальне різноманітне меню
Каші, мяса риба
Венегрет я не роблю, запіканки теж
Тумба-юмба• 20 сентября 2024
Прям з ранеу каша, в обід каша....щодня? Ніяких салатів? Тушкування?
ТАЗератти• 20 сентября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Як треба ху*ово жити, щоби страждати через готовку...
Или наоборот хорошо
Мальчун-задирун• 20 сентября 2024
Я почала готувати всякі прикольні штучки в 42, з появою тік тока))))
Посудомойка• 20 сентября 2024
так само їмо і ми - різні каші солодкі молочні і на гарнір до мʼяса (котлети з духовки або просто варене), супи, плов, печеня, рибу не їмо, овочі діти не їдять. Все.
Взагалі не парюсь)
сою не люблю• 20 сентября 2024
Автор, мій син 16 р. взагалі нічого не хоче їсти окрім мака та піцци з кишені. А я люблю готувати. От де печаль. Приготувала борщ-то їм сама вже майже тиждень. Не їсть ні овочі, ні фрукти, ні запіканки ні рибу. Просто нічого!
Сиджу тихенько
• 20 сентября 2024
Ответ дляПосудомойка
Взагалі не парюсь)
В мене таке як. Увас
Реально напрягаж що діти овочів не їдять
Хоч бери і плач
сою не люблю• 20 сентября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
А що саме, розкажіть? Їжа-то моя любов!
Сиджу тихенько
• 20 сентября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Вы в 4 утра встали поплакать?
Так
Посудомойка• 20 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
В мене таке як. Увас
Хоч бери і плач
виростуть будуть їсти. Я так само не любила в дитинстві ніякі сирі овочі (салат тільки олівʼє їла), кабачки, ікру ні чорну, ні червону (хоча була дома).... з років 17 почала все їсти.
Сирожено_пирожено• 20 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Так
Делать вам нефиг. Не драматизируйте, а раз в неделю осваивайте новый рецепт с видео. Рыдать и волосья драть можно до пенсии, делом займитесь и прекращайте себя хаять из-за ерунды.
Чумачечая_• 20 сентября 2024
З чого Ви взяли, що діти страждають?
Вам завдання на вихідні - приготуйте справжню кашу з гарбуза.
ПотеряласЯ Я...• 20 сентября 2024
Ответ дляПосудомойка
Моему уже 26. Не ест. Ни овощи,ни фрукты, ни рыбу
Душа компанії• 20 сентября 2024
Ой, не парьтесь, для меня с детства салаты - отвратное месиво, никогда не ем. Ем запеченое мясо, яйца, овощи просто порезанные, каши редко. И дочка так, не вижу ничего страшного
Кокосиха• 20 сентября 2024
Я теж запіканку вкрай рідко готую, а от сочники часто. Дати Вам рецепт? Дуже легко готуються.
Сусідка знизу• 20 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Дайте мені! Буду дуже вдячна
Сиджу тихенько
• 20 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Дякую
Творческий типаж• 20 сентября 2024
Я добре готую , але це для мене така каторга.Тому готую саме просте і примітивне.Як згадаю, що треба йти в магазин за продуктами , а потім ще готувати щось...Простіше вже готове купити
Душа компанії• 20 сентября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Прям страдают?
Плачут тоже с 5 утра)
Мальчун-задирун• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
А що саме, розкажіть? Їжа-то моя любов!
Я свою їжу не фотографую
Це те, що готувала останні дні