Сиджу тихенько• 20 сентября 2024
Я хочу плакати що готую нерізноманітно, і страждають діти
В мене якесь все просте
Каші, мяса риба
Венегрет я не роблю, запіканки теж
Я походу дуже лвнива( бо мені здається шо то все важко готувати
Сьогодні в 4 ранку встала і думала .. що в свої 37 я не можу скласти нормальне різноманітне меню
Каші, мяса риба
Венегрет я не роблю, запіканки теж
Несу добро людям• 20 сентября 2024
Ответ дляТАЗератти
Или наоборот хорошо
Коли все добре, то людина собі замовляє доставку раціону або наймає помічницю, яка готує і займає свій мозок більш приємними та цікавими речами, ніж насильне складання меню і ридання з цього приводу о 4 ранку.
ТАЗератти• 20 сентября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ой есть такие люди, я их называю драма квин. Подруга успешно замуж вышла, муж хороший, помощница по дому есть, а из-за такой фигни заморачивается, что капец. Когда в глобальном плане все хорошо, можно найти драму и по мелочи
Сон і дрімота• 20 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
В мене таке як. Увас
Реально напрягаж що діти овочів не їдять
Хоч бери і плач
По-моему,винегрет это самое простое.Рагу сделайте и не обязательно это все обжаривать,можно только лук,морковь и мясо.
No problems• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Автор, мій син 16 р. взагалі нічого не хоче їсти окрім мака та піцци з кишені. А я люблю готувати. От де печаль. Приготувала борщ-то їм сама вже майже тиждень. Не їсть ні овочі, ні фрукти, ні запіканки ні рибу. Просто нічого!
О, не тільки в мене так(( Сьогодні в транспорті почула розмову ’что едят родители то и ребенок будет есть’ фіг там, ми з чоловіком любимо борщ український, холодець, рибу і т.п. і мені подобається щось смачненьке приготувати, але потім сама його і доїдаю, бо чоловік ну два рази поїсть і все, а син взагалі не їсть. Овочі тільки помідори, і то цього літа прям заставляла хоч іх їсти...Перець, огірки, капуста це для нього взагалі не їжа... з м´яса тільки біленьке куряче м´ясо (грудку) і то тільки магазинну, бабушка з села передала домашню курку, так я її сама тиждень і їла...
Міряю від одиниці• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Денег много, давать ребенку на всякое гуано?
сою не люблю• 20 сентября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
У него свои, сам зарабатывает
сою не люблю• 20 сентября 2024
Ответ дляNo problems
Як я вас розумію, в мене точно так же.