Намакушка• 20 сентября 2024
Потрібна допомога. Меблі в спальні. Фото
Що маємо. Кімната нестандартної форми, де буде наша спальня. Потрібно розмістити двоспальне ліжко, шафу-купе та телевізор. Через нерівну стіну ну ніяк не виходить. Може є якась програма. Буду вдячна за поради
Намакушка
• 20 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Спальня прохідна? А не можна одні двері закласти?
Я й не звернула увагу, швидше за все одні двері закладені, бо їх наче не було (тих що внизу)
Намакушка
• 20 сентября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Якщо новобудова то переробіть стіни під себе.
Ні, не новобудова. І коштів немає.
сЛАдКОежКА• 20 сентября 2024
Ответ дляНамакушка
Дякую, та замала і вузька шафа вийде
Якщо дверей коло телевізора немає, то шафу туди. Або дві вузькі шафи по бокам, а посередині тєлік.
Намакушка
• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Перший варіант. Теж так планую. Лишається придумати куди телевізор.
Коварная Зая• 20 сентября 2024
Як варіант, відгородити перегородкою або шторою 1м і там організувати зону зберігання речей типу гардеробної , а по центру, узголів´ям до цієї перегородки поставити кровать. Збоку кроваті стане комод або крісло.