Наверняка• 20 сентября 2024

порадьте, будь ласка, хорошого стоматолога, м. Київ, бажано лівий берег

ЧупакабраЗеБест• 20 сентября 2024
ну я посещая доктора Онешко в диди клинике на ЛОбановского, могу его посоветовать по илчному опыту

птицаворона• 20 сентября 2024
Була по рекомендації у лікаря Мініна (здається, правильно прізвище написала) в Дарина-дент, мені ок було - правда, особливих проблем в мене немає. Лікар з тих, хто не робить зайвого і не розкручує на бабло.
Муркошечка• 20 сентября 2024
Бюджет любой?
автор Наверняка • 20 сентября 2024
Ответ дляМуркошечка
Бюджет любой?
в межах розумного) за пломбу 5000 грн-такий не підходить)
Муркошечка• 20 сентября 2024
Ответ дляНаверняка
У меня именно такая, потому и уточнила
Бринзолетта• 20 сентября 2024
+380 95 805 80 58 доктор Виталий-лечит под микроскопом, цены адекватные, но главное- оочень приятный,имеет подход к клиентам-просто лечитесь и получаете удовольствие)
автор Наверняка • 20 сентября 2024
Ответ дляБринзолетта
щиро дякую!

Викликаю на дебати• 29 сентября 2024
Ответ дляБринзолетта
Він працює в держ клініці чи в приватній?
Дякую
Бринзолетта• 29 сентября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Дякую
Приватна.
Викликаю на дебати• 29 сентября 2024
Ответ дляБринзолетта
Приватна.
Дякую
Кумедний ґудзик• 01 октября 2024
Ответ дляБринзолетта
Скажіть будь ласка де він приймає?