Тень льва• Изменено 20 сентября 2024
Проблемний син
Що ви робили із сином, якщо виявили у нього купу шкідливих звичок (траву курить, б´є до віключки, мати трьох поверхові, музика якась неадекватна важкий рок). В 11 класі, 18 років, мене, як матір уже не слухає, виріс під 2 м і тепер сам собі начальник, але шкоди робить невиправної.
Борисфенка• 20 сентября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
То що їй тепер зробить?
Запхати назад і знову народити, щоб виховати по вашим порадам, чи просто викинути його?
Не кажіть гоп, поки ваші ще не самостійні, бо Бог жартувати любить...
Очі їй роззявити! Син нічим не цікавиться, нічого не планує, ніхто його ні до чого не заохочує, батьки самоусунулася.
Ну напився три рази і трави покурив - ви так в молодості не робили? Перебіситься.
Не робить син, як авторці ’треба’? А що їй треба, спитайте, вона сама не знає. А варто б знати.
Завтра не пью• 20 сентября 2024
Ответ длязаварний look
Да и очень. Только не инстаграмма после курсов, а с нормальнім психологическим образованием.
А що вона вам казала, поділіться?
заварний look• 20 сентября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А що вона вам казала, поділіться?
Вы такая смешная) что вам даст что она мне сказала? Она прорабатывала со мной конкретно мою ситуацию и мои проблемы. С вами может быть совсем другая работа и другие методы.
Правильно_Валерчик• 20 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
І в Україні, і в Німеччині основні принципи виховання дітей однакові - привчаю дітей планувати своє майбутнє, допомогаю виявити сильні сторони і уподобання, орієнтую, чому і де вчитися.
У вас не так, не звертаєте уваги на дитину, потім за голову хапаєтеся, як авторка?
та до чого тут я?
мені цікаво як можна шось планувати в іншій країні і школі на іншій мові з нестабільними підлітками, у яких сьогодні одне, завтра інше уподобання
Борисфенка• 20 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
та до чого тут я?
Син хоче бути програмістом, і оскільки старший син також програміст, то процес навчання вже пішов. Я це вітаю. Країна проживання значення не має, англійську вчить.
Свіже уподобання - кінний спорт, шукаю клуб. Кажуть, це дорого, але що робити, хай побавиться.
Те, що інша країна і інша мова, ніяк не міняє того, що настане доросле життя, і треба до цього готувати.
Правильно_Валерчик• 20 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
а, ну то вам просто повезло
а буває дуже по-різному і з уподобаннями, і зі схильностями, і з когнитивними особливостями, і зі зміною уподобань.
і країна ДУЖЕ має значення, як і мова...
не всі програмісти
Борисфенка• 20 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
а, ну то вам просто повезло
не всі програмісти
Сміюся, згадала свою подругу, яка любить говорити ’Тобі повезло, ти англійську знаєш’.
Так, буває по різному, але уважні батьки всім силами спрямовують дітей у потрібне русло значно раніше, чим настане 18 років.
І п´янки -гулянки, це також етап дорослішання, спокійніше треба ставитися, а не волати ’Виродок, невдаха, життя собі губиш і мені заодно’. Істерикою тут не допоможеш.
Молчавочка• 20 сентября 2024
Ответ дляgelinau
Автор,терпения вам и сил.Там,скорее всего,не просто трава.Амфетамин может быть и соли при агрессии.Вещества и алко изменяют сознание.Вам нужно заставить его к психиатру сходить.Но строго к частному.Сейчас прекрасные препараты,но дорогие.Ставьте условия,муж пусть подключиться или дядя,дворюродный брат.Иначе дальше будет ад.И смерть.К сожалению.Психиатр пропишет лечение,анализы,будет дома лечится.Вам сына спасать нужно
Вы зачем в каждой теме про сложности с детьми пишете про эти соли? Вот просто как под копирку.
Правильно_Валерчик• 20 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
я вам зараз пишу не про ’англійську знає’, а що коли уподобання підлітка дуже залежать від мови, в мову країни перебування він саботує, бо хоче додому.
і тут шо спрямовуй шо не спрямовуй
Борисфенка• 20 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
і тут шо спрямовуй шо не спрямовуй
Як художній хист чи вміння співати чи схильність до майстрування залежать від мови чи країни? Ніяк.
Є сотні гуртків і спортивних секцій, дитина проявляє цікавість до чогось.
А щодо саботажу у мене розмова коротка - де сказали жити, там і живеш, і вчишся.
Знайома з підлітком замучилася від його істерик, повернулася з Гамбурга в Харків, всі були в шоці, нащо. І що це дало - вдома підліток так само маму ненавидить і вибрики постійні, країна не спасає. Ще й обстріли суцільні.
Якось так і живу• 20 сентября 2024
Ответ дляТень льва
Леди, может вернёмся к самому вопросу и мысли изложим по теме. Что мне делать с этим человеком??? Как мне его наказать??? Он же никого не слушает, у меня от него уже сердце болит.
Наказывать бесполезно, только пытаться достучаться. Мой ходил сутулый, я ему и рассказывала и то и се. Пошли к врачу, а она говорит - ох ты и кривой ужас. Господи, почему я раньше к ней не пошла, ее он услышал
Омлетик• 20 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
а шо мав робити. Які мають бути інтереси в людини. Ми тут проти своєї волі бо 2 мавпи позаймались сексом.
Ого, как вы про своих родителей
Тень льва
• 20 сентября 2024
Ответ дляспальное место
а чому питання - як покарати? на як змотивувати, показати дорогу, тощо? дивно якось
моєму 16, подивлюся що у 18 буде, але наразі, дякувати Богу, такого не проглядається, хоча він молодший, дві доні виросли вже, всяке було, особливо старша чудила, але наразі все гуд із ними
Мотивації там було зверхом. А віз і нині там. Мотивуй не мотивуй, всеодно отримаєш бублик. Він нікого не слухає.
Правильно_Валерчик• 20 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
ви серйозно не розумієте що є діяльність - де мова дуже багато значить?
Чи вас там у Німеччині беруть всіх одразу з мінімальною мовою ....та хоча б просто у офіс секретарем
Діти ж не тільки у 5-10 років переїжджають, буває пік підлітково кризи і плюс переїзд і просто перед фактом шо нова мова і ...що? У Німеччині у мене родич просто потрапив у реальшулє чи хаупт, бо вже 15 і поділ давно відбувся - і привіт аусбільдунг хз на що.
А по-вашому - то яка різниця вчити історію німечини німецькою, чи українську українською? Чи у вас тільки програмування, спорт і співи існують?
І щодо цьго, то теж вам повезло ’де сказали жити, там і живеш, і вчишся.’
Щоб ви не казали. Почитайте скільки тут розповідей не про то шо хтось там мучив істериками - а про депресії, селфхарм, рхп і покращання після повертання додому навіть і у харків
КондуктЕр тролейбуса• 20 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Как Вы к себе самокритичны... А меня люди родили )))