ПочтальЁнша• Изменено 20 сентября 2024
Чи продавати майже новий будинок? Вагаюсь…
Живу на ЗУ , маю квартиру і будинок, я живу то в квартирі, то в будинку…Я давно розлучена, але бувший напевно захоче половину, бо він хоч і мені після розлучення по докумен., але разом будували , ну таке…
І от думаю нащо він мені, він великий, 2пов, і ділянка, хочу продавати.
Ну , а що мені самій в ньому робити?
Але і продам, що з тими грошима робити?
От не знаю((
Діти дорослі, мають своє житло…
Ну, що ще одну квартиру , а нащо?
Закордоном житло купити практично не реально, якщо я в Україні живу, навіть на рахунок не положиш ті гроші, бо теж страшно. Але б на життя б мала собі)
З одного боку добре там пару днів, а постійно- ні, але тих пару днів дорого обходяться, краще продати тай в Карпати на пару їздити;)
Та й трохи за містом, 10км, добиратись важко, на бензин багато йде..Там скучно і самотньо, але і продавати шкода.
Він новий відносно, ремонт шикарний… жити там класно сімʼєю, але самій- ні, особливо жінці.
Ви б продали чи залишили?
Ну , а що мені самій в ньому робити?
Але і продам, що з тими грошима робити?
От не знаю((
Діти дорослі, мають своє житло…
Ну, що ще одну квартиру , а нащо?
Ви б продали чи залишили?
Результат:
вже голосів:
29 (46.77%)
Продавати 100%
21 (33.87%)
Ні, нехай буде
5 (8.06%)
Тиц
3 (4.84%)
Краще квартир.продати
2 (3.23%)
Продати, але після війни
2 (3.23%)
Свій варіант
Мальовнича даль• 20 сентября 2024
продали кв в киеве и купили в Болгарии, возле моря, Бургас.
Рубаю олівлє• 20 сентября 2024
Пока люди еще верят в то, что все будет лучше быстро все продавать . Выехать можно на 2-3 месяца беженцев и положить все на счет
Кофр для ноги• 20 сентября 2024
Продайте, купите пару квартир в хороших местах, если денег хватит. Сдавайте. Старость себе обеспечите пасивным доходом.
Повітруля• 20 сентября 2024
Ответ дляКофр для ноги
++++
Диверсификация• 20 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
как получилось деньги перевести?
Повітруля• 20 сентября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
++++ или квартиру под здачу купила я бы лично, дом то такое себе, придёт в упадок без ухода. Я бы продавала не спеша, держала бы цену.
Повітруля• 20 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Класс, мечта моя, надеюсь у меня тоже получится.
PORKA• 20 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Квартира під здачу взагалі не інвестиція, простіше просто жити десятки років на ту суму і не мати зайвих витрат на утримання нерухомості
ПочтальЁнша
• 20 сентября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
сдать? Возможно переселенцам
Жалко, они его добьют((
котопёс• 20 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вы когда-нибудь покупали и содержали недвижимость не в стране своего постоянного проживания?
220В• 20 сентября 2024
Как я жалею, что не продала свою недвижимость перед войной. Теперь мой бизнес и две квартиры с ремонтом в оккупации, а я бомж. Зачем вам тот дом, чемодан без ручки. Продайте и радуйтесь жизни.
ПочтальЁнша
• 20 сентября 2024
Ответ для220В
Спасибо, вот тоже думаю, это же баласт
Секретница• 20 сентября 2024
Ось вам радять продати дім і вкласти в наприклад, дві квартири та здавати їх, ні , ні, ні, ні. Війна ще надовго, ви не можете бути впевнені буде приліт чи не буде у вашу квартиру. Якщо буде приліт то ви втрачаєте майно. А ще треба розрахувати з фінансової сторони. Наприклад ви продасте дум за 50000$, порахуйте скільки років вам треба щоб повернути ці кошти від здачі під оренду дві квартири. Наприклад одна квартира 8000 грн та інша квартира 8000 грн = 16000 в місяць це 400$. Щоб повернути 50000$ та почати заробляти на квартирах це треба 12 років. Я б наприклад продала дім, квартиру, та купила щось за кордоном, навіть згодна на однушку.
Белочкой зови• 20 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Ага і росіяни сусіди в подарунок
Томатико• 20 сентября 2024
Ответ для220В
ЗУ не буде в окупації
Элли Иванова• 20 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Вы думаете у автора там дом за полмиллиона долларов?
Даже если ей охренеть-как-повезет и она продаст дом хотя бы за 200000, насколько ей хватит этих денег? 20000 в год, 1600 в месяц. Как раз к пенсии и останется с голой попой - ни дома , ни денег.
PORKA• 20 сентября 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Краще 1600 в місяць, над нічого. Оренда коштує значно дешевше порахуйте через скільки десятків років та квартира хоча б окупиться
Секретница• 20 сентября 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Сегодня просматривала объявления на ОЛХ, дома с ремонтом от 50 к, Бабушкина изба от 20 к
ПочтальЁнша
• 20 сентября 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Дім тисяч 250-300$, з них ще чоловікові…
Звичайно шкода просто так їх розтринькати на оренди і подорожі((
Є квартира, з голою опою не залишусь, але погоджуюсь, що потрібно щось взамін, бо гроші розіср@ти це дуже легко і швидко, можна і за 5 років, тому і думаю може нехай буде той дім…
Важко прийняти рішення((
ФрекенБок• 20 сентября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Важко прийняти рішення((
Именно с началом войны для меня стала очевидна ущербность квартиры(( Дом, даже если без мужской руки это дом, квартира это клетка, по сути для общего пользования.
МатьЧасть• 20 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Как выводили &?